ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8111
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: eddy_wata »

pieschrodingera pisze: 09 lip 2021, 20:43 Ślizgawkowi eksperci od sztuki :lol:
smieszniejsze sa te chujowe opinie na temat rapu jako, ze to forum rapowe, a najwiecej spustów dostaje ekipa :lol: :lol:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: ART »

najlepszy rap dostaje najlepsze opinie, nic nowego
kiedys docenicie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: pieschrodingera »

azar pisze: 09 lip 2021, 21:01 ja wiem, ze teraz sztuka nazywa sie nawet niewidzialne rzezby sprzedawane po 15k euro :lol: ale jest jeszcze cos takiego jak gust (oraz rozum i godnosc czlowieka) i one wlasnie pozwalaja nazwac te malowidla gownem absolutnym
Próbujesz wyjść na tego bardziej oświeconego, a tylko się kompromitujesz.
Wyłącz forum nie masz nic do powiedzenia.
tbc
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: Bolo »

No ty poki co przyjebałeś sie ze my się nie znamy i hahha beka zgrywają oświeconych a się kompromitują i wsm to ja tu widzę troche ironię.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: pieschrodingera »

A sorry, zapomniałem się powołać na coś takiego jak gust (oraz rozum i godnosc czlowieka) żeby być bardziej wiarygodnym.
tbc
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: Bolo »

Dodaj do tego jeszcze chuja w uchu oku i masz bingo.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: pieschrodingera »

Musisz kolegę poprosić. Nie jestem homo
tbc
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: filipthekiddo »

żytniak chyba musi udzielić wywiadu ślizgawce i samemu powiedzieć, co czyni jego sztukę wyjątkową
Awatar użytkownika
Lilly
Zbanowany
Posty: 105
Rejestracja: 26 cze 2021, 20:58
Lokalizacja: jak nazywa się miejscówka ta?

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: Lilly »

Obrazy takie sobie. Na pewno nie jest to tragiczne. Jeśli ktoś potrafi za takie coś zawinąć parę tysi to wielki props. Ale rap mógłby robić lepszy ;)
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: Luxair »

Tragiczne te obrazy. "Blachara", "Cierpusy", "Węgorze" - no sztuka wysoka, nie ma co
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: filipthekiddo »

Lilly pisze: 10 lip 2021, 0:07 Ale rap mógłby robić lepszy
fakt, żyto-żyto(2012) nawet ciężko wygoglować, a to gówno z noonem jest na olisie i cały kraj się nad tym spuszcza
Awatar użytkownika
Lilly
Zbanowany
Posty: 105
Rejestracja: 26 cze 2021, 20:58
Lokalizacja: jak nazywa się miejscówka ta?

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: Lilly »

Bo jednak sam fakt powrotu noona do rapu jest wielkim wydarzeniem dla ogarniętych słuchaczy. Szkoda ,że nie dogadali się z Pezetem :) Ale to już chyba nigdy nie nastąpi...
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: afterlight »

wracajac juz od tych obrazow w stylu lekcja plastyki w szkole kurwa nigdy nie zrozumiem sztuki ale fajnie ze komus sie to podoba

co do zyta to plyta bardzo nierowna, niektore teksty poskladane tak ze mnie skreca jak slucham typu 'w sumie to wiem ale wam nie powiem' w refrenie kawalka, albo te rymy w Toli (czaje koncept ale niestety nie wyszedl, cos jak zwrota z 'nie' w kazdym wersie oskara u guziora, masakra), skreca tez od wspomnianych tu juz historii o sciaganiu butow w vitkacu i dojezdzaniu studenciakow

kawalek "Diabeł ubiera sie w Stone Island" niedoceniony, zarowno bitowo (najlepsza produkcja na plycie dla mnie) to tekstowo oprocz sredniej historii to wlasnie sa te kosa momenty tak jak to
Spoiler
z kimś się spotykam.
z kimś się spotykasz?
z kim się spotykasz??
...w tle leciał rap Żyta...
albo
jebać pradę, wszystkim kłamie, jebać prawdę

noon rozpierdolil oczywiscie, oby robil muze do starosci bo tyle lat minelo a jest coraz lepiej
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
PerrierLaPadite
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:20

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: PerrierLaPadite »

Luxair pisze: 10 lip 2021, 0:14 Tragiczne te obrazy. "Blachara", "Cierpusy", "Węgorze" - no sztuka wysoka, nie ma co
To sobie wbij na FB do grupy "MŁODA SZTUKA" i zobacz co tam się odpierdala :damn: Wolę mieć taki obraz Żyta na ścianie niż jakieś gówno namazane przez randomowy Karynę która nazywa to "abstrakcją" i produkuje hurtowo obrazy (jest tam jedna laska ze swoim chłopek którzy wrzucają po 2-3 obrazy dziennie)
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: dogmeat »

Bolo pisze: 09 lip 2021, 20:35 Ale
Paździerz te jego obrazy, przecie sto wyglada jak rysowane w stylu „pierwsza plastyka z pędzlem, Darek 3A”
Czasem sadzicie obiektywnie chujowe opinie o muzyce (bardziej z powodu formy ich napisania, niż własnej oceny), ale błagam pozostańcie przy tym a nie sadźcie jeszcze chujowsze statementy o sztuce. xD Tylko nie googluj Nikifora albo Dwurnika, bo też będzie, że to obrazy namalowane przez Piotra i Pawła z 1 gimnazjum.
PerrierLaPadite
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:20

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: PerrierLaPadite »

@dogmeat

True, polecam sprawdzić ceny Dwurnika (chociaż Edwarda ceny wzrosły po jego śmieci, a pamiętam ze studenckich czasów jak gość malował za abonament obiadowy - wystarczy sprawdzić knajpę Pod Baranem w Krakowie)
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: azar »

Taka sztuka pewnie trafia właśnie do takich światłych Europejczyków, którzy muszą koniecznie napisać statement, jakby nie było polskiego odpowiednika :lol: szkoda tylko że równie dobrze mógłby to namalować 5latek na betonie kreda i lyknalbys to tak samo bezrefleksyjnie, gdyby ci to galeria pod nos podstawiła, albo wpisano do podręcznika, bo tak zadecydował inny oświecony koneser sztuki.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: niuhniuh »

nie jestem światłym europejczykiem, podobają mi się w chuj te obrazy i nie musi mi ich polecać żaden mecenas sztuki
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: Luxair »

Ludzie wypierdalają full kasy na NFT z jakimiś starymi memikami, to co dopiero na tak wyrafinowaną sztukę
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8111
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: ŻYTO/NOON - Morza Południowe (2021)

Post autor: eddy_wata »

dogmeat pisze: 10 lip 2021, 9:54
Bolo pisze: 09 lip 2021, 20:35 Ale
Paździerz te jego obrazy, przecie sto wyglada jak rysowane w stylu „pierwsza plastyka z pędzlem, Darek 3A”
Czasem sadzicie obiektywnie chujowe opinie o muzyce (bardziej z powodu formy ich napisania, niż własnej oceny), ale błagam pozostańcie przy tym a nie sadźcie jeszcze chujowsze statementy o sztuce. xD Tylko nie googluj Nikifora albo Dwurnika, bo też będzie, że to obrazy namalowane przez Piotra i Pawła z 1 gimnazjum.
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ODPOWIEDZ