Ekipa - SEZON 3 (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Ekipa - SEZON 3 (2021)

Post autor: LWD »

Ekipa Friza pracuje obecnie nad płytą, która najprawdopodobniej ukaże się jeszcze w tym roku. Producentem wykonywanczym jest B.R.O, przy jej powstawaniu również jest obecna Cleo. Można się spodziewać, że płyta w dużej mierze będzie utrzymana w stylistyce rapowej, ale mogą pojawić się również inne style muzyczne (na co wskazuje chociażby obecność Cleo). Poniżej wstawiam vlog B.R.O, który pokazuje od kulis proces powstawania płyty, jak dla mnie ogień
Spoiler
Coś mi się wydaje, że to będzie najlepiej sprzedająca się płyta w tym dziesięcioleciu, diamentowe wyróżnienie jest pewne.

Preorder:
https://ekipatonosi.pl/kolekcja/sezon-3

Pierwszy singiel:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2021, 13:18 przez LWD, łącznie zmieniany 3 razy.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: zuperhero »

sprzedająca to co najwyżej jak będziesz wliczał w to odtworzenia na yt w jakimś przeliczniku, bo przecie na cd tego ich fanbase nie będzie brać
ksiazenieporzadek

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kasy oni kręcą z merchu swojego, ich fanbase ma sporo kasy xD
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: yungXpaproch »

w slady masno ida ale masno mialo styl a ekipa to niech sie muzyki nie tyka lepiej
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

pojebane jest dla mnie ze ekipa se zobaczyla pewnie cos takiego
Obrazek
i rozkminili hmm to bedzie odpowiedni czlowiek zeby byc executivem naszej plyty
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: FÜRDIEGANG »

To bedzie totalny pogchamp.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Biorąc pod uwagę poprzednie "dokonania" tej ekipy, to będzie to najgorsza płyta w Polsce, która zdobędzie diament. Trzeba nie mieć totalnie gustu, aby uważać to za dobre nagrania:
Spoiler
Spoiler
Niezrozumiałe dla mnie totalnie jest jaranie się każdym wysrywem kogoś znanego, dlatego, że to akurat on, ale to jest chyba największa głupota dzisiejszego świata (oprócz obsesyjnego życia życiem innych ludzi, nie swoim). No cóż, jest jak jest :dunno:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

yungXpaproch pisze: 06 lut 2021, 17:14 w slady masno ida
Przecież youtuberzy biorą się za rapowanie już od jakiegoś 2014 i dosłownie każdy z tych większych ma na koncie jakieś próby (Gimper, Stuu, Abstra). Doskonale zdają sobie sprawę, że mając rozpoznawalną mordę i ksywę mogą ją spieniężyć na dosłownie wszystkim od książek po piosenki disco-polowe, więc bardziej pasowałoby stwierdzenie że idą w ślady...każdego.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: zuperhero »

ksiazenieporzadek pisze: 06 lut 2021, 16:08 chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kasy oni kręcą z merchu swojego, ich fanbase ma sporo kasy xD
no mercz to tak ale jak kupią se cedeki to co oni mają z nimi niby zrobić, powiesić sobie na lampie w pokoju? przecież teraz nikt z tej technologii już nie korzysta *nie że się przypierdalam że to źle, bo uważam że wręcz przeciwnie, po prostu młodzi ludzie słuchają se na telefonie lub laptopie(gdzie ostatnimi czasy nie wrzuca sięcdroma)
ksiazenieporzadek

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

a to teraz ktokolwiek kupuje cedeki poza wersjami preorderowymi dla gadżetów? przecież w rapie jest to samo i większość sprzedaży nakręcają pre ordery z uwagi na gadżety, ekipa dorzuci jakiegoś specjalnego teesa czy cos (jak masno dało kominy) i sprzedaż kozacka będzie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

@zuperhero nie szkodzi. Cokolwiek by Friz nie wydał, to kupią. CD też, postawią sobie na półce i tyle. Zobaczysz, że na Olisie (gdzie liczą się same fizyki) będą wisieć full długo. Kamerzysta sprzedał więcej fizyków niż Pezet ostatnio (wnioskuję po tym jakie mieli pozycje na Olis właśnie) ;)
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: yungXpaproch »

@SWN bardziej chodzi mi o wydanie LP niz o same nawijanie, bo to, ze doslownie kazdy youtuber musi zrobic teraz rapsong to ja wiem doskonale ale zaden z nich tak naprawde nie wydawal plyty. gimpera nie licze bo u niego byla zajawa raczej na rap i bylo to przed era "rapujacych" youtuberow. masno jako jedyni wlasnie stworzyli styl na tyle mocny, zeby uniesc cale LP, a ekipa podpatrzyla i tez chca zrobic plyte, ale im brakuje i zabraknie znowu stylu w muzyce
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Young Multi
Kamerzysta
Gimper
Malczyńscy

No kurwa żaden płyty nie wydawał rzeczywiście xD
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: yungXpaproch »

mowienie o multim jako youtuberze w 2021 :bag:
o gimperze powiedzialem co mysle
o plycie malczynskich nie mialem pojecia w ogole
a kamerzysta jakos mi umknal bo caly czas postrzegam go jako rzucajacego single typa
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

yungXpaproch pisze: 06 lut 2021, 18:18 gimpera nie licze bo u niego byla zajawa raczej na rap i bylo to przed era "rapujacych" youtuberow
yungXpaproch pisze: 06 lut 2021, 18:18 a ekipa podpatrzyla i tez chca zrobic plyte
No to równie dobrze sam Friz też brał się za rapowanie jeszcze przed erą rapujących youtuberów, prywatnie słucha rapu (kontakty akurat z Żabsonami i Czilwagonami nie wzięły się znikąd) i w odcinku gdzie nagrywają kawałek w 24h mówi, że inwestuje hajs w studio, bo się tym interesuje. Nadal podtrzymuje, że Masno nie wyprzedziło niczego, bo ani nie byli pierwsi do rapowania (wymieniałem już), ani pierwsi na olisie (Multi, Kamerzysta, Gimper), ani nawet pierwsi w kominiarkach.



2014 rok
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: nihil Novi »

Dobrze friz daje, fajne podwójne, pjona
Sensei życia
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: stratemirat »

zuperhero pisze: 06 lut 2021, 15:57 przecie na cd tego ich fanbase nie będzie brać
Spoiler
Obrazek
Lol
Ostatnio zmieniony 06 lut 2021, 22:57 przez stratemirat, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

Widzę że 2019 to zajebisty rok wydawniczy skoro sokół był 3 XD


a ekipe friza to jebać i chuj w ten ich cd
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: Denar »

yungXpaproch pisze: 06 lut 2021, 18:23 mowienie o multim jako youtuberze w 2021
No właśnie chodzi o to by nie zapomnieć o tym bo on bez swojej działalności na YouTube chuja by ugrał na tym rapie, każdy o tym wie. Dla mnie pozostanie zawsze youtuberem który stwierdził że będzie robić se rapik zanim doszło u niego do spadku popularności przez brak oryginalnego contentu (co dotyka np. takiego Roja i reszty którzy zostali w gamingu).
Multi to rapujący youtuber pamiętajcie
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Ekipa Friza - TBA (2021?) [Zapowiedź]

Post autor: DeDoK »

Płyta ekipy będzie lepsza od większości raperów którym daveyo tworzy tematy

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