Sentino - King Sento (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: stratemirat »

Algeciras (starsza wersja) zajebiste, pierwszy w Polsce reggaeton, Polska niegotowa. Remy i Rio też, aż sobie nucę refreny pod nosem jak to piszę.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: qualite_de_schizoide »

kurwaa naprawdę potrafię sobie dużo wyobrazić ale jeśli komuś się Remy martin nie podoba to już za gruby lot dla mnie
już nie mówiąc oczywiście że ten siri to perfidne prowo, nawet diho orangutan propsuje king sento a ten napierdala któryś już post jak mu się ten album nie podoba i wypisuje jakieś dziwne zwroty ala "king pento" :dunno:
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: jajca »

Sini i Bryan to bortwicki przecież to oficjalnie potwierdzone
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

Sebastian ma Mac, interfejs do nagrywania Arrow, do ktorego podpina Mikrofon Avalon i sluchawki. To jego domowe Studio.
Do tego dochodzi slaba obsluga programow.

Ja oficjalnie potwierdzam, ze jestes zwyklym lamusem.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: SiNi »

@Jose

Proszę kolejny raz o ogarnięcie użytkownika@jajcajuż raz Ci to zgłaszałem.

@qualite_de_schizoide I co w związku z tym,że jakiś diho to propsuje? To jakiś Twój Bóg bo nie za bardzo rozumiem? No offence, ale jak Ty wypisujesz swoje opinie pod albumami to jakoś ja nie płacze z tego powodu, poza tym post nie był skierowany do Ciebie i nigdy nie będę popierał czegoś co jest zrobione na odpierdol, a te tracki tak brzmią.

@Bryan Thx za info.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2021, 21:34 przez SiNi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Jaayu »

uno wpisujesz tu juz ktorys post o tym jakie to chujowe brzmienie, jak bardzo chujowa plyta, przeplatane "haha king PENTO xdxd literkie zamienilem dobre nie"
dos przeciez oskarzanie kogos o bycie bortwickiem (czemu sie nie dziwie) to nie jest zabronione przez regulamin chyba
no i tez mnie dziwi ze remy martin moze sie komus nie podobac, szczegolnie ze to topka utworow sentino, no ale gusta gustami ja rozumiem
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: stratemirat »

Bryan pisze: 21 lip 2021, 20:54 Sebastian ma Mac, interfejs do nagrywania Arrow, do ktorego podpina Mikrofon Avalon i sluchawki. To jego domowe Studio.
Do tego dochodzi slaba obsluga programow.

Ja oficjalnie potwierdzam, ze jestes zwyklym lamusem.
Czyli interfejs Universal Audio, do których ślinią się w Estrada i Studio i mikrofon, którego nie znajduje Google, brzmi ok, czego brakuje do nagrywania wokali? Do tego nie potrzeba wielkich konsolet i kolekcji kompresorów i syntezatorów. Jay-Z nagrał ostatnią płytę na SM58 za 4 stówki, rap to nie nagrywanie zespołów, nie potrzebuje wielkich inwestycji do tego żeby brzmieć dobrze.
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

Jakie Studio? Warunki domowe, zle wyciszone pomieszczenie. Male rzeczy polaczone w calosc degraduja brzmienie, a to sa tylko podstawy. Nikt nie wymaga cudow, tylko przyzwoitosci, czystosci w jego muzyce. Z tego co bylo widac na ostatnim live, cos do niego w koncu dociera, czekamy na efekty.

Czego ci nie znajduje Google?
Wpisz google.de.

Ja jebie, wiem ze otwieram wam oczy na wiele spraw, ale zeby obslugi internetu dodatkowo uczyc? : )
Masz wszystko jak na tacy.
Boze przenajswietszy: WIDZISZ I NIE GRZMISZ
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: SiNi »

@JaayuA dla mnie to kijowy utwór, ale bardziej skupiłem się na tym jak brzmiał i cały post dotyczył właśnie tego. Ojoj jak się napisze Pento to się mało tutaj nie zesracie, ale jak nawalacie w innych tematach np. u Bedoesa przeinaczone ksywki lub nawet wyzwiska to już jest wtedy ok, hipokryzja to akurat standard tego forum.

@stratemirat Ok masz rację, że da się to osiągnąć minimalistycznymi kosztami w miarę dźwięk, ale też trzeba się na tym przynajmniej znać i się do tego przyłożyć, poza tym mamy 2021r gdzie technologia poszła sporo do przodu i trochę jednak boli, kiedy zapodajesz sobie końcówkę K.S a tak jak wspomniał @Bryan od Sentino nie oczekuje nikt magicznej trójwymiarowości i jakiś efektownych zabiegów tylko przynajmniej równości i jako tako harmonicznej krystaliczności na poziomie o wiele lepiej słucha się takiej płytki.

