Sentino - Czary Mary (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: 2rzyn »

bardzo chujowym jest jak bit znajdujący się na danej płycie, na którym już zwrotki położone ma jakiś raper ma producertaga
zawsze mnie to wkurwiało przy bitach TastyBeatz u pezeta czy gurala, ale one z kolei chyba na zadnych plytach nie byly wiec moze im sie nie chcialo tego usuwac
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Willxc »

a jaka tematyka nie została jeszcze przeruchana? :lol: zresztą nie ma co się wdawać w dyskusje wystarczy zobaczyć na avatar i datę rejestracji
Awatar użytkownika
elokvrwa
Posty: 40
Rejestracja: 01 kwie 2020, 11:23

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: elokvrwa »

JVCORE pisze: 25 kwie 2021, 16:29 nie no ziomuś no offence ofc co do mixu to sie zgadzam dupy nie urywa ale beke mam zawsze ze stwierdzenia iż dany raper jest monotematyczny ja np jak słucham takiego włodiego to oczekuje od niego kawałków o jaraniu skurwysynskiego gibona tak samo jak słucham pana alvareza to chce usłyszeć pare nazw mark premium koneksje malaga gang spierdalamy przed dea i takie tam głupoty bo nie sądzę by sebula mógł powiedzieć nam coś mądrego i nawet tego od niego nie oczekuje nie wiem skąd oczekiwania ze raper ma być wszechstronny pod względem tematyki swoich tekstów jak chce posłuchać na dany temat to zmieniam rapera polecam jak to mówi suja emano po południu nie rano miłego dnia
100% racji.
Natomiast słabo mi się robi jak ktoś to nazywa płytą roku a mi jest to ciężko przesłuchać bo po 1 minucie mam dość słuchania tego bo uszy bolą od tak słabego mixu. Poprzednie płyty miały swój urok a tutaj jest bo prostu zjebany mastering czy tam mix :dunno:

@Willxc
Konto zostało założone rok temu, przed nowym sezonem telenoweli zwanej Sentino :dunno:
:dunno:
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Willxc »

chodziło mi o 1 kwietnia, nie wiem na czym słuchasz, ale ten mix/master po paru odsłuchach w ogóle nie przeszkadza
Awatar użytkownika
elokvrwa
Posty: 40
Rejestracja: 01 kwie 2020, 11:23

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: elokvrwa »

@Willxc
No rzeczywiście argument niepodważenia.
Do życia w tym kraju też da się przyzwyczaić co nie oznacza że jest dobre.
:dunno:
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: gods bidness »

GoodStuff pisze: 25 kwie 2021, 15:10
gods bidness pisze: 25 kwie 2021, 14:44 Przecież Sentino to też śpiewak i to raczej chujowszy niż Kartky. W sensie Kartky chyba lepiej śpiewa, a na 100% ma lepszą barwę głosu.
Sentino majacy jedne z lepszych refrenow w PL rapie jest chujowszym spiewakiem niz Kartky :rotfl: Oczywsicie Karkty ma zajebista barwe glosu mozna go nie lubic ale to fakt
Kwestia gustu, robić takie refreny to nic trudnego. W Polsce nie ma mody na taki śpiewany rap za bardzo, a jak jest, to jakiś Tymek wygrywa z Sentinem.
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: benqacz »

gods bidness pisze: 25 kwie 2021, 14:44
emcess pisze: 25 kwie 2021, 13:24 no posiadanie szacunku do spiewaka kartky albo sarius to akurat kompromitacja
Przecież Sentino to też śpiewak i to raczej chujowszy niż Kartky. W sensie Kartky chyba lepiej śpiewa, a na 100% ma lepszą barwę głosu.
Kartky ma owszem bardzo niski głos jak lektor radiowy, ale jakie on ma umiejętności wokalne? On potrafi tylko w tym swoim chrypowatym pojebanym stillo tworzyć, zrytej bani ciągle głosem psychola modus operandi jak wtedy gdy opowiadał o rozjebaniu ust Ukraince.
Sentino ma znacznie szerszy wachlarz wokalny. Alvarez przy Kubdziołku to pierdolony el padrino, twój posting jak el bląg poniżej poziomu. Już możesz wypierdalać z takimi porównaniami
#free2rzyn
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: erykgx »

o chuj co typ odlatuje z tym kartkim pierdolonym :rotfl:
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Moltisanti »

Kartky :lol: Zenek Martyniuk też pewnie wg krytyków ma lepsze umiejętności wokalne ale co to ma kurwa do rzeczy

