Mata - Młody Matczak (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Luxair »

mlody jelcz pisze: 20 paź 2021, 7:06 + dostałem też limitowane naklejki z hasłami typu POTRÓJNY CH33SEBURGER czy MATA PRZEJMUJE MAKA
#tylewygrać
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: F88G »

Jasion94 pisze: 20 paź 2021, 6:34 Stary Mata zaczął karierę Maty, i to on ja skończy
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: oldschool »

Nikt mu kariery nie skończy, na pewnym stopniu popularności można robić wszystko. Musiałby Mata nie wiem zabić albo zgwałcić dziecko jakieś, bo dorosłego to by wybaczyli :bag:
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: gogi »

mlody jelcz pisze: 20 paź 2021, 7:06frytki to frytki, tylko wierząc paragonowi są przecenione z normalnej ceny
to co jest wpisane w paragonie jako kwoty poszczególnych elementów zestawu to przecież pic na wodę, ceny są tak kalkulowane by wszystko jak najlepiej spinało się podatkowo, casus książki Taconafide się kłania
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: gods bidness »

Nie, nie można robić #wszystko, bo łaska fańska na pstrym koniu jeździ i niedużo trzeba, żeby Mata z "głosu pokolenia" zamienił się w bekę i obciach pokolenia, zwłaszcza, że to młode pokolenie jest mocno zlewaczałe i jak samo nie dojdzie, to ktoś im wytłumaczy, że McD jest passe, bo cierpio zwierzomntka, do tego jest tam wyzysk pracownika itd.

Mnie to tam nie przeszkadza, pokładałem w nim nadzieje, ale ta nowa płyta sprawiła, że raczej straciłem zainteresowanie jego twórczością, biznesowo niech se robi co chce, choć imo trochę chujoza z tym McD. I nie dlatego, że taka komera i w ogóle, tylko, że akurat ten plebejski McDonalds. To relatywnie trochę tak, jakby zamiast Mercedesa reklamować Dacię.

I jak mówiłem, niby idealnie w target, bo jak się czasem zajrzy do Maca po kawę i tosta, to się widzi tam te 14-letnie dzieci w różowych włosach, więc tu celnie. Problem w tym, że jak mówiłem takie dzieci są dość mocno na bieżąco z tym co modne, a kilka takich Mai Staśko i zaraz się okaże, że to niemodne. A ojciec "libek" boomer "pracujcie po 16 godzin dziennie" też nie pomaga. Swoją drogą, aż dziw, że jeszcze nie zleciał na pelerynie, wytłumaczyć w jakimś Nwesweeku ex cathedra gawiedzi, czemu jego syn reklamujący gówno jest szczery, potrzebny i ujmujący.
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: 3rzyn »

gods bidness pisze: 20 paź 2021, 10:47 Nie, nie można robić #wszystko, bo łaska fańska na pstrym koniu jeździ i niedużo trzeba, żeby Mata z "głosu pokolenia" zamienił się w bekę i obciach pokolenia, zwłaszcza, że to młode pokolenie jest mocno zlewaczałe i jak samo nie dojdzie, to ktoś im wytłumaczy, że McD jest passe, bo cierpio zwierzomntka, do tego jest tam wyzysk pracownika itd.
Matę już i tak lewaki cancelują na rzecz Leosi, Mata bardziej dla oskarków i pokolenia trójki
Wszystkie moje posty to fiksja
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: ozzie4 »

gods bidness pisze: 20 paź 2021, 10:47 Nie, nie można robić #wszystko, bo łaska fańska na pstrym koniu jeździ i niedużo trzeba, żeby Mata z "głosu pokolenia" zamienił się w bekę i obciach pokolenia, zwłaszcza, że to młode pokolenie jest mocno zlewaczałe i jak samo nie dojdzie, to ktoś im wytłumaczy, że McD jest passe, bo cierpio zwierzomntka, do tego jest tam wyzysk pracownika itd.

Mnie to tam nie przeszkadza, pokładałem w nim nadzieje, ale ta nowa płyta sprawiła, że raczej straciłem zainteresowanie jego twórczością, biznesowo niech se robi co chce, choć imo trochę chujoza z tym McD. I nie dlatego, że taka komera i w ogóle, tylko, że akurat ten plebejski McDonalds. To relatywnie trochę tak, jakby zamiast Mercedesa reklamować Dacię.