Edit: Kto wie, może ktoś od niego to akurat przeczyta i w jakiś sposób właśnie takie posty do niego trafią.
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: stratemirat »

Bryan pisze: 21 lip 2021, 21:52 Czego ci nie znajduje Google?
Wpisz google.de
Na niemieckim też znajduje tylko preampy xD pokaż mi stronę tego mikrofonu w jakiejś bazie danych albo zwykłym mitomanem jesteś i tyle.
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: stratemirat »

Przecież to mikrofon Neumanna (top firma) w zestawie z przedwzmacniaczem Avalona :rotfl:
Jeżeli sklep oferuje zestaw telewizor Sony + głośniki JBL to też piszesz, że to telewizor JBL? XDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Jaayu »

SiNi pisze: 21 lip 2021, 21:57 Ojoj jak się napisze Pento to się mało tutaj nie zesracie, ale jak nawalacie w innych tematach np. u Bedoesa przeinaczone ksywki lub nawet wyzwiska to już jest wtedy ok, hipokryzja to akurat standard tego forum.
ale to Ty dzwonisz i to jest wlasnie problem Twojego forumingu - zerowy dystans do siebie i do artystow ktorych lubisz
ja juz wielokrotnie pisalem ze ten chlop to jebany glab i popierdolony latynos, a imo king pento king pento hehe jest kurwa bezbeckie i tyle i mi pokazuje tylko ze masz jakis uraz do tego typa
no i jest okej bo jebac bedopsa taka jest prawda - odklejony hipokryta dajacy chujowa muzyke
tam wyzej dyskusja - chlop ma dobry sprzet tylko chujowych ludzi od mix/master i tyle
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

Dalem ci link do zestawu, na ktorym byl nagrywany King Sento, a ty sie przypierdalasz o nomenklature?
Mikrofon Neumann w zestawie Avalona, lepiej?
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: moxxi »

Jaayu pisze: 21 lip 2021, 22:29
SiNi pisze: 21 lip 2021, 21:57 Ojoj jak się napisze Pento to się mało tutaj nie zesracie, ale jak nawalacie w innych tematach np. u Bedoesa przeinaczone ksywki lub nawet wyzwiska to już jest wtedy ok, hipokryzja to akurat standard tego forum.
ale to Ty dzwonisz i to jest wlasnie problem Twojego forumingu - zerowy dystans do siebie i do artystow ktorych lubisz
ja juz wielokrotnie pisalem ze ten chlop to jebany glab i popierdolony latynos, a imo king pento king pento hehe jest kurwa bezbeckie i tyle i mi pokazuje tylko ze masz jakis uraz do tego typa
no i jest okej bo jebac bedopsa taka jest prawda - odklejony hipokryta dajacy chujowa muzyke
tam wyzej dyskusja - chlop ma dobry sprzet tylko chujowych ludzi od mix/master i tyle
smirnoff pisał że mix/master jest taki jak Sentino chce także
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

I wszystko jasne : )

Tak poza tym Teka to fachowiec od brzmienia ale nie da sie naprawic wszystkiego po Sebastianie, ktory wie lepiej.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2021, 23:43 przez Bryan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: SiNi »

Jaayu pisze: 21 lip 2021, 22:29
ale to Ty dzwonisz
Że co robię ? Bzdura akurat z dystansem to nie mam problemu, ale Ty mnie przecież znasz … Jak zauważyłeś nie wiem w jakim celu gościu notorycznie wysyła jakieś wymysły o mnie i to jest dopiero bezbeckie, ale w sumie brak reakcji w tej sprawnie i niekarmienie trolla będzie lepszym rozwiązaniem. Kolejna bzdura co do jakiegoś urazu bo „Fenix” mi się podobał, a z nowego albumu tylko dwa tracki co do Bedoesa to akurat Tobie nie pasuje jego twórczość mi wręcz przeciwnie i właśnie o tej hipokryzji pisałem.

Edit:
@ksiazenieporzadek U mnie też, widziałem, że ktoś jeszcze tego używał, więc chyba się przyjęło i jednak bawi.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2021, 23:33 przez SiNi, łącznie zmieniany 1 raz.
ksiazenieporzadek

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja za każdym razem jak widzę king pento to uśmiech na ryju mam, z tego co widziałem to user @loco jako pierwszy to napisał, więc szacuneczek dla ciebie
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Jaayu »

SiNi pisze: 21 lip 2021, 23:21 Bzdura akurat z dystansem to nie mam problemu
klocilbym sie, wiele razy widzialem jak walczysz z uzytkownikami o glupoty czy to wzgledem Twojej osoby czy jakiegos hehe artysty
SiNi pisze: 21 lip 2021, 23:21 w sumie brak reakcji w tej sprawnie i niekarmienie trolla będzie lepszym rozwiązaniem
no to punkt wyżej musisz ogarnąć
SiNi pisze: 21 lip 2021, 23:21 co do Bedoesa to akurat Tobie nie pasuje jego twórczość mi wręcz przeciwnie i właśnie o tej hipokryzji pisałem.
co ma moja opinia o bedoesie do hipokryzji? jak juz jebiemy sebka i wysmiewamy sie z jego gangsterki itp. to czemu nie mozemy sie posmiac z bedoesa i rowniez udawanej gangsterki albo wielkich rewolucji mitomanskich?
z mojej strony to tyle dziekuje
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
t3nodgoodlif3
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2020, 9:59

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: t3nodgoodlif3 »

płyta roku, dziękuję & pozdrawiam.

#KRÓL SENTINO
ODPOWIEDZ