Ekipa - SEZON 3 (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

ksiazenieporzadek

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

Co w tym śmiesznego? Może być wzorem pod takim kątem, ze ciężka sprawa można dojść naprawdę wysoko. Wystarczy mieć na siebie pomysł i konsekwentnie go realizować. Przy okazji friz nie wydaje się być typowym influencerem czyli bucem tylko zwykłym chłopakiem, który różni się od innych w swoim wieku tym ze ma więcej pieniędzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Ekipa - SEZON 3 (2021)

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:57 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Jiigsi »

hayanawama pisze: 03 maja 2021, 12:58 Znasz kogokolwiek, kto miał rodziców za autorytet?
Oczywiście. Znam pełno takich osób, wydaje mi się to całkowicie normalne, że w dobrze funkcjonujących rodzinach rodzice są wzorem do naśladowania dla swoich dzieci.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: oKulTywowany »

pomijając już pretensjonalną ekipe i ich generyczna muzyke bro , to tu jest panie piękna wystawa hipokrytków aka chorągiewek i papierków zależnych od obecnego wiatru , :bowdown: dobrze czyta mi się tą bitewkę i najlepiej kiedy ktoś powie że mu się ta mjuzik nie podoba albo co gorsza jest gówniana to zlecą sie obrońcy tytułu (również hipokryci i sajko alvareza z których najbardziej ma beke) i to oni najwięcej będą robić trzody w tym temacie pokoju księciunia kontetna czy tych innych artów :dunno: , spór w innym temacie o Smarka to już wisienka :rotfl:
Forum o rapie wooow a zaraz jakiś mentalny przester powie ci że jesteś obsranym truskiem w baggach bo ekipa ci sie nie podoba :wall:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

ekipa glupia
sentino glupi
ja madry
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Jasion94 »

Ja pojebany, major pojebany, no i kurwa mamy komplet
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

oKulTywowany pisze: 03 maja 2021, 17:19 piękna wystawa hipokrytków aka chorągiewek i papierków zależnych od obecnego wiatru
Ale co jest w tym wypadku chorągiewkowatego, skoro wymienieni przez ciebie użytkownicy (z tego co mi wiadomo) czekali na projekt Ekipy już od momentu zapowiedzi, nie znając finalnego efektu i ilości wyświetleń?

Przecież to jest wręcz przeciwieństwo bycia chorągiewą, bo nikt tu nie czekał na oświadczenie pt. "Co na to Paluch?" ani nie zakładał multikont do pisania zawstydzonych propsów (te tworzy raczej druga strona jak już). Patrzenie na obecny wiatr to odpierdala jakiś Paluch, Szpaku czy inni twardzi zawodnicy w kominiarkach, którzy mając na talerzu samotnego leszcza (Young Multi z pierwszym albumem) prężyli muskuły i wyganiali ze sceny, ale jak aktualnie z youtube'a przyszli kolejni ludzie (Ekipa) w tajemniczy sposób nikt nie ma żadnych obiekcji albo nie wie nawet o co chodzi, trochę śmieszny przypadek.

Przestańcie patrzeć na cudzego lasta i ganiać się z tym chujowym argumentem "powiedział gość co słucha xyz", a zacznijcie gadać o samej muzyce, wszyscy.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
chmurka
Posty: 100
Rejestracja: 15 mar 2021, 21:21

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: chmurka »

nie pozwole dziecku ogladac kogoś kto zarabia pieniądze dobrze się przy tym bawiąc bo jeszcze biedne wbije sobie do głowy że można przeżyć życie inaczej niż zapierdalając 9-17 z smarki smarkiem na uszach
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: jogi »

Ja pierdole...
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: kelsohmm »

chmurka pisze: 03 maja 2021, 19:21 nie pozwole dziecku ogladac kogoś kto zarabia pieniądze dobrze się przy tym bawiąc bo jeszcze biedne wbije sobie do głowy że można przeżyć życie inaczej niż zapierdalając 9-17 z smarki smarkiem na uszach
w punkt :lol: :lol:
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Jiigsi »