I jak mówiłem, niby idealnie w target, bo jak się czasem zajrzy do Maca po kawę i tosta, to się widzi tam te 14-letnie dzieci w różowych włosach, więc tu celnie. Problem w tym, że jak mówiłem takie dzieci są dość mocno na bieżąco z tym co modne, a kilka takich Mai Staśko i zaraz się okaże, że to niemodne. A ojciec "libek" boomer "pracujcie po 16 godzin dziennie" też nie pomaga. Swoją drogą, aż dziw, że jeszcze nie zleciał na pelerynie, wytłumaczyć w jakimś Nwesweeku ex cathedra gawiedzi, czemu jego syn reklamujący gówno jest szczery, potrzebny i ujmujący.
ziomeczku, no offence, ale co Ty pierdolisz? czy Ty naprawdę uważasz, że Staśko, które zasięgi są żadne w porównaniu do Maty jest w stanie jakkolwiek wpłynąć na popularność Maty? ta Maja Staśko, która chciała ugryźć go w rękę, ale zamiast tego posikała się po nogawce i próbując łagodzić aferę o rzucaniu kanapkami na podłodze zmuszona była dodać ten dzisiejszy poranny wysryw?

swoją drogą ja sobie wyobrażam takiego Matę - wejdzie sobie na Twittera, pobrechta z pospinanych dup (już kurwa wszystkich, od lewa do prawa), odpali jointa przy Inflanckiej i kupi sobie chatę na kwit z reklamy, tak samo totalnie nie rozumiem problemu o współpracę z McD, myślałem, że 2010 był już dawno temu, a McDonald's to najwyższy level rozpoznawalności i fajnie, kibicuję chłopakowi od pierwszego numeru SB Starter
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: oyche »

Spoiler
shieet
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: sugarhill_notausgang »

ozzie4 pisze: 20 paź 2021, 11:51 wyobrażam takiego Matę - wejdzie sobie na Twittera, pobrechta z pospinanych dup (już kurwa wszystkich, od lewa do prawa), odpali jointa przy Inflanckiej i kupi sobie chatę na kwit z reklamy
i mógłby jeszcze zanucić zwrotkę Kękęgo
Kiedy ktoś mi mówi, że mój rap to pitu pitu
Płaaaczę... Spod tej góry kwitu... Weź mnie przytul
ozzie4 pisze: 20 paź 2021, 11:51 totalnie nie rozumiem problemu o współpracę z McD, myślałem, że 2010 był już dawno temu
No. Mijają 24 lata od kiedy Nas, taki raper z Nowego Jorku z Ameryki, nagrał reklamę dla Coca-Cola Company, minęlo jakieś 26 lat od kiedy inny dość znany raper z Nowego Yorku w wyniku deala reklamowego z McDonalds sprzedawał swoje B.I.G. Mack'i. Trochę trzeba było czekać na takiej wielkości deal reklamowy w Polsce, aż podpisał go raper urodzony 3 lata po śmierci Biggiego.
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: marco_pantani »

mlody jelcz pisze: 20 paź 2021, 7:06 + dostałem też limitowane naklejki z hasłami typu POTRÓJNY CH33SEBURGER czy MATA PRZEJMUJE MAKA
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Cz4rny1337 »

Mnie to tam nie przeszkadza, pokładałem w nim nadzieje, ale ta nowa płyta sprawiła, że raczej straciłem zainteresowanie jego twórczością, biznesowo niech se robi co chce, choć imo trochę chujoza z tym McD. I nie dlatego, że taka komera i w ogóle, tylko, że akurat ten plebejski McDonalds. To relatywnie trochę tak, jakby zamiast Mercedesa reklamować Dacię.
a co jest w tej gałęzi odpowiednikiem mercedesa? I jakie jest kryterium? Przecież McD to top rozpoznawalnych marek na świecie.

Ciężko mi wskazać bardziej rozpoznawalną markę gastronomiczną, może Starbucks? Chociaż imo dalej mcd popularniejszy.

A że jedzenie takie se? A co knajpa z gwiazdką miałaby zapłacić za spot z raperem dla dzieci?

