Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (2021)

Post autor: oldschool »

Pierwszy singiel:
Przyłu - Kokpit (prod. D3W)
Zawsze uważałem go za totalnie bezpłciowego rapera, a ten singiel mi się podoba. No i klip pomysłowy, żadnych ujęć z bungee chyba w polskim rapie jeszcze nie było.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2021, 20:10 przez oldschool, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Przyłu - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Kysys
Posty: 395
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (wrzesień 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Kysys »

Jakimś cudem przesłuchałem ten album, totalnie prawie nic z niego nie pamiętam/
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (wrzesień 2021) [Zapowiedź]

Post autor: kvcper »

Ja po albumie z zeszłego roku boję się sprawdzić. "bis" do dziś mnie straszy w nocy.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Joydivision91
Posty: 84
Rejestracja: 25 lip 2019, 10:16

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (wrzesień 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Joydivision91 »

W porządku jest ta płyta, tylko większość utworów jest dosyć depresyjna. Na pewno najlepsze co do tej pory nagrał Przyłu, a chłopak ma dopiero 22 lata, więc jeszcze nie wystrzelał się ze wszystkich pomysłów
Awatar użytkownika
Master
Posty: 296
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (wrzesień 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Master »

Zabieram się za przesłuchanie tej płyty, ale już po otwierającym kawałku wiem, że to będzie kurwa dramat
Weź stestuj mój lot, pobrałem apkę do nauki włoskiego, teraz siedzę jak debil, staram się kleić coś
Ale będę kotem, że zadzwonię do Mussoliniego i mu powiem to, że robił źle, i jebać go
Szmaty nienawidzą mnie, bo jestem prawdziwy, jak kogoś uraziłem, to niech wyłączy CD
Ktoś zajebał hip-hop, mam żelazne alibi, parzył mnie mikrofon i herbatka z pokrzywy
Ja to mam trochę kurwa wątpliwości do tej prawdziwości, pamiętam jak krył Kubusia

O i jeszcze to
Wysyłam prevkę chłopakom, małej nawinę, kiedy wróci z pracy
Coś za coś, lecę jej robić obiadek, bo jest rozjebane, że cacy (o)
Pyk, pyk, beng, beng. IO IO IO. Rozjebane, idę zrobić obiad XD
Joydivision91 pisze: 22 lis 2021, 10:38 Na pewno najlepsze co do tej pory nagrał Przyłu, a chłopak ma dopiero 22 lata, więc jeszcze nie wystrzelał się ze wszystkich pomysłów
Żaden pozytyw. Nie wiem czy ogólny bezsens jego tekstów wynika z jego wieku, ale to jest skandal :damn:
Jeszcze jakoś to przechodziło gdy miał fazkę na "cloud rap", bo tam to miało głównie brzmieć i jakoś się kurwa uzupełniać, ale teraz nawija takie bzdury, że nie jestem w stanie posłuchać tego na poważnie.
Ta płyta to kompromitacja tekstowa. Nie jestem w stanie ocenić nic innego - bitów, techniki. W każdym kawałku znajdziemy grafomańskie bzdury, które od razu powodują żenadę i szybki skip

No chyba, że ktoś mi rozkmini to:
Nie będzie lepszego momentu, niż ten teraz, marsz na melanż, dobrzе, że miał kto pozbierać mnie
Byłby Mеndelson, a zamiast niego jest kierat i tańczymy que sera, sera
Jaki kurwa Mendelson XD, jaki kierat, o chuj tu chodzi :wall:
Laik w swoim primie nie siekał takich odlotów (z całym szacunkiem Mar!)
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (wrzesień 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

Dziękuję, że przesłuchałeś za mnie
Awatar użytkownika
Joydivision91
Posty: 84
Rejestracja: 25 lip 2019, 10:16

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (2021)

Post autor: Joydivision91 »

