Ekipa - SEZON 3 (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7130
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: piernikowyskoczek »

"Jak przyjrzycie się kawałkom i klipom EKIPY, no to myślę, że wiele osób, które nazywają siebie raperami, robi gorszą muzykę od nich. I to jest stwierdzenie faktu. Nie chodzi o to, że chciałbym teraz coś porównywać czy nie, ale ta ich muzyka jest na lepszym poziomie od wielu artystów, których słyszę na co dzień."

szkoda, że paru zatwardziałych truskulowców w temacie obok tego nie widzi
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Finn pisze: 06 maja 2021, 23:22 No ale przecież Malik jest chujowy. Pewnie żebra o feat od Ekipy.
Owszem, ale jest tez najpopularniejszym w Polsce twórca gansta rapu, więc jego opinia jako głos ulicy jest jakos tam istotna
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ksiazenieporzadek

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

Malik już lata temu wiedział, że trzeba mieć otwarta głowę bo propsowal multiego i nawet nagrywał z nim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: oKulTywowany »

meeeh Otwarte głowy itp i lepsza muza, ten sam przykład był z Matą ,Jak za tobą stoi góra siana i sztab ludzi po studiach i obadanych z tematem to z kupki ulepisz wielką kupę która będzie pachnieć dla smakoszy populizmów jak wyżej miśki ,nie ma chuja by to było słabe jest street creedit ,noo może połowe pizdryków friza wyjebał bym ,brzmi to brzmi fajno po czasie tylko co z tego jak w realu tylko dzieciaczki przyznają się do wczutego słuchania tego , żałuje jednak że z góry po dwóch odsłuchach pisałem gówno i żeby ktoś wyjaśnił ekipe , jednak dalej potrzymuje to że ten album ukazuje chorągiewki , ojjj ile bym dał żeby Sentino , Belmondo czy Kaz wypowiedzieli sie w stylu że Ekipa jest beee :bowdown: wtedy był by podział. Ślizgawko kocham was i każdą polemike, można się nie zgadzać i wyzywać na forum ale mam nadzieję że kiedyś z kimś w realu spali się wąsa albo napije czegoś ,pozdro byczki
This page is no longer available.
ksiazenieporzadek

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

ksiazenieporzadek pisze: 06 maja 2021, 1:55 Podziwiam ludzi, którzy usilnie musza wchodzić do tematów wykonawców których nie lubią i próbują tworzyć narracje ze to jest gowno, jak możecie tego słuchać itp. Mi osobiście się nie chce wchodzić do tematów o muzyce której nie lubię i przekonywać ludzi ze obecnie bonson jest gowniany, a soulpete robi wtórne już nudne bity


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ten post był między innymi o tobie
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

swieze info: EKIPA postawiła na cięcie kosztów, teraz nie mieszka w domu ekipy tylko w głowie uż. okultyowwany i to rent free
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: oyche »

:lol:
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2727
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Finn »

oKulTywowany pisze: 07 maja 2021, 2:38 , ojjj ile bym dał żeby Sentino , Belmondo czy Kaz wypowiedzieli sie w stylu że Ekipa jest beee
niestety nic takiego nie padnie z ich ust, bo Ekipa Friza jest zajebista, i jeśli są odpowiednio osłuchani i uduchowieni, to wiedzą, że to dobre. A, Kaz i Belmondo to gówno.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

JVCORE pisze: 06 maja 2021, 19:56 Pikers ma bekę ze ślizg gada o płycie ekipy ale jest chętny na oficjalny remix kawałka chill daj ktos karolowi znać
kogo obchodzi ten ćpun co robi muzykę dla jemu podobnych :)
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

W ogóle czemu to jest ekipa friza? Friz jest hersztem? Sam się ogłosił czy go wybrali? Czy reszcie Ekipy nie przeszkadza wodzowska struktura organizacji?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7130
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: piernikowyskoczek »

oficjalnie to Ekipa, Ekipa Friza to nazwa potoczna, bo to najbardziej rozpoznawalna postać i taki mastermind projektów
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

jajca pisze: 07 maja 2021, 23:10 W ogóle czemu to jest ekipa friza? Friz jest hersztem? Sam się ogłosił czy go wybrali? Czy reszcie Ekipy nie przeszkadza wodzowska struktura organizacji?
Ogólnie to nazwa tematu wprowadza w błąd, bo płyta nazywa się "EKIPA - SEZON 3". Friz chyba zaczął jako pierwszy tworzyć ekipę z trombą i swoją ex, którą ładował do basenów z kulkami, kisielem i inne takie szalone filmiki :lol: Później zatrudnił karła(wystawił ogłoszenie na jakichś grupkach jutuberów) i jakoś reszta dobijała, ale to już chyba jak ten wujek luki był menago.
moody
Posty: 1029
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ekipa - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: moody »

pamietam jak pare lat temu minimajkiem przebranym za supermena rzucali w powietrzu po krakowskich klubach...a teraz? pierwszy w polsce rap
ksiazenieporzadek

Re: Ekipa - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

albo w kiblu go topili
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Ekipa - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: fromage »

ART pisze: 07 maja 2021, 11:55 swieze info: EKIPA postawiła na cięcie kosztów, teraz nie mieszka w domu ekipy tylko w głowie uż. okultyowwany i to rent free
rent kurcze free to ja mieszkam w twojej glowie WHATS kurcze UP, a i ten co tam cos pierdolisz o Ekype davai cicho tam badz mordziak
bo EKIPATONOSI i dobre kawalki daje nie wiem oco chodzi oco biega oco sie przypierdalasz kolego dobra davai cicho bo nie mam czasu
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Ekipa - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

Yayo pisze: 03 maja 2021, 22:19 Mini Majk jest najgorszy z ekipy, bo nie dość, że jest karłem to sepleni i rapuje najgorzej.
to jest teza, składnia i słowa po jakie wszedłem w ten temat, wielkie pozdro
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekipa - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Bycie najgorszym z ekipy to żadna ujma, a MM wciąż jest level wyżej niż np. VNM
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Ekipa - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

Chodzi mi bardziej o formę zdania ze prześmieszna, sam bym opierdolił menelowi na dworcu żeby być najgorszym z ekipy
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2727
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Ekipa - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Finn »

dla fanów ekipy:
Spoiler
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ekipa - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Widze, że ma już 5 łapek w góre czy powiedział gdzie można kupić

odp to ważne
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