Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8103
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: eddy_wata »

Proste tomek za ostatni hajs zajebal beta od mielona all in i teraz sie msci
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: loco »

benzoabuser pisze: 29 lip 2021, 19:23 no ja tam wierzę, że ma depresje i tyle, ale czemu według tego tomka69420 to udawaną to nie wiem
nie ma depresji tylko stany lękowe czy coś takiego

tytuł albumu komik z depresją był na potrzebę stworzenia kontrastu i zobrazowania tego, że mimo że jest znany z toczenia beki w necie czy na ig, w życiu tak to nie do końca wygląda. od dawna lata czy tam latał na terapie
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5696
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: TdW »

Co do tej grupy to byłem w niej, 30zł za miesiąc i da radę coś wyciągnąć o ile siedzisz na telefonie cały dzień i siedzisz z innymi mecze na żywo. Zresztą w regulaminie grupy jest wszystko opisane, tam nie ma recepty na sukces, po prostu wspólne rozkminianie meczów i dzielenie się wiedzą, jesli ktoś w tym siedzi na 100% to spoko opcja
tomek892789
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2021, 23:34

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: tomek892789 »

eddy_wata pisze: 29 lip 2021, 19:49 Proste tomek za ostatni hajs zajebal beta od mielona all in i teraz sie msci
Nie

enjoy1g pisze: 29 lip 2021, 15:36 @tomek892789

O co chodzi z tym wyciąganiem kasy z tej grupki? Wiem, że ma tą grupkę bukmacherską ale w jaki sposób trzepie na nich kase?
Nie chodzi o to, że ma grupkę i bierze za to abo, bo to normalne, tylko jak kłamie i cwaniakuje, kto tam był to wie.


oldschool pisze: 29 lip 2021, 16:43 No ale zaraz. Gdyby te jego typy bukmacherskie były z dupy wyjęte i każdy by przepierdalał hajs, to dlaczego ludze by płacili ten abonament kilka miesięcy albo by dochodzili nowi?
Ziomek, tam siedzi masa kolesi, co całe wypłaty przepierdalają na tych jego typach z dupy, a ten wyskakuje z kuponikiem zagranym na odwrót niż podał na kanale, i potem pierdoli, że dał info ale co kto gra to jego sprawa. xd To tylko jedna z jego chujowych zagrywek, plus wypisuje jakieś bzdury, że niby miał ziomka, który był trackerem i specjalnie opóźniał niektóre zdarzenia (uwaga nawet o 5 minut) a on z ziomkami napierdalali grube siano na live i się wzbogacili na tym mega, pierdoli jak potłuczony, za takie rzeczy są sprawy i wysokie kary. I oczywiście on wygrywa co miesiąc grube siano i żadnych limitów na koncie nie ma, wszyscy którzy wygrywają większe pieniądze mają, tylko on jakimś magicznym sposobem nie ma, mimo że kosi co miesiąc. Plus wkleja nieswoje kupony wygrane, jak upierdala to mówi, że za grosze postawił, jak wygrywa to wkleja nagle jakiś kupon za 500zł, mimo że wcześniej pierdoli, że szanuje każdą stówkę i się boi grać takich stawek, i tak można pisać i pisac te jego wysrywy.
Ogólnie, Nie wiem co to za ludzie tam są, możliwe, że tak samo chorzy jak on. Tam siedzi koleś, podobno już w chuj czasu, który miesiąc w miesiąc upierdala, ale ciągle ma nadzieje, że będzie zawszee wygrywał jak Mielon :what: Wszystkich tam chyba ma ponad 800 osób albo i więcej, co miesiąc mnóstwo ludzi odchodzi, ale i też mnóstwo naiwniaków przybywa, więc mu się kręci. A niektórzy jak to mówią "płacą te 3 dyszki dla klimatu " :lol: Są też ludzie którzy odwalają za niego robotę. A on siedzi 24h na dobe na tym chacie i wszędzie widzi ustawiony mecz. :rotfl: W chuju mam w sumie ile z tego wyciąga, chodzi mi o to jakim jest kłamliwym burakiem, i żal mi trochę tych młodych chłopaków, którym robi pranie mózgu i po tygodniu zaczynają pisać i myśleć (czyt. niemyśleć) identycznie jak on :wall: Totalnie byłem w szoku, że ma tam aż tylu ludzi, którzy wierzą w te jego wyimaginowane wieczne wygrywanie. Ogólnie to ta grupa wygląda jak jakaś sekta zjebów.

No i nagrywa chujowe nudne płyty, więc niech nie płacze, że ktoś go krytykuje.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2021, 0:00 przez tomek892789, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: SWN »

tomek892789 pisze: 30 lip 2021, 0:04 Wszystkich tam chyba ma ponad 800 osób albo i więcej, co miesiąc mnóstwo ludzi odchodzi, ale i też mnóstwo naiwniaków przybywa, więc mu się kręci. A niektórzy jak to mówią "płacą te 3 dyszki dla klimatu " xdxd
Sory że nie odniosę się do całości, bo chuja się znam na bukmacherce, ale podczas czytania tego ostatniego akapitu non stop miałem w głowie pytanie: jak takie płatne grupki się utrzymują bez leaków? W sensie no, mówisz że na tej grupie jest około 800 osób i każda z nich musiała zapłacić za wstęp i dostęp do tajnych przemyśleń Mielona, serio nikt nie zorganizował jeszcze przedsięwzięcia na zasadzie 'jeden z nas płaci i wysyła pozostałej setce info za darmola'? Tak jak nie wiem kurwa, są osoby które wykupują pakiet OnlyFans jakiejś dupy, ona zarobiła sobie te 20 dolarów, a chłop poleciał na discord/warez/chomikuj i po prostu udostępnił to dalej.

