Mata - Młody Matczak (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: lll »

powody do przypierdolki chyba sie powoli koncza
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: oKulTywowany »

jajca pisze: 19 paź 2021, 22:03
oKulTywowany pisze: 19 paź 2021, 19:04 NIe mieliście sraki po popiciu frytek i burgera machą ?
Owszem, identyczna jak po odsłuchu albumu maty, stad przecież koncepcja zestawu
:rotfl: :bowdown:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Moltisanti »

DeDoK pisze: 20 paź 2021, 17:17 niezly zestaw matczaka
Na jaw wychodzą kolejne wątki, ponoć mata nie ubija też kotletów do tych kanapek
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: aleksy »

oszukali nas!
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: stratemirat »

Korpo osoba, która na szybko wymyśliła, żeby z zestawu, którego nikt by nie kupił zrobić wielką atrakcję dla dzieci i instagrama zasługuje na grubą premię.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Czak »

Umowa za gruby hajs ze znaną osobą popularną wśród młodych osób na zareklamowanie produktu, ja pierdolę, nowatorski geniusz marketingu
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: oldschool »

No rzeczywiście, pisz jeszcze w komentarzach na profilu McDonalda "podwyżka dla tego co wymyślił zestaw Maty" xD

Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że w 2021 roku niektórzy swoim ryjem sprzedadzą wszystko :rotfl:
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: emcess »

normalna akcja marketigowa i chyba dziala skoro tyle pierdolenia jest o tym w internecie
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: oldschool »

No tak, ale gdyby taki Friz zareklamował zestaw składający się z jabłka, kanapki z rybą i herbaty to też by ludzie kupowali na potęgę, mimo, że normalnie by tego za chuja nie wzięli. To nie jest tajemna wiedza :dunno:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: aleksy »

ciekawe czy taco teraz żałuje, że nie zgodził się na reklamę wódki jak teraz taka głupkowata maca przechodzi, a tam to by pewnie było bardziej stonowane i stylowe i siłą rzeczy pod starszego odbiorcy, w sumie to bym sb obejrzał jak by to wyszło XD
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Czak »

Taco myślę że buduje raczej swoją markę reklamową długofalowo coś jak Wojewódzki, on też długo nie brał udziału w reklamach co sprawia że twoja wartość dla reklamodawcy rośnie, tak samo było z jego promocją przez te lata, mała obecność w social mediach i praktycznie zero wywiadów co też jest niezłą taktyką marketingową
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: aleksy »

żeby nie było już trochę za późno, bo wygląda jakby już się wystrzelał z pomysłów na sb, więc fejm, a co za tym idzie wartość komercyjna może spadać
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: F88G »

Jeśli wszystko mu się uda, tak jak sobie założył i zaplanował, to w sumie nigdy nie będzie musiał występować w reklamach co według mnie jest powodem do znacznie większych gratulacji, niż wystąpienie w reklamie Makdonalda.

OIO wizerunkowo i stylistycznie siedzą dość blisko Maty, może KFC się podkusi. Chociaż no, dzieli ich przepaść rynkowa jeszcze do Maty jednak.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: aleksy »

nie podpowiadaj tak, bo igi nigdy się od tych cymbałów nie uwolni, a hiphop tego potrzebuje
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Cz4rny1337 »

DeDoK pisze: 20 paź 2021, 17:17 niezly zestaw matczaka
przecież to jakieś materiały dla klepaczy bułek/ajentów, gdyby to był sam triple to pół biedy, ale ta macza nieszczęsna absolutnie nie pasuje do stworzenia zestawu z tym burgerem i frytkami z innego powodu niż matczak

po prostu nikt szarych pracowników nie informuje o tak dużej kampanii przed czasem, ale widocznie dają im znać co tam będą klepać w najbliższych miesiącach
Obrazek
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Luxair »

aleksy pisze: 20 paź 2021, 18:21 ciekawe czy taco teraz żałuje, że nie zgodził się na reklamę wódki jak teraz taka głupkowata maca przechodzi, a tam to by pewnie było bardziej stonowane i stylowe i siłą rzeczy pod starszego odbiorcy, w sumie to bym sb obejrzał jak by to wyszło XD
Pudelek pisze: Okazuje się, że sztab pracujący przy nowej ofercie burgerów nie miał od samego początku w planach zapraszać do współpracy młodego Matczaka. Jak udało się ustalić Pudelkowi, oferta angażu dotarła najpierw do Taco Hemingwaya. 31-letni raper, który niezwykle rzadko udziela się w mediach społecznościowych i od zawsze stroni od blasku fleszy, odmówił udziału w projekcie, co umożliwiło Macie zostanie twarzą cheeseburgera z frytkami i owianego już złą sławą napoju.
"Taco Hemingway odmówił. Dopiero po tym, jak nie udało się namówić go na wzięcie udziału w akcji, zaproponowano to Macie" - tłumaczy nasze źródło.
Ech, a takie by to było oczywiste, Taco reklamujący tacos
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: moxxi »

Nie wiem jaki łeb to rozkminiał, ale Taco reklamujący Maka? :lol: Mogli od razu szefa BOR z piątkowa zaprosić
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: ART »

paluchy rybne w north fishu
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Ema »

moxxi pisze: 20 paź 2021, 21:49 Nie wiem jaki łeb to rozkminiał, ale Taco reklamujący Maka? :lol: Mogli od razu szefa BOR z piątkowa zaprosić
Nie wiadomo czy to w ogóle prawda . Zulczyk kiedyś tez twierdził , ze miał napisać scenariusz do filmu o chadzie , a nikt mu nigdy takiej propozycji nie złożył .
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Bryx Fenrir »

Kurcze, postanowiłem sprawdzić te płytę chociaż ostatnio tego w ogóle nie robię. No i na pewno lepszy materiał niż debiut, to jest raper, który nadal się rozwija, bardzo ciekawie technicznie leci, potrafi rapować, ta płyta jest dobra, chociaż powiem wam szczerze, że po numerze z Taco musiałem cofnąć bo...nie ogarnąłem, który był Taco (skapnąłem się po wersie, że ma 32 lata). W tym numerze brzmieli praktycznie identycznie. Problem jest taki z tą płytą, że bity są bardzo średnie. Produkcyjnie to bardzo ładnie Kubi, ale to nie jest zaskoczenie, natomiast większość bitów jest tu nudnych do wyrzygania. Samej postaci i tego co Mata robi nie oceniam, bo mam to w dupie, natomiast wartość muzyczną zostawił tutaj naprawdę spoko.

PS - najlepsza zwrotka Popka od dawna
ODPOWIEDZ