Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

moody
Posty: 1030
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: moody »

oldschool pisze: 05 cze 2021, 12:50 To są teraz standardowe ceny, piękny hajsik się robi na merchu.
nie sledze cen rapowego merchu, ale mimo wszystko watpie, zeby 350 zl za bluze (skoro 420 za zestaw bluza + album 70zl) to byla normalna cena. tansze bluzy to nawet pro8l3m puszcza, gdzie ich towar rzeczywiscie mozna uznawac za limitowany, bo schodzi w ten sam dzien, w ktorym jest puszczony na sklep i na resellu chodzi jeszcze drozej
Awatar użytkownika
unboxera
Posty: 98
Rejestracja: 15 sty 2021, 21:40

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: unboxera »

Tak prezentuje się fizyczne wydanie albumu.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: SiNi »

Ciekawe czy ktoś odszukał ukryty diament z mapki ( dodali , iż jednak szukajka za tydzień)- ekskluzywny, luźny album z koncepcyjnym zamysłem w tle i mimo spontanicznego materiału nagranego na czilu co czuć, słucha się w miarę dobrze, te mocniejsze bity są dla mnie w pytkę, krążek potrzebuję kilku odtworzeń, zupełnie inaczej się wtedy do niego podchodzi tak jest w moim przypadku coraz bardziej mi się zaczyna podobać, nawet te spokojniejsze tracki wchodzą, całość idealnie pokrywa się z oprawą. Podoba mi się zamysł okładkowy jak już wspominałem wcześniej kojarzy mi się z topowym "Małym Księciem" no i wyrastający papierkowy las fajnie współgra z całością tylko ta książeczka dodana luzem imo pomysł słaby, nie ma nawet kieszonki, żeby ją ukryć tak samo wsuwana płyta,nie jestem zwolennikiem takich zabiegów.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: oldschool »

> nagraj płytę przy okazji której zwracasz uwagę m.in. na problem działalności człowieka w stosunku do fauny i flory
> graj koncert z tym krążkiem na festiwalu obok zoo, gdzie każdy skarży się na hałas przeszkadzający człowiekowi a co dopiero zwierzętom

Obrazek

Trochę niefortunnie wyszło.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: PSZ »

Co to za festiwal? No i ogólnie chujowa akcja, kto na to pozwolił?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: oldschool »

FEST festival, a kto pozwolił no to już nie do mnie pytanie
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 311
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: kebab »

Przecież Zakatarzony to od zawsze był największy hipokryta (i wsiok) w polskim rapie. Zero zdziwienia.
ZAKAZ
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: nerka »

oldschool pisze: 12 sie 2021, 15:45 > nagraj płytę przy okazji której zwracasz uwagę m.in. na problem działalności człowieka w stosunku do fauny i flory
> graj koncert z tym krążkiem na festiwalu obok zoo, gdzie każdy skarży się na hałas przeszkadzający człowiekowi a co dopiero zwierzętom

Obrazek

Trochę niefortunnie wyszło.
na vajkopie widzialem o to samo sprute i jakis dziennikarz zapytal zoo o stanowisko i bylo to z nimi ustalane, a cala narracja tego typu jest z pizdy wyjeta podobnież
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: oldschool »

A ja widziałem sporo wpisów ludzi, którzy mieszkają w pobliżu lub byli tam na innym koncercie/evencie i pisali, że będąc dalej niż to zoo dźwięk się niesie w chuj i jest wkurwiający, a co dopiero dla zwierząt :dunno:
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: nerka »

skoro zoofilelodzy dali zielone swiatlo to mimo wszystko dyskusja jest bezzasadna. Wiekszym problem jest czas trawnia koncertow, bo czesc z nich konczy sie o 4:30, a jak na lokalizacje blisko centrum i duzych osiedli, no to jest późnawo
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: lll »

zoo twierdzi, ze nie znalo ustawienia scen
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: #23 »

nerka pisze: 14 sie 2021, 17:11 skoro zoofilelodzy dali zielone swiatlo to mimo wszystko dyskusja jest bezzasadna. Wiekszym problem jest czas trawnia koncertow, bo czesc z nich konczy sie o 4:30, a jak na lokalizacje blisko centrum i duzych osiedli, no to jest późnawo
No nie XD

