Sentino - Czary Mary (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: jajca »

svlv96 pisze: 10 kwie 2021, 17:42 Jakby jakieś fame MMA czy Malik zrobił walkę Sentino vs Tps to by lepsze zasięgi wyjebalo niż ekipa friza
Więcej sensu miałaby walka Sentino vs TPS + Intruz + Dawid Obserwator, proponowane przez Ciebie zestawienie to typowy pojedynek gołej dupy z batem (nawet biorąc poprawke na słaba psychikę Alvareza)
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: jogi »

benqacz pisze: 10 kwie 2021, 18:39 ale właśnie każdy kawałek jest zarapowany inaczej
- Nie jest. Już Ci wyciągam.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Piters »

Kurde widze, że propsujecie mega pierwszą połowę płyty, za to mi druga bardziej siedzi. Bardziej tam czuje Sentino, którego (zaznaczmy że muzycznie) polubiłem
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
encrenoire

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: encrenoire »

nawijka i tekst 1-3 kawalkow nawet spoko, dalej odpadlem, ale to moje pierwsze podejscie do tego rapera, wylaczajac 5 min wczesniejszych prob
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: rolka »

Piters pisze: 10 kwie 2021, 21:18 Kurde widze, że propsujecie mega pierwszą połowę płyty, za to mi druga bardziej siedzi. Bardziej tam czuje Sentino, którego (zaznaczmy że muzycznie) polubiłem
Tak samo
zillakamil
Posty: 145
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:53

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: zillakamil »

pięknie mi ten album po mdma wszedl :twisted:
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Bryan »

Osluchalem sie. 80 % kawalka zawsze robi muzyka, wybierajac bity (nieprzypadkowe slowo) jakiegos Getmony w tak duzej ilosci na plyte trzeba liczyc sie z porazka. Przeciez on sam nie wprosil sie na Album, ktos tu podejmuje decyzje. Jest to nieporozumienie. Podklad moze byc minimalistyczny i prosty brzmieniowo ale musi wowczas za tym isc jakosc i dbalosc o szczegoly. Sentino albo nie umie wybierac muzyki albo jest tak oszczedny, ze bierze te bity za 5 Euro i sadzi, ze reszte udzwignie sam.
Rapowo jest monotematycznie, rowniez nie brakuje blednych decyzji w postaci uzycia autotune, dziwnych lub po prostu zenujacych slow. Nie rozumiem tez co mial wnosic jeden krotki featuring (Blacha), bo jesli mial dac cos dobrego to powinien byc genialny, tym czasem jest tak denny, ze wstyd. To tak jak z tymi bitami, jak czegos jest malo to musi byc dopieszczone zeby sie wybronilo.
Podsumowujac, bledne decyzje gospodarza zabily caly potencjal tego materialu. Pozostaje miec nadzieje, ze na "Fenix" nie bedzie duzo hatfu producenta na "G", (bo jak wiemy "Halo policja" jest od niego, gdzie akurat nie brzmi najgorzej, podobnie jak "Banka" ale to wyjatki potwierdzajace regule).
Dobre numery to: Banka, Dwusetki, Sauvage, Uff.
Chcialem napisac jedno zdanie, wyszlo jak wyszlo, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: mario995 »

Słucham dalej i nadal Czary Mary top absolutnie. Dawać klip do tego. Benger okrutny, świetny refren, dobry bit i kozacka nawijka.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: gods bidness »

Okładka jakby ją z Atliens Outkast zajebali. Co do płyty to przesłuchałem raz i w sumie nic specjalnego. Wkurwiają mnie te farmazony w tekstach. Ale nie te o rewolwerach it sicarios, bo te akurat śmieszne są i lubię, tylko te o lojalności, duchowości, zasadach i takie tam. Bo wiadomo, że on koło takich rzeczy nawet nie stał. Tyle z tego dobrego, że se w sumie Atliens dzisiaj odświeżę.
kingsento
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2021, 17:57

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: kingsento »

Refren z Czary Mary - gdzieś to już słyszałem. Ktoś kojarzy podobny motyw na refren chyba z polskiego rapu?
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: krakowski łotr »

Przyjemny album. Już miałem go porównać do Ufo361 ale ufo go wciąga dupom
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: DJ_BOBO »

fajne teksty, średnie flow, przechujowy mix/master.
Najgorszy projekt Sentino
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Bryan »

Wjechala "nowa" stara okladka. Lepsza, nawiazujaca do tresci, gdybym wiedzial nie kupowalbym preorderu tylko teraz.
Zal.
smirnoff
Posty: 57
Rejestracja: 24 maja 2019, 19:05

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: smirnoff »

Bryan pisze: 13 kwie 2021, 6:25 Wjechala "nowa" stara okladka. Lepsza, nawiazujaca do tresci, gdybym wiedzial nie kupowalbym preorderu tylko teraz.
Zal.
Za koszt wysylki tobie wymienie. Tylko zostaw we folii.
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Bryan »

@smirnoff Profi, dzieki.
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: kelsohmm »

nk jak ta druga okladka wyglada
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
ELOYELO
Posty: 243
Rejestracja: 13 paź 2019, 19:03

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: ELOYELO »

Masz na pierwszej stronie tematu, może być minimalna różnica w czcionce.
Czy masz dwubiegunowość? Nie, mi się wydaje, że nie mam dwubiegunościo... Dobra, ty też wypierdalasz.
ksiazenieporzadek

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: ksiazenieporzadek »

a jak zamówiłem preorder miesiac temu to jaką mam? bo tutaj już tyle różnych zwrotów akcji, że sam nie wiem
Bryan
Zbanowany
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2021, 20:06

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: Bryan »

Od Klausinskiego, zielona, bajkowa.
FunkyMen
Posty: 12
Rejestracja: 06 kwie 2021, 11:54

Re: Sentino - Czary Mary (2021)

Post autor: FunkyMen »

Nigdy typa nie słuchałem ale sprawdziLem ten nowy album czary mary i musze powiedzieć ze bardzo fajna płytka ;gangsta na prostych bicikach z naprawdę spoko refrenami i buja juz kilka razy, wiec replay value jest.
ODPOWIEDZ