Ten Typ Mes - Hello Baby (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Nedvved »

yytr pisze: 23 wrz 2021, 13:08 Ledwo się zmieściło to 'baby' w napisie XD za to ten typ mes jak najbardziej
Też mi się to rzuciło w oczy, [poli/mono]gamia może i się zmieni ale [ego]centryzm nie xD
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5697
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: TdW »

Ema pisze: 23 wrz 2021, 13:14 z pijaka, ruchacza, mizogina, wiecznego singla, zwolennika aborcji w pultaśnego tatuśka. to chyba już definitywny koniec tego alkopoligamistycznego stylu życia, któremu tak hołdował przez lata.
Niestety, a może i stety dla Męża coś się kończy coś się zaczyna. Trzeba otworzyć nowy rozdział w życiu i życzę powodzenia. Ja nie będę już słuchał, ale będę wracał do starych płyt.
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: marco_pantani »

mario995 pisze: 23 wrz 2021, 11:39
marco_pantani pisze: 23 wrz 2021, 11:32 posikałeś się ze śmiechu? :rotfl:
Przyznam że nie rozumiem xd
https://glamrap.pl/mes-na-koncercie-jpg/
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: aleksy »

zdecydowanie najgorszy temat w hiphopie, ból dupy jestem w stanie przeżyć, ale nie takie kurwa pierdolenie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 306
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: chujkurwa »

ładny singiel, pierdolicie jak zwykle
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

Mdłe i potwornie pretensjonalne. Takie akurat do radia pomiędzy poranne wiadomości, a reklamę środka na lekkie nietrzymanie moczu i jako pretekst do fajniutkiego wywiadziku dla jakiegoś natemat.pl, czy innych Wysokich Obcasów.

Aż strach się bać, jak Mesowi teraz odwali - ten facet absolutnie do wszystkiego, co robił musiał dorobić jakąś cringową idealogię, to teraz gdy został ojcem podejrzewam, że do reszty mu odpierdoli.

Swoją drogą to czy ktoś wie, czy on poszedł na terapię/AA, czy może dalej ma tydzień w kalendarzu podzielony na dni pijące i niepijace? Bo jeśli to drugie to współczuję dzieciakowi i matce.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

aleksy pisze: 23 wrz 2021, 13:36 zdecydowanie najgorszy temat w hiphopie
Totalnie to, te wszystkie numery i albumy w których raperzy dzielą się refleksjami o oczekiwaniu na dziecko i swoich kobietach w ciąży i o tym jak ją znoszą, o tym czy będą w stanie wychować dziecko już dawno mi się przejadły. Nie wiem na chuj o tym rapować, są samochody, są imprezy, jest marihuana, tyle fajnych tematów.


20 parę wersów w numerze, dlugopis ci się wypisał Mes? Wolałbym płytę podzieloną na dwie części, na jednej pisz i rapuj, na drugiej męcz parę wersów i nuć jak tak bardzo chcesz być Kortezem
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

sugarhill_notausgang pisze: 23 wrz 2021, 14:35 jest marihuana, tyle fajnych tematów
spokojna glowa, mozna polaczyc tematy, przeciez ostr na tym latami jechal ze dziecko w drodze a on lubi se lolka spalić, boże jakim będzie ojcem jak on to ogarnie, jaki mu da przyklad ale jest tylko czlowiekiem i ma swoje wady
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2039
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

No z jego egocentryzmem w twórczości i robieniem z jego życiowych rozterek i przemyśleń tematów na kawałki bez żadnego pomiarkowania w tym, że co mnie obchodzi czy on po latach się pogodził z ojcem, który go zostawił czy coś w tym stylu, zapowiada się straszne gówno i muzyczne dialogi z bąbelkiem w każdym numerze. To nie będzie Kękę ani OSTR, boję się że on to pierdolenie o ojcostwie wyniesie na wyższy poziom spierdolenia, czyli będzie o tym ojcostwie filozofował, psychologizował, freudyzował, jak to on. Więc przeczuwam chujozę do kwadratu.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

gods bidness pisze: 23 wrz 2021, 14:50 robieniem z jego życiowych rozterek i przemyśleń tematów na kawałki bez żadnego pomiarkowania w tym, że co mnie obchodzi
Hmmm? Sugerujesz, że zanim raper napisze tekst, powinien zrobić jakąś sondę, czy temat tekstu ludzi obchodzi? Czy, że teksty nie powinny być za bardzo osobiste? Chyba nie zrozumiałem
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5422
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

jajca pisze: 23 wrz 2021, 14:43
sugarhill_notausgang pisze: 23 wrz 2021, 14:35 jest marihuana, tyle fajnych tematów
spokojna glowa, mozna polaczyc tematy, przeciez ostr na tym latami jechal ze dziecko w drodze a on lubi se lolka spalić, boże jakim będzie ojcem jak on to ogarnie, jaki mu da przyklad ale jest tylko czlowiekiem i ma swoje wady
no a taki Włodek też wplatał ostatnio wątki rodzinne (z umiarem ofc) i nadal jest to charakterne i jego i zajebiste.

wszystko można opowiedzieć fajnie i ciekawie i na milion sposobów, ale Mes niestety chyba jednak na tyle wszechstronny nie jest jak się okazuje plus zapewne dochodzi lekka frustra, że już tak mu nie idą płyty, wyświetlenia nikną w oczach, ludzie już tak nie czekają, recenzenci nie pieszczą i najzwyczajniej zaczyna się miotać, a chyba najgorsze co może zrobić swojej karierze to pójść w stronę Męskie Granie vibes i taką modelową poprawność bez jakiegokolwiek polotu, wizji, charakteru.