Zabawna ta uwaga o rozmawianie o muzyce w kontekście płyty Ekipy, gdzie tutaj muzyka stanowi jakiś piąty plan do społecznego eksperymentu jakim jest ten twór. Szacuneczek dla gościa, który to wszystko za nich układa, bo chłop ma niesamowity łeb do interesów - z mojej rozmowy z nastoletnią kuzynką wynika, że za sukcesem ekipy stoi jakiś Stary. Szacunek też dla samej ekipy, bo za przedsiębiorczość i trzepanie hajsu na małolatach nie tworząc przy tym jakiegoś ekstremalnie patologicznego contentu szacunek się należy.

Nie zmienia to faktu, że muzycznie się to oczywiście nie broni i grono propsujących samo też nie wierzy w muzyczna jakość tych piosenek. Podoba się za to przepych, zdystansowanie się od hehe nudnej sceny hip-hopowej i coś o czym baqlashan mówi w kontekście raperów - wstyd z bycia raperem, tylko w waszym przypadku jest to wstyd z bycia słuchaczami rapu.

No, ale też hejtowanie tego raczej mija się z celem. Ekipa nie robi nikomu krzywdy, ból dupy o to, że ludzie słuchają miernej muzyki też brzmi jak internet circa 2012.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: oKulTywowany »

@SWN fakt bardzo ogólnikowo napisałem bo jednak nie ma sensu spinać sie na dłuzej o muzykę a stawiać teraz Multiego przy Ekipie to niebo a ziemia , Multi robi to samemu i spoko że jak powiedział z karierą youtuber/raper tak zrobił robi .NIech ekipa to będzie sztos projekt 2021 ale jak ja widze komenty typu Marcysia zjada dupą czy ten co wjechał hakuna matata kozak lepiej zrobił niż twój ulubiony raper y/x to czuję mocną żenułęee wiedząć jak te nagrywki wygladały i co te osobistośći mają współnego z tym co wypluwają jeszcze biorąc to autorsko do siebie ,sorka 20 lat w tym polskim syfie siedzę i polska muzyka miała te momenty większej autentyczności niż takie mocne dorównywanie rapsom z zagranicy coś ala sprowadzenie uchodzców i patrzenie jak ci francuzi czy niemcy stoja jak pizdy w czasie gdy obce gówno gwałci ich rodowiciankę.
Piękne to jest akurat co napisałeś że naczelny strażak rapu Paluch teraz siedzi cicho jak pizda(z resztą nie tylko on) a gdy Multi sam był na nowej fali 100 pro autentik w tym co nagrywa to łysy pierwszy był do kurwowania na niego, te same produkty robi Borygo w chillwagonie tomeczki czy flamy albo Qry jak nie będzie łapał każdej mozliwej okazji rozgłosu to max 5 lat nie będzie o nim nic i to chyhba tylko on przyjął zaproszenie ekipy oł why ciekawe czemu na 10 innych zaproszeń . Wystarczył mi popis ekipy u Wojewódzkiego :roll: Koniec agresji w tym temacie .....
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Jiigsi pisze: 03 maja 2021, 19:40 Zabawna ta uwaga o rozmawianie o muzyce w kontekście płyty Ekipy, gdzie tutaj muzyka stanowi jakiś piąty plan do społecznego eksperymentu jakim jest ten twór
Okej, w takim razie w dziale Muzyka będziemy dyskutować o tym, czy Friz sprawiedliwie dorobił się AMG albo ile dostali za deal z Koralem, bo muzyka to tam jakieś na boku, nikogo.
Jiigsi pisze: 03 maja 2021, 19:40 Szacunek też dla samej ekipy, bo za przedsiębiorczość i trzepanie hajsu na małolatach nie tworząc przy tym jakiegoś ekstremalnie patologicznego contentu szacunek się należy
100% prawda.
Jiigsi pisze: 03 maja 2021, 19:40 muzycznie się to oczywiście nie broni i grono propsujących samo też nie wierzy w muzyczna jakość tych piosenek
xD

