Prykson Fisk - 103NER EP (202?) [Zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Prykson Fisk - 103NER EP (202?) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Iluzjonista, to pierwszy singiel - klip promujący najnowsze wydawnictwo Pryksona Fiska pod tytułem 103NER EP.
Produkcją całości zajął się Qzyn, na gramofonach niezawodni Needlework Scratch Crew czyli Dj Bulb, Dj Ph, Dj Chederac, na zwrotkach TRZECH GOŚCI SPECJALNYCH!! Czuć już smród mocnego materiału, nieprawdaż? To coś specjalnego dla wszystkich „DZIECI SMOGU”.


Więcej info wkrótce!!


Klip na kanale u Włodiego. Nie wróże jakiegokolwiek zainteresowania ludzi tym materiałem. To raczej coś dla tej garstki fanów.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Prykson Fisk - 103NER EP (202?) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

Prykson Fisk - O.P.D.M. feat. Dj Ph prod. Qzyn
Prykson Fisk powraca z kolejnym zanurzonym w oparach ulubionych substancji psychoaktywnych wydawnictwem pod tytułem „103NER EP” (STONER TRZY), w którym za produkcję bitów jak i projekt niesamowitej okładki odpowiada Częstochowski beat maker/writer Qzyn. Chłopaki na pełnej wjeżdżają w stonerski klimat na skrzydłach prawdziwej hip hopowej zajawki, jest to odpowiednie połączenie przepalonego flow z pasującymi jak ulał surowymi modern boom bapowymi bitami, prawdziwy undergroundowy rap brzmienia złotej ery „na sterydach” po Polsku. Za skrecze i cuty na całym albumie odpowiada ekipa Needlework Scratch Crew w składzie: Dj Bulb, Dj Ph, Dj Chederac, chłopaki mogą się pochwalić min. tytułem wicemistrzów świata IDA WORLD 2021 w kategorii show.
Na gościnnych zwrotkach usłyszymy takich MC’s jak: Falcon Outlaw, Pękaty i Włodi.
Sprawdzajcie klip do pierwszego numeru z płyty pod tytułem O.P.D.M. , którego autorem jest Dawid Tubelewicz z Watchmore Videos.
Tymczasem przedstawiamy nowe grube gówno, ale wzięli to dosłownie :lol:
Marekk
Posty: 350
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prykson Fisk - 103NER EP (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Marekk »

Konkretna cena jak za EP-ke...
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Prykson Fisk - 103NER EP (202?) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

ODPOWIEDZ