OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: jajca »

rok 2021
bardziej prawdziwi (podkreślam, bardziej prawdziwi) słuchacze muzyki rap (ale podkreślę, że wszystkich innych gatunkow tez, bo maja otwarte glowy w przeciwienstwie do zakutych truskuli) mają bóldupean dupy, że ktoś się smieje z chujowej płyty

płyty nie słuchałem ale przyszedłem podrzeć łacha z boldupeanu dupy, ze komus sie album nie podoba i osmielil sie o tym napisac na forum dyskusyjnym xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: Jose »

clockers pisze: 18 maja 2021, 10:23 no dobra, czaję, ale chyba nadal poruszamy się wokół tekstów o muzyce rap, recenzji, co jak już mówiłem, jest wycinkiem całego projektu pt. newonce. ok, może rzeczywiście przebijają się te tematy i wiodący tamtejsi dziennikarze mocno się na tym rapie fokusują, ale nie oceniałbym jednak całego newonce przez pryzmat tylko tych tekstów. o radiu już pisałem, więc nie będę się powtarzał, ale jeśli chodzi o teksty około-rapowe, to poza słabymi lub wręcz karygodnymi (niektórymi) recenzjami i jakimś typowo bulwarowym contentem, są także całkiem ciekawe teksty, jak np. ten o prawicowym rapie w USA: https://newonce.net/artykul/kochamy-nas ... dnoczonych - może nie jest to materiał na główną nagrodę grand press, ale imo coś wnoszący jednak (przynajmniej dla mnie), nieźle napisany i poruszający temat, który szczerze mówiąc nie kojarzę, by był jakoś szerzej opisywany w polskim dziennikarstwie muzycznym, a jeśli tak to chętnie się zapoznam. to tylko przykład, pewnie coś bym jeszcze znalazł, był też chyba spoko artykuł o współczesnym jazzie z wysp, nie jakiś wnikliwy, bardziej na zasadzie rekomendacji, ale myślę, że wartościowy dla kogoś, kto coś tam liznął jazzu, ale nie wie do końca co się teraz w nim dzieje i gdzie są główne ośrodki tegoż.
Był tekst skały o Ćpaj Stajlu, były jakieś arty o podziemiu czy dobre recenzje (przecież Fall umie pisać), nie ma co demonizować i pisać, że wszystko, co tam jest to gówno obsrane (tak samo jak na Popkillerze, wiadomo), ale mnie się jednak nie chce przeglądać ich portalu w poszukiwaniu ciekawej treści, bo jestem przytłoczony znajdującymi się tam tekstami o pierdołach.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: clockers »

jasne, rozumiem w pełni, ja tam se czasem lubię pogrzebać (może też z braku alternatywnego medium, które poruszałoby tyle różnych tematów, nie tylko muzycznych i szło z duchem czasu), ale raczej skupiam się na wybranych audycjach. piona
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: SWN »

chujkurwa pisze: 18 maja 2021, 11:16 rok 2021
prawdziwi (podkreślam, prawdziwi) słuchacze muzyki rap mają bóldupean dupy, że ktoś nagrał płytę
Przecież większość ma w dupie kto i czemu to nagrał, to nie jest Radio Pezet w 2012, żeby dyskutować na 80 stron jeszcze przed dostaniem singli. Ludzie mają dość wypolerowanych, przeinwestowanych projektów kończących się nudnym albumem do zapomnienia w ciągu dwóch lat, gdzie portale branżowe i wklejane wyżej recenzje piszą o jakiejś 'nowej jakości' w kontekście dwóch raperów rozpoczynających swoje mainstreamowe kariery od bycia kserami. Udostępnili single, to forum odpala i ocenia single, wielkie mi halo.

Także no nie wiem mordo, bo piszesz o truskulach decydujących kto i jak ma nagrywać płytę, a jednocześnie DOSŁOWNIE temat obok inni ludzie nazywają mnie i pozostałych prowokacjami z powodu propsowania Ekipy, będącej przecież definicją cukierkowego, nie-prawdziwego projektu o stokroć bardziej niż OIO. Więc już nie łapię do końca, jestem jak stary narzekający truskul, bananowy niuskulowy dzieciak, czy co w końcu, bo słyszę oba.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 303
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: chujkurwa »

jajca pisze: 18 maja 2021, 11:48 rok 2021
bardziej prawdziwi (podkreślam, bardziej prawdziwi) słuchacze muzyki rap (ale podkreślę, że wszystkich innych gatunkow tez, bo maja otwarte glowy w przeciwienstwie do zakutych truskuli) mają bóldupean dupy, że ktoś się smieje z chujowej płyty

płyty nie słuchałem ale przyszedłem podrzeć łacha z boldupeanu dupy, ze komus sie album nie podoba i osmielil sie o tym napisac na forum dyskusyjnym xD
ale to ty sie zesrales na ostatnich stronach bo nie mozesz przejsc obok tego, ze ktos nagral plyte xD
idz se zwal nieironicznie do sentino
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: jajca »

nom, myslalem ze o to chodzi w dziale "polski hip-hop", ze jedni ludzie nagrywaja plyty, a inni ludzie nie przechodzą obok tego, ale moze cos mi sie pojebalo
a jak mi sie plyta spodoba, to tez mam przejsc obok niej? czy tylko obok tych, ktore mi sie nie podobaja bo jest to wtedy hejt?
no ale moze faktycznie nalezaloby spuscic zaslone milczenia nad ten album (faktycznie taka trochę Ekipa po lobotomii), bo jakakolwiek dyskusja to kopanie leżącego.