Dzisiaj siadłem do słuchania tej płyty i skończyło się na "czarny mary" które leciało na ripicie resztę dnia.
Powiem króciutko, człowiek myśli że w rapie wszystko już słyszał i że zna powody dla których coś jest chwytliwe, a coś nie, po czym wchodzi Sentino i "rymuje" "krwawe ślady" z "myśli szare szare szare szare" i nie wiesz za chuj czemu on w ogóle wpadł na taki pomysł, a jednak zrobił to i co więcej wkręca się to w łeb tak jak nic innego od dawna. Wirtuozeria w czystej postaci.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Eguaroc
Posty: 89
Rejestracja: 23 maja 2019, 13:05

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Eguaroc »

elokvrwa pisze: 25 kwie 2021, 16:46 @Willxc
No rzeczywiście argument niepodważenia.
Do życia w tym kraju też da się przyzwyczaić co nie oznacza że jest dobre.
weź ty już wypierdalaj
Nie gadam z nimi, telefon mógł się rozładować
Ja lubię poszpanować, zbieram złote rybki
Nie mam złotych myśli, umieram, złote whisky
Postawię nowe cycki jej, przy stole, przy wszystkich
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2229
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: SiNi »

benqacz pisze: 25 kwie 2021, 22:32 Już możesz wypierdalać z takimi porównaniami
Ewidentnie coś jest z Tobą nie tak, ten z avatara to jakaś Twoja platoniczna miłość, życiowy wyznacznik czy o co Ci tak naprawdę chodzi bo zachowujesz się trochę jakbyś dostawał epilepsji, kiedy ktoś posiada odmienne zdanie na temat gościa, który nawet nie wie, że istniejesz. Co do Sentina to fani oraz Ci odklejeni od rzeczywistość muszą pogodzić się z tym, że jego pięć minut stety lub niestety w PL bezpowrotnie mineło, jemu też bije życiowy licznik i już nie jest to raper pierwszej młodości. Czary-Mary jak to dla mnie średnia półka z mizerną jakością, brzydką okładką i paroma fajnymi momentami (chociaż dla niektórych to najlepsze jego wydanie) - liczę , że nie jest to ostatni produkt od niego i nas czymś jeszcze zaskoczy.

Edit: A tak swoją drogą ciekawe jak szłaby sprzedaż jego płyt w pl jakby te produkty były dostępne fizycznie w empikach itp. W ogóle ile egzemplarzy "Czary Mary" poszło u niego na sklepie było jakieś oficjalne stanowisko na dzień dzisiejszy?
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2021, 14:05 przez SiNi, łącznie zmieniany 1 raz.
encrenoire

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: encrenoire »

Czy Paluch zabral juz glos w sprawie talentu wokalnego Sentino?
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: marco_pantani »

2rzyn pisze: 25 kwie 2021, 16:31 bardzo chujowym jest jak bit znajdujący się na danej płycie, na którym już zwrotki położone ma jakiś raper ma producertaga
zawsze mnie to wkurwiało przy bitach TastyBeatz u pezeta czy gurala, ale one z kolei chyba na zadnych plytach nie byly wiec moze im sie nie chcialo tego usuwac
ja bardzo lubię tag traphousemob, bo gdy to usłyszysz, to wiadomo, że zaraz będa ciary np. dior, a reszta tagów do wyjebania
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Bryan »

Synu, ciebie czyms jeszcze na pewno zaskoczy, na przyklad kosa pod zebro #sicarios.
To oficjalne stanowisko na dzien dzisiejszy.
Bez pozdrowien.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1429
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: bronek »

Jest gdzies jeszcze wideo do "cien i ja"?
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
macias
Posty: 493
Rejestracja: 25 mar 2020, 17:18

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: macias »

Awatar użytkownika
MartchinFleent
Posty: 124
Rejestracja: 11 maja 2021, 19:52

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: MartchinFleent »

Czemu ludzie czczą go jak czysty koks? Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu alvareza? :dunno:
Muszę się skupić na finansach, suki i tak mam :joint:
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: NSX »

przeczytaj to sie dowiesz
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: jajca »

Ja tam się nie znam, ale podejrzewam, ze to ze jest polskim raperem wszech czasów może mieć z tym jakiś związek
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: yungXpaproch »

tez do niedawna nie rozumialem, ale w pewnym momencie po prostu zostalem natchniony... mozliwe, ze tez w pewnym momencie sie po prostu przekonasz
ODPOWIEDZ