Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (02.07.2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (25.06.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Yayo »

Nie no, wiadomo - nie jest taki najgorszy. Też do mnie raczej nie trafia, ale myślę, że jest lepszy niż jego kolega z zespołu.
Awatar użytkownika
Ryuk
Posty: 288
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:46

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (25.06.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Ryuk »

Dzisiaj Hinol bedzie gosciem w rapnews studio
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (25.06.2021) [Zapowiedź]

Post autor: plumpik »

generalnie bardzo w porządku chłopak, nie wszystko od niego mi siada, ale faktycznie jak ktoś tam napisał, ma bardzo fajny warsztat jak na rap uliczny i mimo wszystko wypełnia dość sprawnie jakąś lukę w rapie ulicznym, między jakimiś totalnie kurwa podobnymi do siebie raperkami ze stepu, bandycko dilerskim rapie tpsów i chłopaków tam od syndykatów a jakimiś przewiezionymi drillami murzynów i typów co byli okradani z kanapek w szkole a teraz każdy wozi 10 kilo koksu pod siedzeniem i rucha ci dupe w dupe. więc nie ukrywam, ze cieszy mnie zę kręci dobre liczby i zgarnia fajną siope

przypomnę tylko jak wypłynął Hinol (i Jano) jako Polska Werssja, bo ten kawałek był przełomowy w ich karierze i też trafili na idealny moment z takim rapem i klipem ala nostalgia 98' w czasie jak był zalew żabsonów, chillwagonów i polska zachłysnęła się autotunem aż do odruchów wymiotnych a chłopaki trafili idealnie na moment przesytu kiedy trzeba było przegryźć to wszystko takim właśnie klasycznym brzemieniem

Awatar użytkownika
SupBear
Posty: 111
Rejestracja: 13 kwie 2021, 23:20
Lokalizacja: Marbella

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (25.06.2021) [Zapowiedź]

Post autor: SupBear »

OmarStooleyman pisze: 09 cze 2021, 13:33 Jedyne osoby jakie znałem, które potrafiły zapuścić HINOL POLSKA WERSJA to byli pracownicy wykończeniówki lubujący się w prądzie i alkoholu, więc jak tu nie mieć o nim innego zdania jak muzyka patusiarska
ale śmiechłem :lol: :lol: ale trudno się nie zgodzić
ebismolarek pisze: 20 maja 2021, 11:44 Chłopaku idź słuchać pihuja i nie zawracaj gitary sicarios
Awatar użytkownika
Wojslaw
Posty: 102
Rejestracja: 12 paź 2020, 20:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (25.06.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Wojslaw »

azar pisze: 22 maja 2021, 16:34 jednak wole zyc w swiecie w ktorym rapem jest young leosia, niz w tym, w ktorym jest nim Hinol Polska Wersja :lol:
To powinno trafić do podręcznika pt. jak odróżnić członka subkultury hip-hop od przygodnego słuchacza rapu
Moje: YouTubeFacebook
Dupnij se lekturkę: Anarchizm.info
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (25.06.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Yayo »

Nie no ten numer z nr 1 karty na czasie mega grubsonowy, pierdolę już sprawdzanie od niego nowości.
Marekk
Posty: 350
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (25.06.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Marekk »

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (02.07.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=MQQQaus ... lskaWersja

Hinol Polska Wersja - Ludzka przypadłość feat. Sokół, Jano Polska Wersja (prod. PSR)

Dodano po 2 dniach 6 godzinach 5 minutach 3 sekundach:
https://www.youtube.com/watch?v=fhhEhYj ... lskaWersja

Hinol Polska Wersja - Obudź się feat. Jano Polska Wersja, donGURALesko (prod. PSR)
Awatar użytkownika
MojBoze
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2021, 23:01

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (02.07.2021) [Zapowiedź]

Post autor: MojBoze »

hinol mocne meskie rapowanko na rozognionym majku tajsonie zawsze na prospie tak to ma wygladac jak ktos nie lubi udziwnien czy dziwnych dzwieko i niepojetych bitmejkerow prosto ale swiezo nowoczesnie ale oldskulowo takie wysrodkowanie jesli chodzi o styl i umiejetnosci klimat itd polecam gosc nie ma slabego numeru
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (02.07.2021) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Historia jak z tych czasopism dla Pań po 40 :D
Hinol został poproszony przez fanów o przytoczenie jakiejś ciekawej historii, która niedawno mu się przydarzyła. Raper postanowił tu opowiedzieć o jednej ze swoich sąsiadek, która… bardzo go nie lubi! Oskarżyła go m.in. o kradzieże, a ponadto nazywa go… patologią. Hinol chciał łagodnie rozwiązać tę sprawę poprzez rozmowę, ale było to niemożliwe ze względu na ciągłe oszczerstwa.

Straszyła mnie jakąś policją i ja się spytałem kulturalnie: o co chodzi pani sąsiadko? Ona powiedziała, że ma tu sąsiadów, znajomych co jej mówili na mój temat, że ja tu okradam. Ja mówię: ja tu mieszkam od 2 lat, jak miałbym tu okradać? Jeszcze we własnym bloku? Ja mam własne zajęcie, nie muszę okradać.

Następnie muzyk mówi, że cała sytuacja nie dawała mu spokoju i gdy usłyszał, że sąsiadka po raz kolejny zbliża się do drzwi, to poprosił swoją partnerkę, aby ta spróbowała z nią porozmawiać.

No i Paula wyszła (partnerka Hinol, przyp. red.), a ja przy drzwiach, waruję i słucham o czym tam gadają. No i słyszę, że ja złodziej, że patologia jakaś. Już nie wytrzymałem i wyszedłem. No i zaczynam spokojnie, mówię: dlaczego pani mnie tak oczernia i oskarża? Ona zaczęła brzydko się do mnie zwracać, a ja miałem już przyszykowaną puentę i mówię: jeszcze raz będziesz gadać takie rzeczy na mnie, to zobaczysz, że będziesz sławna. Ona w tym czasie zaczęła już wchodzić do swojego mieszkania, ja patrzę, a ona… wychodzi z klamką do mnie, z takim rewolwerem! Nie wiedziałem czy to jest prawdziwe, czy to na gaz. I ona mówi: ja tą sprawę inaczej załatwię! A ja: to co? będziemy się strzelać?
źródło: https://hhns.pl/2021/07/hinol-o-sytuacj ... rewolwerem
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (02.07.2021) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

Klip, Hinol Polska Wersja - Brutality show (prod. Jordaninio)

Odpaliłem w środku, trafiłem "czym jest babilon babilon" to aż sprawdziłem czy to nie grubson, bo i wokal nawet podobny
Ostatnio zmieniony 22 gru 2021, 9:27 przez kapec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (02.07.2021) [Zapowiedź]

Post autor: horrypaz »

ale gowno co za bezguscia tego sluchaja
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: Hinol Polska Wersja - Od końca do początku (02.07.2021)

Post autor: karbo99 »

Tej ale to jest kurde dobre

ODPOWIEDZ