Kiedyś brałem udział w zorganizowanej debacie studenckiej, gdzie trafił mi się zespół broniący opinii, z którą faktycznie prywatnie się zgadzałem, więc nie miałem dużego problemu z doborem argumentów albo perspektywy. Całość odbywała się na zasadzie takich powiedzmy 'pojedynków' 1vs1 i moim przeciwnikiem był chłop, który na dosłownie wszystkie moje "podoba mi się" "chciałbym" "lubię" "cieszyłbym się gdyby" ripostował "nie prawda" "nie lubisz" "wydaje ci się że chciałbyś", mogłem zarzucać go osobistymi deklaracjami, ale i tak zbywał je podejściem "nie jest tak i chuj", wiedział lepiej co mi się podoba, co czuję. Nie polecam takiej retoryki, bo prowadzi ona donikąd i równie dobrze ja mógłbym ci teraz odpisać "tak naprawdę podobają ci się te piosenki tylko udajesz" i byśmy się tak licytowali, ale po co?



W ogóle zauważcie pewną prawidłowość takich akcji na forum:

1. KomunistomPodPrąd relacjonuje każdy nowy track LSO TDW, opowiada historię grupy, zachęca do sprawdzenia - haha weź gościu skończ z tym prowem, jakieś typy wyją, wypadają z bitu, wgl chłop w przebraniu śmiesznym, wideo w 240p, weźcie go zbanujcie najlepiej xD

2. Ktoś (przepraszam mordo, nie pamiętam cię) udostępnia Snuff Ponury Rozpruwacz od DMG96, tłumaczy że gość działa już od dwóch dekad, że ma całe studio i jest jednocześnie producentem - haha nie no gościu do beki lokalnych z tym, po chuj zakładacie mu temat, chłop jaka broda śmieszna, skończcie to prowo, weźcie go zbanujcie najlepiej xD

W momencie zakładania tematów każdy węszył to słynne p r o w o i chciał rozdawać warny. Dziś w słuchaniu obu przypadków nie ma nic dziwnego, ich CVki mają po kilkadziesiąt stron, Jose robi z Duchem wywiady, a ludzie z nieprzymuszonej woli wydają pieniądze na merch. Serio, nie każdy ma w głowie jakieś mroczne plany nabijania wyświetleń przypadkowym wykonawcom, kupowania płyt dla beki i dwóch bowdownów, niektórzy - o zgrozo - normalnie bawią się do tej muzyki, podoba im się to i wpada do głowy, szok.

Dodano po 9 minutach 48 sekundach:
Dodatkowo mylicie chyba jedną, BARDZO ważną kwestię, tak patrząc po argumentach jakie tu latają (jakieś zestawianie ze Smarkim, Jimsonem, zasady uliczne, wtf), mianowicie: tutaj nikt nie twierdzi, że Ekipa jest kurwa składem dekady, że należy im się statuetka Popkillera, a Murcix składa lepiej niż VNM. Nikt nie będzie ich wrzucał do zestawień stulecia, nie będzie ich w dyskusjach o najlepszym podziemnym albumie, są po prostu wakacyjnym, (prawdopodobnie) jednorazowym projektem, który sporej grupie ludzi wpadł w ucho, więc luz, nikt nie chce burzyć żadnych pomników, układać topek na nowo ani nie nazywa Friza tekściarzem roku. Ta dyskusja mogłaby się skończyć na "ale kozak" "mi się podoba" "a mi nie" i byłoby finito, wchodzę, a tu jakieś kurwa Smarki, Jimsony, Kylie Minogue xD Takich zamachów na kulturę hip-hop jak Ekipa było już z pięć, a będzie jeszcze kolejne tyle.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: moody »