Dodano po 3 minutach 10 sekundach:
Jose pisze: 18 maja 2021, 15:22 Był tekst skały o Ćpaj Stajlu, były jakieś arty o podziemiu czy dobre recenzje (przecież Fall umie pisać), nie ma co demonizować i pisać, że wszystko, co tam jest to gówno obsrane (tak samo jak na Popkillerze, wiadomo), ale mnie się jednak nie chce przeglądać ich portalu w poszukiwaniu ciekawej treści, bo jestem przytłoczony znajdującymi się tam tekstami o pierdołach.
warto jeszcze pamiętać o blurbie (bodaj właśnie Falla) nt. "Nielegala 217" będącego parafrazą tekstu niemala z porcys xD te same przyklady porownania itd
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
encrenoire

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: encrenoire »

clockers pisze: 18 maja 2021, 10:23 no dobra, czaję, ale chyba nadal poruszamy się wokół tekstów o muzyce rap, recenzji, co jak już mówiłem, jest wycinkiem całego projektu pt. newonce. ok, może rzeczywiście przebijają się te tematy i wiodący tamtejsi dziennikarze mocno się na tym rapie fokusują, ale nie oceniałbym jednak całego newonce przez pryzmat tylko tych tekstów
No nie wiem. O ile bronienie podcastow z Wojewodzkim jestem w stanie zrozumiec, to publicystyka ktora sie na newonce pojawia zwyczajnie zenuje wszystkim, jezykiem i trescia. Ostatnio czytalem ten tekst o sex workingu - co to w ogole bylo? Moze to jest gatunek pt. 'chujowe internetowe art. dla dzieciakow lub glupich' i wtedy realizowany jest dobrze...

Ale nawet Woj dostosowuje ten program do oczekiwan dzieciakow bardziej niz bym chcial. Np ostatnio byl ten pretensjonalny Zulczyk, ktoremu wchodzil w dupe - a jeszcze niedawno mowil, ze serial byl chujowy na tej samej antenie, w co akurat latwo bylo uwierzyc.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: clockers »

no cóż, możemy podpisać protokół rozbieżności w ocenie i się rozejść. chyba nie ma sensu ciągnąć, tym bardziej, że to temat o OIO.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: Moltisanti »

Ale pierdolisz @chujkurwa :damn: Jest masa tragicznych płyt i raczej mało jest osób które mają potrzebę wchodzenia w każdy taki temat i pisania o każdej chujowej płycie jaka to jest chujowa. Większość ludzi stąd śledzi np. ruchy Igiego więc siłą rzeczy sprawdzili mniej lub bardziej ten materiał, a że jest słaby to wyrazili swoją opinię na forum do wyrażania opinii.

No chyba że ty wszedłeś na jakiś wyższy poziom fajnizmu i uważasz że o muzyce można mowić albo dobrze albo wcale, to beka z ciebie
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: qualite_de_schizoide »

tragedia ta płyta, jakby ktoś wciskał plastik do ucha :sleep:
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: staroć »

https://www.youtube.com/watch?v=f4wlSWzwbEg

szkoda ze nie Igi sam ://///
heniekone
Posty: 67
Rejestracja: 19 maja 2021, 18:22

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: heniekone »

ci raperzy to wygladaja jak z high school musical tego filmu to jest pop nie mowie zeby chodzili w baggach z mass denim ale no chociaż muzyke mogli robić dobrą a wydaja takie kaszaloty ja jestem w szoku młodzi ludzie tego sluchaja wiem młodość równa sie glupkowatosc ale my w ich wieku chyba bylismy bardziej zzyci z rejonem w mszanie dolnej ale rozumiem no kazde pokolenie jest inne
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: oKulTywowany »

Zajebista płytam spoko squaa , po którymś odsłuchu kumam vibe chłopaków :bowdown:
This page is no longer available.
mefisto47
Posty: 232
Rejestracja: 07 maja 2020, 21:26

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: mefisto47 »

Czy ktoś ma jeszcze paczkę z tym wyciekiem OIO i podzieli się na PW, te OG wersje, unreleased'y itd, mialem kiedys pobrane ale robilem format i poszlo sie jebac
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: Jaayu »

w sumie, rowniez bym prosil, bo ciekawi mnie ile sie pozmienialo
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9936
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: ART »

ja tez, ale bardziej og wersje wczensiejszych dokonan mlodego igora bo wiem ze takie cos latalo
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Master
Posty: 296
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: Master »

Dobra. Przesłuchałem tę płytę w całości. Jest tak samo gówniana (albo nawet bardziej) jak single.
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: Moltisanti »

Jest łejwi
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: JVCORE »

Ta piosenka co śpiewają brzmi jakby była nagrana przez początkującego bekorapera gowno potezne
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi) - OIO (2021)

Post autor: OmarStooleyman »

Małpy razem silne
ODPOWIEDZ