Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: yytr »

Od tytułowego do końca przyjemnie ale początek słaby. No nie jest to ten Pikers co kiedyś. Smutne ma życie chłopak, nie są to tematy, które chcę czy potrafię zrozumieć.

Ale na pewno to będzie wspaniała śmierć.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2021, 20:16 przez yytr, łącznie zmieniany 1 raz.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: moxxi »

Super epka, Pikers na takich bitach jest najlepszy
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: Willxc »

W Nieśmiertelny piękny bit i zwrotka, szkoda, że nie cały kawałek solo
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: oldschool »

W pierwszym numerze bit jak melodyjka z The Sims :D
bxxxzlk
Posty: 136
Rejestracja: 07 mar 2020, 12:19

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: bxxxzlk »

Wpadłem tylko złożyć pokłony. Zawsze jak myślę, że już niczym mnie już pikers nie może zaskoczyć i nie chce mi się sprawdzać nowości, ale jednak je sprawdzę to ląduje ze szczęką przy podłodze i słucham non stop przez miesiąc i teraz też się na to zapowiada xd
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: Jiigsi »

Pewnie, że kochałem :bowdown: :bowdown:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: LuckyLuke »

Jako że z polskich rapsów słucham tylko Pikiego to jakiś czas temu musiałem sobie zrobić przerwę i ten album przesłuchałem dopiero teraz. No i klasa jak zawsze. Nostalgiczny Piotrek trafia do mnie najmocniej. Świetna, emocjonalna płyta i te minimalistyczne biciwa mega tu siedzą.

Od lutego startujemy z trasą. Będzie potężnie zajebane bookingiem i zrobimy ciekawe ruchy promocyjne. HNN ostatni bastion.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: 8na10 »

Przesłuchałem właśnie dwa razy, ocena 1/3 (jedna gwiazdka na trzy) bo jest to cringowe, smętne gówno. Jakby nagrał to jakiś lil smutnychłopiec to nawet nikt na to by się moczem z siura nie odlał, a tak to bowdowny. Śmieszne jest to forum czasem. Jak jesteś chłopak ze złamanym sercem to jest w necie do posłuchania sporo mniej pedalskich rzeczy, i ciekawszych.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: marco_pantani »

to dobry materiał ale nierówny, piki ma specyficzny styl i trzeba się do niektóych kawałków czasami długo przekonywać
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: 8na10 »

marco_pantani pisze: 26 lis 2021, 21:26 i trzeba się do niektóych kawałków czasami długo przekonywać
Czyli, że wmawiać sobie, że to jest zajebiste? No bo przecież pikers, król podziemia to nagrał, więc musi być zajebiste, tylko ja słuchacz-debil tego wizjonerstwa nie rozumiem? Tak to odbieram. Pikers zdolny jest, ale ta ep to taka generyczna papka i tyle w temacie. Chociaż te wersy o tym, że ziomek ma raka i nowe przerzuty nawet niezły, bo zapadł mi w pamięć jakoś.
jasny wracaj na forum
zillakamil
Posty: 145
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:53

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: zillakamil »

@up
No jest trochę dukania, trzeba to przyznać
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: marco_pantani »

8na10 pisze: 26 lis 2021, 21:56
marco_pantani pisze: 26 lis 2021, 21:26 i trzeba się do niektóych kawałków czasami długo przekonywać
Czyli, że wmawiać sobie, że to jest zajebiste? No bo przecież pikers, król podziemia to nagrał, więc musi być zajebiste, tylko ja słuchacz-debil tego wizjonerstwa nie rozumiem? Tak to odbieram. Pikers zdolny jest, ale ta ep to taka generyczna papka i tyle w temacie. Chociaż te wersy o tym, że ziomek ma raka i nowe przerzuty nawet niezły, bo zapadł mi w pamięć jakoś.
lol gościu przecież nie mówię że masz sobie wmawiać i słuchać na okrągło pikersa

czasem trzeba długo słuchać jego kawałków, żeby się do nich przekonać, ja pikersa nie słucham od 2k14, przewijał mi się często w 16/17, ale ciężko mi się go słuchało, a od jakiegoś czasu katuję wiele rzeczy od niego. mam kawałki, które zawsze skipuję, bo niestety nie potrafię ich słuchać, ale do wielu się przekonałem, bo puściłem sobie wszystko od góry do dołu bez skipowania w aucie podczas kilku godzin jazdy
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 622
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: Konfident »

bezsprzecznie płyta roku spójna i fajnie się słucha pozdro
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Pikers - To będzie wspaniała śmierć (2021)

Post autor: yytr »

yytr pisze: 01 lip 2021, 20:03 Od tytułowego do końca przyjemnie ale początek słaby. No nie jest to ten Pikers co kiedyś. Smutne ma życie chłopak, nie są to tematy, które chcę czy potrafię zrozumieć.

Ale na pewno to będzie wspaniała śmierć.
No i katowałem regularnie, masa uczuć
ODPOWIEDZ