Master pisze: 06 gru 2021, 17:58 Zabieram się za przesłuchanie tej płyty, ale już po otwierającym kawałku wiem, że to będzie kurwa dramat
Weź stestuj mój lot, pobrałem apkę do nauki włoskiego, teraz siedzę jak debil, staram się kleić coś
Ale będę kotem, że zadzwonię do Mussoliniego i mu powiem to, że robił źle, i jebać go
Szmaty nienawidzą mnie, bo jestem prawdziwy, jak kogoś uraziłem, to niech wyłączy CD
Ktoś zajebał hip-hop, mam żelazne alibi, parzył mnie mikrofon i herbatka z pokrzywy
Ja to mam trochę kurwa wątpliwości do tej prawdziwości, pamiętam jak krył Kubusia

O i jeszcze to
Wysyłam prevkę chłopakom, małej nawinę, kiedy wróci z pracy
Coś za coś, lecę jej robić obiadek, bo jest rozjebane, że cacy (o)
Pyk, pyk, beng, beng. IO IO IO. Rozjebane, idę zrobić obiad XD
Joydivision91 pisze: 22 lis 2021, 10:38 Na pewno najlepsze co do tej pory nagrał Przyłu, a chłopak ma dopiero 22 lata, więc jeszcze nie wystrzelał się ze wszystkich pomysłów
Żaden pozytyw. Nie wiem czy ogólny bezsens jego tekstów wynika z jego wieku, ale to jest skandal :damn:
Jeszcze jakoś to przechodziło gdy miał fazkę na "cloud rap", bo tam to miało głównie brzmieć i jakoś się kurwa uzupełniać, ale teraz nawija takie bzdury, że nie jestem w stanie posłuchać tego na poważnie.
Ta płyta to kompromitacja tekstowa. Nie jestem w stanie ocenić nic innego - bitów, techniki. W każdym kawałku znajdziemy grafomańskie bzdury, które od razu powodują żenadę i szybki skip

No chyba, że ktoś mi rozkmini to:
Nie będzie lepszego momentu, niż ten teraz, marsz na melanż, dobrzе, że miał kto pozbierać mnie
Byłby Mеndelson, a zamiast niego jest kierat i tańczymy que sera, sera
Jaki kurwa Mendelson XD, jaki kierat, o chuj tu chodzi :wall:
Laik w swoim primie nie siekał takich odlotów (z całym szacunkiem Mar!)
Szanuję za dogłębną analizę :) Dla mnie płyta jest przyjemna w odsłuchu, ma dopracowane brzmienie i aż tak bardzo nie analizuję tekstów i nie udało mi się wyłapać wymienionych przez Ciebie koszmarków :oops:
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (2021)

Post autor: 1909 »

Przecież Przyłu od początku boomu na niego, tj. od gościnki na moichzdrajcach.com Deysa sieka takie bezsensowne wersy
Przemierzyłem jedną galaktykę, drugą galaktykę, teraz już siedzę na Marsie
Skoro przemierzył jedną galaktykę, drugą także I TERAZ siedzi na Marsie, to znaczy że ta nasza jest jakąś magiczną, trzecią galaktyką we wszechświecie? Czy to możliwe, że ma to związek z mistycyzmem i wszechobecną cyfrą 3? Czy na naszej planecie zamieszkują organizmy z niedostępnych dla nas galaktyk i komunikują się z nami poprzez polski rap? Czy raper Przyłu jest debilem jebanym? Zapraszam do interpretacji
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (2021)

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (2021)

Post autor: kapec »

Mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowsze EP Przyłuca, które w ściśle limitowanym nakładzie otrzymali preorderowicze albumu „Przyjaciele Czekają W Domu”. Od dzisiaj album jest w całości dostępny jest również we wszystkich serwisach streamingowych.
Odsłuch YT
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Przyłu - Przyjaciele Czekają w Domu (2021)

Post autor: oldschool »



Ale Kosi zjadł chłopaka :joint:
ODPOWIEDZ