Sentino - King Sento (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: SiNi »

@jayy

ad.1. Jeśli moje dyskusję odbierasz jako walkę to ok bo ja nie, konwersować można nawet z wiatrakami.
ad 2. Nom
ad 3. Mnie zbytnio nie interesują ich prywatne rzeczy, życie i odklejenia, nie ruszam tych tematów, bardziej muzyka i surrealistyczny świat stworzony na płycie, pozdro.
PerrierLaPadite
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:20

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: PerrierLaPadite »

SiNi pisze: 21 lip 2021, 20:14 @PerrierLaPadite Hehe no i wyszło latino spierdolino. A skąd info o studio? Z lajwa? Bo ja akurat stamtąd tych jego dyrdymałów nie sprawdzam.
Co trzeba przyznać Pento to „Ciroc” i „R.2.K” wyszło mu pięknie jakby utrzymał cały album w takim klimacie to byłoby jeszcze piękniej, ale należałoby wydać kolejne ojro, żeby to chociaż brzmiało bo te algerciasy, remy,rio i zenkowa kokaina to chała na maksa.
No tak mówił wielokrotnie że zainwestował kilkadziesiąt tyś euro w sprzęt, nawet pokazywał coś tam na live. Chociaż to był głównie iMac, jakieś lampeczki led, głośnik, zewnętrzna karta audio itp :D

A swoją drogą on miał do któregoś preorderu dodawać swój mikrofon Neumann :D Jak zwykle temat ucichł i nikt nic nie dostał? :D
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6549
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Jose »

Bortwicz, proszę mnie nie pingować, jajca wywalone
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: MyEvenement »

przypominam, że temat jest o Sentino - King Sento (2021), a nie o dystansie użytkownika @SiNi

czy ktoś wie o jakiej Lenie mówi Sento gdy leżał u niej na cycach i słuchał Lany Del Rey?
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

O Marlenie.
PerrierLaPadite
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:20

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: PerrierLaPadite »

MyEvenement pisze: 22 lip 2021, 9:15 przypominam, że temat jest o Sentino - King Sento (2021), a nie o dystansie użytkownika @SiNi

czy ktoś wie o jakiej Lenie mówi Sento gdy leżał u niej na cycach i słuchał Lany Del Rey?
Jakbyś śledził dłużej aktywność Seby to byś widział - chodziło o Marlenę. Oni nawet byli zaręczeni, Marlena przeprowadziła się na jakiś czas do Niemiec z Sebkiem, a później zerwali i zaczęły się psycho jazdy Sentino
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3250
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: yungXpaproch »

@Bryan ty jestes jakis kurwa glupi, ty chlopie nie wiesz co to jest fl studio, a pierdolisz jakies kocopoly o .mp3 i .wav. proste ze sie da dobrze ogarnac wokale seby i dowodem jest pierwsza wersja algeciras. gdyby wokale byly w chujowej jakosci to by bylo slychac, bo na trackach sa praktycznie surowe, ten kto mu robi ten m/m nie potrafi nawet kurwa banda przesunac w eq. chuj ci w dupe i te twoje zrodla, wiem ze jestes prowo ale normalnie tez musisz byc idiota zeby prowokacje robic i tak sie wczuwac w te posty
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: NSX »

team yungXpaproch here
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

O, widzisz paproch? Juz masz kolezke co chce do dupy od ciebie, mnie nie podrywaj ; *

Nie zasmiecaj tematu swoimi wypocinami, idzcie sobie na priv.
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: MyEvenement »

PerrierLaPadite pisze: 22 lip 2021, 10:25

Jakbyś śledził dłużej aktywność Seby to byś widział - chodziło o Marlenę. Oni nawet byli zaręczeni, Marlena przeprowadziła się na jakiś czas do Niemiec z Sebkiem, a później zerwali i zaczęły się psycho jazdy Sentino
ziomus, wiem kim jest marlenka, Sentina słucham od pierwszego zabojstwa, zajebałem się i nie połączyłem dosc oczywistych faktów. Pamiętam nawet jak Malik wrócił ze Szczecina po spotkaniu z Sage to Marlenka w chuj wojowała za Sebka ze chujowe zachowanie i jebać takie podejscie brata. Ciekawe co się z Marlenką dzieje, próbowałem ją kiedyś gdzieś znaleść w socialach, ale slad po niej zaginał, albo chujowo sprawdzałem
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: stratemirat »

yungXpaproch pisze: 22 lip 2021, 12:12 @Bryan ty jestes jakis kurwa glupi, ty chlopie nie wiesz co to jest fl studio, a pierdolisz jakies kocopoly o .mp3 i .wav. proste ze sie da dobrze ogarnac wokale seby i dowodem jest pierwsza wersja algeciras. gdyby wokale byly w chujowej jakosci to by bylo slychac, bo na trackach sa praktycznie surowe, ten kto mu robi ten m/m nie potrafi nawet kurwa banda przesunac w eq. chuj ci w dupe i te twoje zrodla, wiem ze jestes prowo ale normalnie tez musisz byc idiota zeby prowokacje robic i tak sie wczuwac w te posty
Sama prawda
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: SWN »

Z drugiej strony Seba był mnóstwo razy pytany na ig o brzmienie wokali i za każdym razem sumiennie broni się, że to jego własna decyzja, że podoba mu się taka szorstkość, ostatnio pamiętam nawet że pultał się do jakiegoś łebka żeby zobaczył jak Lil Baby czy inny murzyn nagrywa!!1
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

Paproch, masz juz trojkat.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: GoodStuff »

MyEvenement pisze: 22 lip 2021, 14:28 Pamiętam nawet jak Malik wrócił ze Szczecina po spotkaniu z Sage to Marlenka w chuj wojowała za Sebka ze chujowe zachowanie i jebać takie podejscie brata
Marlenka od razu sie na tej ciapatej choragiewie poznala
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: oldschool »



Kolejny niskobudżetowy klip :neutral:
moody
Posty: 1029
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: moody »

ehh seba seba. mogl chociaz doplacic kreatywnemu marianowi, w sensie dorzucic jakies skarpetki calvina kleina, zeby mu lustrzane odbicie ogarnal, zeby na koszulce bylo gucci, a nie iccug :rotfl:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3250
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: yungXpaproch »

a ty brajan przewiduje ze za jakis miesiac, moze dwa masz lote z forum :dunno:
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: Bryan »

Oj, paproch, paproch.
Ciesz sie snippetem klipu zamiast zlorzeczyc.
Legendy nie odchodza nigdy.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: GoodStuff »

Dobry wybor na teledysk,najlepszy numer na plycie
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Sentino - King Sento (2021)

Post autor: drzeworyt »

SWN pisze: 22 lip 2021, 15:08 Z drugiej strony Seba był mnóstwo razy pytany na ig o brzmienie wokali i za każdym razem sumiennie broni się, że to jego własna decyzja, że podoba mu się taka szorstkość, ostatnio pamiętam nawet że pultał się do jakiegoś łebka żeby zobaczył jak Lil Baby czy inny murzyn nagrywa!!1
Na live z zeszłego tygodnia jednak trochę marudził, że ludzie, którzy obrabiają jego wokale nie potrafią mu ustawić dobrze tuna I że on sam roboczo ogarniając numery (co słyszymy na snippetach) robi to lepiej. Nie czają jego starych niemieckich patentów na nagrywanie wokali dlatego teraz leci do poważnego studia z poważnym inżynierem dźwięku.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
ODPOWIEDZ