Sentino - Czary Mary (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

mefisto47
Posty: 232
Rejestracja: 07 maja 2020, 21:26

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: mefisto47 »

Moplop pisze: 10 kwie 2021, 2:47 Błagam niech ktoś da jakis reupload ZL 3 albo link do downloadu. Nigdzie nie moge znalezc.
Później wysle
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Bryan »

Wystarczy poczekac az Sentino wrzuci na swoj nowy kanal SICARIOS lub trzeba bylo kupic jak bylo dostepne. Kto chcial to ma, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: jogi »

Nie kumam spustow. To przestawianie akcentów, próby wycia samca alfa do lochy, przekręcanie koncowek do rymu... ja pierdole, gruba żenuncja. No i każdy kawałek taki sam, o tym samym, tak samo. Smutny człowiek.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: qualite_de_schizoide »

^ xd
smutne to jest jak bardzo Twoja niechęć do postaci Sentina przesłania Ci odbiór jego twórczości
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: NSX »

jogi pisze: 10 kwie 2021, 12:23 Nie kumam spustow. To przestawianie akcentów, próby wycia samca alfa do lochy, przekręcanie koncowek do rymu... ja pierdole, gruba żenuncja. No i każdy kawałek taki sam, o tym samym, tak samo. Smutny człowiek.
kurwa mac wiesz jak nam to wisi ze tobie sie to nie podoba, posluchaj mnie to jest slizgawka ze slizgu kurwa
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: moody »

ja lubie muzyke sentino, ale to jak on jest na slizgawce glaskany, to jest masakra. rozpierdala zarzucanie innym raperom, ze po 5 plytach zaczynaja sie pojawiac powtarzalne schematy, jak u sentino praktycznie kazdy kawalek jest o tym samym. tutaj dodatkowo cala plyta zarapowana w podobny sposob, w podobnej tonacji. w muzyce nie ma czegos takiego jak obiektywizm, bo kazdy moze miec swoja opinie, ale zarzuty jogiego sa duzo blizsze faktom, niz spusty nad rzekoma plyta roku
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Jaayu »

mam banknoty z martwym krolem albo prezydentem
i karabin z nabojami w schowku w mercedesie

druga zwrota w tym bangierze ja pierdole jak to plynie
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: dwupak »

zaluje ze musialem spac bo ominelo mnie z 16 odsluchow tej cudownej plyty pozdro
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
deleuze
Posty: 14
Rejestracja: 30 lis 2020, 0:57

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: deleuze »

moody pisze: 10 kwie 2021, 13:09 ja lubie muzyke sentino
coś podejrzanie za często wyświetlałeś się w tematach okołosebkowych z opinią inną niż pozostawiony bowdown, dlatego zweryfikujmy jak bardzo L U B I S Z muzykę sentino:
moody pisze: 04 kwie 2020, 11:27 ahaha dopiero uslyszalem szesnastke bozka slizgu sentino piekny latino - saszeta markowa jest tylko no nawijka poziom beki z lokalnych
moody pisze: 11 paź 2020, 19:50 piekne. i potem wjezdza ten klip do rio :rotfl:
moody pisze: 09 paź 2020, 0:03 te klipy, od pomyslu po wykonanie sa tak absurdalne, ze moj mozg chyba jeszcze tego nie przetworzyl