SWN pisze: 03 maja 2021, 20:21 Dodatkowo mylicie chyba jedną, BARDZO ważną kwestię, tak patrząc po argumentach jakie tu latają (jakieś zestawianie ze Smarkim, Jimsonem, zasady uliczne, wtf), mianowicie: tutaj nikt nie twierdzi, że Ekipa jest kurwa składem dekady, że należy im się statuetka Popkillera, a Murcix składa lepiej niż VNM. Nikt nie będzie ich wrzucał do zestawień stulecia, nie będzie ich w dyskusjach o najlepszym podziemnym albumie, są po prostu wakacyjnym, (prawdopodobnie) jednorazowym projektem, który sporej grupie ludzi wpadł w ucho, więc luz, nikt nie chce burzyć żadnych pomników, układać topek na nowo ani nie nazywa Friza tekściarzem roku. Ta dyskusja mogłaby się skończyć na "ale kozak" "mi się podoba" "a mi nie" i byłoby finito, wchodzę, a tu jakieś kurwa Smarki, Jimsony, Kylie Minogue xD
chyba nie sledziles tematu zbyt uwaznie. ekipa to najlepszy rap w kraju, marcysia najlepsza raperka, podwojnymi kogos tam z ekipy tez ktos sie jaral i rozkladal je na czynniki pierwsze. mysle, ze moga powalczyc w slizgerach
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: Jiigsi »

SWN pisze: 03 maja 2021, 20:21 tutaj nikt nie twierdzi, że Ekipa jest kurwa składem dekady
:dunno: :dunno:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

moody pisze: 03 maja 2021, 20:26 chyba nie sledziles tematu zbyt uwaznie. ekipa to najlepszy rap w kraju, marcysia najlepsza raperka, podwojnymi kogos tam z ekipy tez ktos sie jaral
To z Marcysią to akurat prawda, jeśli wybaczyć objętość próbki w postaci dwóch(?) zwrotek. Jakby wkleili ją na ten nowy projekt Reny i Wdowy, to autentycznie nie byłbym w stanie odróżnić która jest "zawodową" raperką, a która typiarą oceniającą zupki na tik-toku, haha.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

O ile składem poprzedniej dekady był kaz x belmondo tak składem tej dekady spokojnie może zostać ekipa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: moody »

SWN pisze: 03 maja 2021, 20:28
moody pisze: 03 maja 2021, 20:26 chyba nie sledziles tematu zbyt uwaznie. ekipa to najlepszy rap w kraju, marcysia najlepsza raperka, podwojnymi kogos tam z ekipy tez ktos sie jaral
To z Marcysią to akurat prawda, jeśli wybaczyć objętość próbki w postaci dwóch(?) zwrotek. Jakby wkleili ją na ten nowy projekt Reny i Wdowy, to autentycznie nie byłbym w stanie odróżnić która jest "zawodową" raperką, a która typiarą oceniającą zupki na tik-toku, haha.
jezu, serio? probka marcysi to sa ukladanki na poziomie hehe bekowych frijstali na osiemnastkach typiarek najebanych amarena

Za dzieciaka coś śpiewałam
Długa przerwa, znowu działam
Dziś na akcje zbieram kaskę
Kilka wersów składam


z calym brakiem szacunku do wdowy i tego jej nowego kolektywu, ale jej flow i umiejetnosc zabawy slowem, zlozenia jakiegos blyskotliwszego wersu jest poza zasiegiem marcysi. i mowiac poza zasiegiem mam na mysli, ze sa na innych planetach. mowiac szczerze mi jest troche glupio, ze do takiej opinii trzeba w ogole kogokolwiek przekonywac, bo to jest tak, jakby nie wiem, musial ziomkowi argumentowac dlaczego uwazam, ze angelina jolie to piekna kobieta
Ostatnio zmieniony 03 maja 2021, 20:37 przez moody, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

>przysrywanie sie do zwrotki rzuconej na cel charytatywny
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ksiazenieporzadek

Re: Ekipa Friza - SEZON 3 (czerwiec 2021) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

fajnie czyli znowu dochodzimy do oceny subiektywnej, bo nie dla każdego angelina jolie to piękna kobieta :D
ODPOWIEDZ