Broń boże nie namawiam do niczego ani nie kombinuje, bo jak już mówiłem chuja mnie obchodzi bukmacherka, po prostu dziwię się jakim cudem takie coś jeszcze żyje w formie zamkniętej, tajnej grupy.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
tomek892789
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2021, 23:34

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: tomek892789 »

Swn, on sam kradnie typy, całe te schematy, które niby on wymyślił, są ukradzione z innej grupy, zresztą niby od niego też ktoś tam kradł, ale nie wiem po co :lol: . To o czym mówisz ma miejsce, ale w prawdziwych grupach bukmacherskich, gdzie się autentycznie zarabia, a nie cwaniakuje i wkleja tylko wygrane kupony ( i to też często nie swoje.) ze stawką na czuja. :lol: Ale on przeciez wie co wejdzie na 100% więc te wygrane napierdala grubiej, i potem już po fakcie ci wkleja wygrany kupon, mimo że potrafi napisać, że puszcza za drobne. Albo, kurwa, daje na kanał łamak do grania, a potem wkleja na chacie wygrany kupon z overem bramek, gdzie większość jest wkurwiona bo zakład nie wszedł (to mnie najbardziej rozjebało w tej grupie). Ma tam też podobno jakiegoś pożal się boże gościa, który niby ogarnia bicia na giełdzie i wrzuca te typy, tylko tak ogarnia, że tworzy jakieś swoje wymysły i bardziej ryzykowne rozwiązania niż te zdarzenia w które autentycznie ładują siano na giełdzie, przez co większość to przegrane. No zjeby totalne, nie wiem czemu tam ludzie siedzą.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2021, 0:01 przez tomek892789, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: stratemirat »

Brzmi jak materiał na film dla Wardęgi
Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: Morales. »

tomek892789 to mielon
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: Kusmier »

tomek897373932893289329 ma trochę racji, siedziałem na tej grupce przez miesiąc z rok temu. Były jakieś dwa levele dla nowych łaków takich jak ja i jakiś starych wyg co obstawiają swoje potomstwo na meczach 7 ligi San Marino. Każdego dnia była rozpiska, która chuja Ci dawała 3/4 pytań na czacie "Wchodzić czy nie". Ja miałem wyobrażenie pod tytułem siadam, obstawiam, kolejny dzień i sprawdczam czy utopiłem czy nie, a tam było w chuj śledzenia wyników i wiadomości z czatu. Rozpiski to nie żadne analizy tylko " Będzie może łamak", " Ustawka ". A no i najbardziej wkurwiające to Mielon pojawiający się raz na 24 h ubrany cały na biało i mówi "Mówiłem, żeby obstawić to zajebiście na tym wyszedłem" a miałeś rozpiske kurwa 30 meczy i weszły może 3 XD
Ja nie polecam, ale byłem tylko miesiąc tomek3241122121 pewnie przejebał pół chaty, więc trzymam kciuki żebyś się odkuł.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: OmarStooleyman »

Kwitflipiarze, kwitfilipiarze wszędzie. Jak nie narkomani to hazardziści zarabiający na ludzkiej głupocie i naiwności xD. Polzki hib hob.
SWN pisze: 30 lip 2021, 0:11 Broń boże nie namawiam do niczego ani nie kombinuje, bo jak już mówiłem chuja mnie obchodzi bukmacherka, po prostu dziwię się jakim cudem takie coś jeszcze żyje w formie zamkniętej, tajnej grupy.
Na fejsie możesz sobie na legalu ogarnąć substancje psychoaktywne, wystarczy trafić na odpowiednie grupy, gdzie ludzie wymieniają się informacjami kupię/sprzedam w bardzo insiderskim języku którego nie zrozumie nikt spoza otoczenia. Takich szemranych grupek na fb jest setki, bo facebook daje pozory prywatności (jakkolwiek to brzmi) i ucieczki przed polską jurysdykcją.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: Megidox »

To nie trzeba na grupy na fb wchodzić polecam pewne tematy na pewnych forach :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: sugarhill_notausgang »

Siedzi na tym bicie jak złe, szkoda, że to nie jest bonus track na cd, zajebisty rmx
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Gruby Mielzky - Do wesela się zagoi (2021)

Post autor: Bolo »

Unikam smutnych kawałków ale jak wysnie to topka i keczap tam pięknie pasuje i co pół roku łapie taki nostalgiczno-smutny nastrój i ten kawałek odzwierciedla to idealnie i do Zoba za pół roku w tym temacie
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