dysproporcja miedzy tym, o czym on czasem gada - w tym przypadku mialy byc wysokobudzetowe obrazki - a rzeczywistoscia sklaniaja mnie do porownania, ze ten nasz sentino to taka rapowa #formaszczytu
moody pisze: 03 paź 2020, 11:46 nie wywiazal sie z umowy ze stepem, wkurwiony ze przejeli hajs ze zwrotki quebo mimo ze wisial im za zaliczke, pierdoli step i nie che miec z nimi nic wspolnego, jednoczesnie marudzi, ze nie wspieraja go marketingowo i nie daja kasy na klipy. wszystko to z zegarkiem wartym wg niego paredziesiat tysiecy na rece. brakowalo tylko zeby na koniec pokreslil, ze mieszka w chacie za 1,5 mln euro z jednoczesnym odpaleniem jakiegos patronita zeby mu fani sfinansowali klip i prosba, zeby zostawic komputery z wlaczonym spotifajem na noc, co by cos zarobil z wyswietlen
moody pisze: 24 wrz 2020, 0:10 'mialem kolege co jebnal kogos na wieksze pieniadze, bal sie o wszystko, kazal mi trzymac klamke, przez to ze bylem chudy, wysoki, nieobliczalny
i tatuaze, to opowiadal wszystkim, ze jestem platnym zabojca'
moody pisze: 06 sie 2020, 21:14 bardziej cringe niz opisy plyt alkopoligamii. nie no dobra az tak to nie
moody pisze: 14 lip 2020, 20:55 taki letniak juz wtedy mysle, ze wcale nie musial byc tak zhejtowany, tylko w 'tatuazyku' wybija sie ten debilny refren - jakby on byl troche mnie przypalowy, to to od poczatku bylby hit
moody pisze: 14 cze 2020, 17:39 Wierzenie w slowa sentino to parafrazujac tytul samobojstwo logiczne
moody pisze: 05 mar 2021, 22:19 24h od wypuszczenia tracklisty i juz sie zdazyla zmienic :rotfl: ...nieee mi sie wydaje, ze nie mam dwubiegunoscio...
moody pisze: 26 gru 2020, 22:52 w sumie to tym razem chujowy kawalek
moody pisze: 25 mar 2021, 21:10 fajnie, ze caly czas robi cos nowego brzmieniowo i tekstowo. bragga o ciuchach i furach? tego jeszcze nie grali. no i ten coraz mocniejszy, uliczny styl. nie to co bezplciowi rasmenci i pro8l3m, sprzedawczyki jebane
moody pisze: 13 mar 2021, 13:54 heh bez kitu, sebek pasowalby do tych 15latkow z linka. zatrzymal sie w rozwoju na takim wieku mniej wiecej
moody pisze: 27 mar 2021, 11:38 jesli chodzi ci o lil baby typu niemowlak to sie zgadza
moody pisze: 27 mar 2021, 22:11 w ogole niech ktos zrobi spis stanowisk, jakie w swoim zyciu piastowal sentino, bo z tych samych jego lajwow wynika, ze gosc ma CV grubosci co najmniej 'krzyzakow' sienkiewicza. od agenta nieruchomosci, przez udawanego cyngla mafii bo byl wysoki i mial tatuaze, po umowe o prace w 'stoprocent' u winiego :bowdown:
moody pisze: 04 kwie 2021, 10:23 no mowiac szczerze rownie dobrze moglby to byc kawalek z dyskografii michala wisniewskiego
dalej nie chce mi się diggować, jesteś albo chory albo bezpośrednio stałeś się jedną z ofiar barwnego życia enrique, innego wytłumaczenia tu nie ma
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: moody »

jest inne wytlumacznie i to bardzo proste - masz ogromne problemy z rozumieniem jezyka pisanego. sprobuj jeszcze raz, tylko tym razem wklej cytaty odnoszace sie do MUZYKI sentino (czyli tego, o czym wspomnialem), a nie jego osoby, wypowiedzi w lajwach, jakosci klipow, czy dzialan marketingowych, bo zeby te traktowac powaznie czy propsowac, to tak jak wspomniales trzeba byc chorym. mi dostarcza jedynie smiechu i powodow to pisania takich komentarzy, jak wyzej

jeszcze raz lopatologicznie wiec kolego. lubie muzyke sentino, co nie oznacza, ze jestem typem psychofana, z ktorych beke cisnalem wyzej, wiec jak uwazam ze flow w hot16 mial zalosne, to tak napisalem. jak uwazalem, ze 'tatuazyk' moglby byc hitem, ale ma przypalowy refren, to tak napisalem. jak uwazalem, ze w 'halo policja' mamrocze jako niemowlak i nie da sie tego zrozumiec, to tak napisalem. nie sa to chyba zreszta zbyt kontrowersyjne tezy, bo kazdy poza przypalowcami gotowymi zrobic alvarezowi gale ktorych w tym temacie sporo, ma podobne zdanie. wszystkie pozostale komentarze dotycza juz wlasnie spraw pozamuzycznych, z ktorych no trudno nie miec beki majac wiecej niz 15 lat i troche rozumu w glowie
deleuze
Posty: 14
Rejestracja: 30 lis 2020, 0:57