Biały Tunel na tle tych singli zaczyna mi się jawić jako mega ciekawy projekt i chyba jednak niedoceniony i aż se wrócę, bo bardzo szybko postawiłem na nim krzyżyk. chociaż no z tego co pamiętam, to tam z kolei lirycznie jakieś dziwne figury odstawiał, więc może też się po prostu najzwyczajniej w świecie wypisał :dunno:
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2039
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

sugarhill_notausgang pisze: 23 wrz 2021, 14:53
gods bidness pisze: 23 wrz 2021, 14:50 robieniem z jego życiowych rozterek i przemyśleń tematów na kawałki bez żadnego pomiarkowania w tym, że co mnie obchodzi
Hmmm? Sugerujesz, że zanim raper napisze tekst, powinien zrobić jakąś sondę, czy temat tekstu ludzi obchodzi? Czy, że teksty nie powinny być za bardzo osobiste? Chyba nie zrozumiałem
Sugeruję, że on jak nikt inny, mimo ogromnego potencjału, lubi zanudzać słuchacza prozaicznymi sprawami i rozterkami ze swojego dość normalnego życia (żadne tam la vida loca), które mało kogo obchodzą. Dziwne zatem, że nie zrozumiałeś, bo od wczorajszej premiery właściwie wszystkie posty są o tym, że nikogo jego bąbelkowanie nie intere. A to właśnie przykład tego o czym piszę.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

brakuje mi rapowania na w tym akuku ale kurwa nie da sie być gorszym ojcem w rapie niż kękę, jeżeli mes to przebije to sie wkruwie bo ja sajko here a te akuku to brzmi jak popowa popierdółka która emituje radio
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

gods bidness pisze: 23 wrz 2021, 15:12 Sugeruję, że on jak nikt inny, mimo ogromnego potencjału, lubi zanudzać słuchacza prozaicznymi sprawami i rozterkami ze swojego dość normalnego życia (żadne tam la vida loca), które mało kogo obchodzą.
Dzięki za uściślenie. "Mało kogo" to dość ogólny strzał, ja tam lubię jak raper nawija o swoim życiu osobistym.

I nadal jest to dla mnie bardziej plusem jak temat numeru nie jest wybierany pod to, żeby jak najwięcej ludzi obchodził.

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
FruitOffTheWall pisze: 23 wrz 2021, 15:18 te akuku to brzmi jak popowa popierdółka która emituje radio
No na pewno nie bardziej, niż niektóre numery na AŁA 5 lat temu. Przecież to nie był przypadek, tylko świadomie obrany kierunek :-)
Awatar użytkownika
diemdzi
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:08

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: diemdzi »

clockers pisze: 23 wrz 2021, 15:01 Biały Tunel na tle tych singli zaczyna mi się jawić jako mega ciekawy projekt i chyba jednak niedoceniony i aż se wrócę, bo bardzo szybko postawiłem na nim krzyżyk. chociaż no z tego co pamiętam, to tam z kolei lirycznie jakieś dziwne figury odstawiał, więc może też się po prostu najzwyczajniej w świecie wypisał :dunno:
Biały Tunel propsowałem i dalej propsuję. Tam po "180 stopni" poziom wyraźnie spadł, jakby zabrakło dobrego pomysłu jak to pociągnąć do końca w niezłym stylu. Na Białym Tunelu było 12 kawałków i te 4 ostatnie kawałki do wyjebania (plus oczywiście zwrotka Frostiego), a na tym nowym ma być 17 numerów :lol: kto to wytrzyma
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

w moim odczuciu, oczywix że świadomy kierunek naszego polskiego kanye ( nie zajebcie mnie za to porównanie) tylko że no niektóre numery mesiwo ma przekombinowane i przydało by się tam jebnać zwrotkę chociaż trochę
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Dla mnie miszmasz na Ała to była największa wada płyty i ta zapowiada się niestety podobnie. Dlatego powinno być 2CD i na jednym rap jak Idealny Raper a na drugiej to smutne plumkanie jak Akuku.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2039
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

^ W takim razie niech je sprzedaje oddzielnie jak Jedker i Sokół trzecie WWO.
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

clockers pisze:chyba najgorsze co może zrobić swojej karierze to pójść w stronę Męskie Granie vibes i taką modelową poprawność bez jakiegokolwiek polotu, wizji, charakteru.
:
Spokojnie, kto jak kto, ale Mes na pewno dorobi do tego jakaś pseudo-wizję, ewentualnie zacznie pierdolic, że dorósł do rapu, jak Onar.

A po prawdzie to pójście właśnie w kierunku Męskiego Grania to chyba dla niego jedyna droga, jeśli dalej chce się utrzymywać z muzyki (o ile teraz się z niej utrzymuje), bo szczyt popularności ma dawno za sobą, a nie udało mu sie zbudować zbyt dużego stałego grona słuchaczy, które pozwoliłoby mu żyć na jako takim poziomie z muzyki X lat, jak Peja, czy Ostry.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ten Typ Mes - TBA (19.11.2021) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

scarz pisze: 23 wrz 2021, 16:55 jako takim poziomie z muzyki X lat, jak Peja, czy Ostry
Na "jako takim" poziomie z muzyki to żyje taki Włodi, a nie Peja czy Ostry.
ODPOWIEDZ