Reszta posta już wyjaśniona - w sensie ta Maja Staśko to se kurwa może.
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: jajca »

sugarhill_notausgang pisze: 20 paź 2021, 12:15 minęlo jakieś 26 lat od kiedy inny dość znany raper z Nowego Yorku w wyniku deala reklamowego z McDonalds sprzedawał swoje B.I.G. Mack'i.
przeciez to bylo prowo diddyego zeby pakowac plyty w stylu Mcdonalds, nie bylo zadnego deala
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: sugarhill_notausgang »

A to sorry, po prostu myślałem, że ta kampania musiała byćw jakimś stopniu dogadana z McDonalds. A jeśli to Bad Boy records speytnie zagrało na fejmie McDonaldsa i nie było z tego żadnych procesów, to Puffy miał lepszy łeb do marketingu, niż myślałem.
Spoiler
Obrazek
Dzięki za sprostowanie!
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: Ema »

Puffy to był/jest geniusz, aż dziwne, ze to murzyn, bardziej na białego żyda pasuje
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: aleksy »

jestem zawiedziony poziomem bólu dupy w środowisku, ze znanych osób podpisanych imieniem i nazwiskiem czy tam ksywą nie kojarzę nikogo, myślicie, że mamy tu do czynienia z casusem quebonafide, że gość ma już taką pozycję, że nawet najprawdziwsi z prawdziwych obsrali zbroję i może w kawałkach hejtujących reklamy pojawią się propsy (taki mata w macu to strzały raz na bańkę, reszta to pizdy co piszczą, "kupujcie produkty fajne")? chyba jedynie, bo naprawdę nie chce mi się wierzyć, że już aż tak poszliśmy do przodu jako społeczność (super by było), możliwe, że za szybko by oceniać i pojawią się jakieś bóle dupy (też fajnie by było, to zawsze rozrywka)
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
MalinowyJogurt

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: MalinowyJogurt »

Imo bardziej obsrali zbroje przed fanami niż przed samym raperem, który pewnie chuja by zrobił. Wystarczy popatrzeć na jakiekolwiek słowa krytyki w stronę Maty to zaraz połowa internetu oburzona, że ból dupy, zazdrość i boli cię sukces wielkiego mateusza Michała
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: aleksy »

oczywiście nie chodzi mi o samego rapera, tylko wszystko, co jest związane z jego pozycją na scenie ;)
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: gods bidness »

Odnośnie tych kilku postów powyżej. Ciężko znaleźć gastronomiczny odpowiednik Mercedesa, może jakaś Noma (choć to wtedy już bardziej Rolls Royce niż Mercedes), ale ta z kolei nie potrzebuje Maty do reklamy. No i fakt, że nie ten target. Więc było nie było kończy się mcdonaldyzacją hip-hopu, a Mata śpiewa do kotleta i to takiego jeszcze z mięsnych podrobów przemielonych z budą w instant żel i odlanego od foremki w "burgera".

No po prostu w moich oczach obciach i tyle. Nie że reklama. Nie że komercja. Nie że szczyt rozpoznawalności, tylko, że akurat takie plebejskie gówno. Jeszcze mógłby zostać twarzą Croppa do tego.

Wiadomo, że z rozpoznawalnością marki ciężej wybrać, jak ma być NAJ, ale jednak to ta sama półka, co te śpiewające szansonistki typu Cleo czy ta druga, co śpiewa Media Expert niskie ceny. Właściwie mógłby to być (jak u nich) ostatni skok na ostanie sekundy w 5 minutach sławy jak u tych wokalistek jednego przeboju. I pewnie Mata jest już na tym etapie, że na tym mógłby skończyć i zainwestować te kilka(naście) baniek, które już przytulił w coś innego, a z hip hopem dać se spokój. Ale chyba nie taki ma plan. Ale to jednak nie jest młodzieżowa apka, gra komputerowa, modny telefon, tylko jebane parówki z psich podrobów.

Wiadomo, że gimbusom, które tam się stołują nie przeszkadza, ale nie lekceważyłbym tego, że łaska fańska na pstrym koniu jeździ i bardzo łatwo o obrót monety z miłości w hejt. Maja Staśko wydaje się niegroźna, ale to tylko przykład i poczekajmy, bo to pokolenie faktycznie jest chimeryczne i zlewaczałe, a jak się ma 13-14 lat, to nowy idol, nowy trend może obrócić spojrzenie o 180 stopni.

Jego poprzednikom ze szczytu i tej samej półki popularności, czyli Taco i Quebo raczej by do głowy nie przyszło pchać się akurat w McD. No ale jak widać po temacie, wam nie przeszkadza, a jesteście ode mnie w większości młodsi, więc może po prostu gdzie indziej są pokoleniowo te granice żenui rozłożone i wszystko jest git.
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: lll »

Niektórym się tutaj sufit nieźle na łeb spierdolil jeżeli chodzi o postrzeganie McDonalda :rotfl:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Mata - Młody Matczak (2021)

Post autor: DeDoK »

XDDD
Ostatnio zmieniony 13 mar 2023, 10:00 przez DeDoK, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