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: deleuze »

nie no ziomuś, w krótkim odstępie czasu najebałeś kilkadziesiąt hejterskich postów na temat sebastiana enrique alvareza tatuażyka sentino przy pełnej świadomości jak skomplikowaną i nietransparentną moralnie jest on osobą, ty nie jesteś normalny i nawet nie próbuj odwracać kota ogonem
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: oldschool »

Team moody, posty o muzyce to w większości była zasłużona krytyka, a posty o zachowaniu Sentino, to nieraz też mam już dość jego pierdolenia i przestaję go traktować jak postać z GTA, a jak normalnego człowieka i sam bym coś takiego napisał.
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: moody »

deleuze pisze: 10 kwie 2021, 15:24 nie no ziomuś, w krótkim odstępie czasu najebałeś kilkadziesiąt hejterskich postów na temat sebastiana enrique alvareza tatuażyka sentino przy pełnej świadomości jak skomplikowaną i nietransparentną moralnie jest on osobą, ty nie jesteś normalny i nawet nie próbuj odwracać kota ogonem
odwracaniem kota ogonem jest twoje nieodniesienie sie do faktu, ze pisalem o muzyce sentino, a ty sie splules i nawrzucales cytaty odnoszace sie do jego wyczynow pozamuzycznych, ktore kaza go stawiac gdzies miedzy najmanem, a kasjo. lubie jego muze, plyta przesluchana (jest pare fajnych numerow, ale ogolnie troche monotonna), natomiast jako jako osobe i marketingowca mam go za mega przypalowca, czasem dostarczajacego pozytywnej beki, czasem sluchanego z politowaniem. naprawda przerasta sie takie rozgraniczenie?
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Willxc »

Na senitno trzeba brać poprawkę ja go traktuje po prostu jako gościa który dostarcza mi dobrej beki i tyle, ale szanuje go za muzykę jaką robi, a to co tam pierdoli jakieś kocopoły trzy po trzy to jebać bo wiadomo że zdrowy psychicznie to on nie jest
deleuze
Posty: 14
Rejestracja: 30 lis 2020, 0:57

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: deleuze »

podkreślę raz jeszcze - kilkadziesiąt hejterskich postów w odniesieniu do osoby chorej psychicznie i licznik ciągle bije
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: PSZ »

deleuze wypierdalaj ok? Zrobiłeś z siebie kretyna i teraz będziesz usilnie wszystkim wmawiać, że tak nie było. :bowdown: :bowdown:
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: svlv96 »

Jakby jakieś fame MMA czy Malik zrobił walkę Sentino vs Tps to by lepsze zasięgi wyjebalo niż ekipa friza
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Godhand »

deleuze pisze: 10 kwie 2021, 15:32 podkreślę raz jeszcze - kilkadziesiąt hejterskich postów w odniesieniu do osoby chorej psychicznie i licznik ciągle bije
Kolego, nie masz racji, odpuść, bo się przykro czyta jak się upierasz przy swoim.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: benqacz »

jogi pisze: 10 kwie 2021, 12:23 No i każdy kawałek taki sam, o tym samym, tak samo. Smutny człowiek.
chyba e-kolego musisz coś żylastego wyjąć z uszu.Warstwę tekstową można jak najbardziej hejtować ale właśnie każdy kawałek jest zarapowany inaczej, ma inną dynamikę, hook i refren.
#free2rzyn
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: NEGRO »

ta płyta jest tragiczna nie da się tego słuchać. Mix i Master zjebany konkretnie.
ODPOWIEDZ