To, że coś jest dozwolone prawnie nie znaczy, że jest moralne, w szczególności jeśli nagrywasz płytę o szkodliwej działalności człowieka, a potem grasz koncert obok zoo, to zwykła hipokryzja lub brak konsekwencji w działaniu.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7135
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: piernikowyskoczek »

raperzy i hipokryzja im in shock
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: kapper1 »

Białas i debil, no szok w chuj.
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: nerka »

#23 pisze: 14 sie 2021, 18:30
nerka pisze: 14 sie 2021, 17:11 skoro zoofilelodzy dali zielone swiatlo to mimo wszystko dyskusja jest bezzasadna. Wiekszym problem jest czas trawnia koncertow, bo czesc z nich konczy sie o 4:30, a jak na lokalizacje blisko centrum i duzych osiedli, no to jest późnawo
No nie XD

To, że coś jest dozwolone prawnie nie znaczy, że jest moralne, w szczególności jeśli nagrywasz płytę o szkodliwej działalności człowieka, a potem grasz koncert obok zoo, to zwykła hipokryzja lub brak konsekwencji w działaniu.
dajta spokoj, przeciez ten koncert ogarnial mu menadzer, a on sam o tym, ze to jest to kolo zoo zapewne nie wiedzial, polowanie na czarownice urzadzacie
Awatar użytkownika
Buchol
Posty: 55
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:07
Lokalizacja: Chorzów

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: Buchol »

Cała otoczka wokół FEST Festiwalu to polowanie na czarownice. Jasne, pewnie że na osiedlu obok Parku było głośno w cholerę, ale ja mieszkam niecałe 2km od Parku i hałasy były w mieście nie większe niż przy każdej innej imprezie w Parku lub na Stadionie. Takie uroki życia w mieście. Zwierzętami z ZOO też się nikt nigdy nie przejmował przy okazji żadnego koncertu, a jak przez x lat organizowali w Parku darmowy BeerFest to w ogóle było cudownie i wszyscy protestujący teraz wtedy tam walili browary i chodzili na koncerty.
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: BouncedDuck5106 »

Ja mieszkam na 3 stawqch więc w sporej odległości i w pt było bardzo słychać, np jak grała kayah czy ten debil mata.

No ale to u mnie jak co weekend w zeszłym tygodniu był off, ciągle na sztauwach się coś dzieje itd, no ale mieszkam w centrum miasta więc kurwa nie mam o to problemu jak niektórzy boomerzy, którzy sobie wycierają mordy zwierzętami teraz, szkoda że zoo nie powinno być w ogóle takim miejscu, zresztą jakbym był takim zwierzęciem w zoo to bardziej by mnie wkurwiały te tłumy i dzieciaki wrzeszczące, które odwiedzają te zoo. Najlepszy był jakiś typ na wykopie z tauzena co stwierdził że fest powinien być na muchowcu bo tam nie ma ludzi xd i nie ma zwierząt xd No wcale w lesie nie ma zwierząt (są i to dzikie) a na paderewie czy Brynowie nie ma bloków. Czyli standardowo każdy by chciał mieszkać w miesiecie ale najlepiej żeby było cicho, darmowe miejsca parkingowe, a jak coś się dzieje to żeby jemu nie przeszkadzało tylko innym. Tak się po prostu nie da.

A mnie od muzyki w mieście bardziej wkurwiaja hałasy z budowy i typ kurwa z białego audi a3 co piłuje je rano pod blokiem.

A na fescie było bardzo fajnie
Jasion94
Posty: 880
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: Jasion94 »

Szkoda zwierząt, bidulki musiały słuchać z bliska muzyki białasa
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: kvcper »

dlaczego ten album ma aż 6 stron komentarzy, o czym tu dyskutować :wall:
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7135
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Białas & White 2115 - Diamentowy las (2021)

Post autor: piernikowyskoczek »

pisaliśmy, że merch drogi
ODPOWIEDZ