Ten Typ Mes - Hello Baby (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kurator
Posty: 60
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:10

Ten Typ Mes - Hello Baby (2021)

Post autor: kurator »

Spoiler
Obrazek
https://smarturl.it/TenTypMesOnly

Do Rapersampler wracam z przyjemnością, Biały Tunel był całkiem spoko, ale od premiery wracałem tylko do singli. Czekacie na nowe rzeczy?
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2021, 13:53 przez kurator, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Czekane z sentymentu, ostatni zajebisty krążek to Dresiarz, potem poleciał na łeb na szyję.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Chujowa okladka ale zobaczymy co tam zrobi
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

NFT XD :bag: :bag:
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: kon rafal »

Może tą płytą w końcu udowodni, że obok Sentino jest najlepszym raperem w Polsce, bo ostatnie rzeczy, nie licząc już nawet białego tunelu mocno zniechęciły.



Wielkie 5 dla niego

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Od 2014 nie dał nic dobrego, już przestałem się łudzić
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: moody »

on jest przeciwienstwem typowego rapera podbijajacego rynek w 2021. teraz sprzedaje sie absolutny brak tresci sprawiajacy, ze muza dociera do najszerszej grupy odbiorcow. u mesa jest odwrotnie, on juz zapomnial, jak pisac piosenki. do jego trackow kompletnie nie chce sie wracac, brzmia jak felietony, jakies strumienie swiadomosci wydukane do bitu, sa az za bardzo osobiste, nie da sie z nimi utozsamic. kiedy on ostatnio rzucil refren, ktory wbija sie do glowy i chce nucic? a przeciez podspiewywac jak na warunki naszej sceny potrafi, jak malo kto. bialy tunel po czasie okazal sie zaskakujaco fajnym odlotem, bo jest tam wlasnie troche wiecej tego, o czym pisalem, czyli takiej piosenkowosci i melodyjnosci
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: nerka »

mes powinien zadzownic do sentino po refreny

rapersampler to z perspektywy czasu dziwna plyta, ktorej im wiecej sie slucha, tym wiecej zyskuje, ja tam sprawdze nowe cd
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Luxair »

2rzyn pisze: 14 kwie 2021, 21:00 Chujowa okladka
Jak.na Mesa to wyjątkowo.udana
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
encrenoire

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: encrenoire »

Mes jest zajebisty, naawet jesli czasami chujowy, wiec czekam bardzo, jak na niewielu na tej scenie. Ala i Sampler to swietne plyty, BT ok.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

kon rafal pisze: 14 kwie 2021, 21:14 Może tą płytą w końcu udowodni, że obok Sentino jest najlepszym raperem w Polsce
#sikarios XD to chyba jedyne co ich łączy
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Sotnikov »

I jeszcze to, że byli sąsiadami
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

czekam na płyte nikt w polsce jak mes najlepszy raper w mainstreamie
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

no on zawsze może rozpierdolić, nigdy nie wiesz. Atutowy na produkcji wróży dobrze.
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 561
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: yaml »

ja tam czekam z optymizmem, przesłucham chętniej niż 3/4 tego co wyszło w tym roku i jeszcze wyjdzie
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: kon rafal »

moody pisze:on jest przeciwienstwem typowego rapera podbijajacego rynek w 2021. teraz sprzedaje sie absolutny brak tresci sprawiajacy, ze muza dociera do najszerszej grupy odbiorcow. u mesa jest odwrotnie, on juz zapomnial, jak pisac piosenki. do jego trackow kompletnie nie chce sie wracac, brzmia jak felietony, jakies strumienie swiadomosci wydukane do bitu, sa az za bardzo osobiste, nie da sie z nimi utozsamic. kiedy on ostatnio rzucil refren, ktory wbija sie do glowy i chce nucic? a przeciez podspiewywac jak na warunki naszej sceny potrafi, jak malo kto. bialy tunel po czasie okazal sie zaskakujaco fajnym odlotem, bo jest tam wlasnie troche wiecej tego, o czym pisalem, czyli takiej piosenkowosci i melodyjnosci
Podbijam mocno, najlepszym tego przykładem jest chyba gościnka u Baranovskiego, no bardzo ciężko się tego słucha. Dawać drugie kns połączono z zamachem



Wielkie 5 dla Was

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Bisclavret
Posty: 3293
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Bisclavret »

Mes przez pół życia:
Wyjebane na wszystko, only picie alko, ale tak bardzo dużo wiecie, nikt tak nie pije jak ja hehe czaicie mocna głowa i wiecie ruchanie dupeczek, no i wiadomo jestem też takim ambitnym muzykiem, ale takim w chuj ambitnym, no i jeszcze do tego picie alko mocno, uwielbiam, hehe alkoholizm no i te dupeczki no rucham nową codziennie.

Mes przez kolejne pół:
Jestem taki strasznie poważny i mam TREŚĆ rozumiecie? i wiecie ja mam swoje POGLĄDY, ale rozumiecie jak bardzo nie? Tak bardzo bardzo. I czytam strasznie mądre książki oraz tygodniki opiniotwórcze, mało kto tyle czyta co ja. I do tego jeszcze mam POGLĄDY i TREŚĆ i jeszcze łącze to z moją ambitną muzyką, bo jestem takim ambitnym muzykiem, ale takim w chuj ambitnym. I nikt takiej ambitnej muzyki nie robi i to jeszcze z taką ambitną treścią. Może co najwyżej Łona. Bo ja mam POGLĄDY.

Na prawdę każda faza jego życia musi być tak absurdalnie wyolbrzymiona przez jego megalomanię xD? Typ skończył 35 lat, przestał pałować się nad Bukowskim, zaczął minimalnie interesować się światem i płynnie przeszedł w kurewsko męczącego rapera-intelektualiste :lol:

Jestem strasznie rozczarowany Mesem, bo był moim ulubionym raperem przez większość życia, w zasadzie od Spalonych, mam jego wszystkie płyty poza Białym Tunelem (jedna nawet świeci w ciemności) ale z każdym rokiem co raz bardziej dochodzę do wniosku, że to jest typ który wyłapałby w ryj po 30minutach dowolnego melanżu z dowolnymi ludźmi gdyby tylko nie był znanym raperem :roll:
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Megidox »

Stąd metal w czaszce :D
Mes był najlepszym raperem w kraju obecnie jest denerwującym artysta, niestety.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Woozard »

No bo od niego aż bije kompleks bycia hip-hopowcem, co musi podkreślać w każdym wywiadzie, pierdoląc o jazzie i swoim niesamowitym warsztacie wokalnym. A niestety im więcej w jego muzie śpiewania i livebandu, tym bardziej jest asłuchalna, przynajmniej dla mnie. Czysto skillowo to oczywiście zajebisty raper, ale próba bycia Łoną, Podsiadło i Zauchą jednocześnie się nie udawała i nie uda. No chyba że jara cię męskiegraniecore. Peak formy i złota proporcja na TBZD + należę do mniejszości, której podobał się Biały Tunel.
Co nie zmienia faktu, że zawsze warto sprawdzić, szczególnie jeśli płyta będzie ŚWIECIĆ W CIEMNOŚCI. KURWA, W CIEMNOŚCI!!111ONEONEONE
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Ten Typ Mes - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Hahhha piekne te dwa ostatnie posty :bowdown:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
ODPOWIEDZ