PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

Limitowany, numerowany, niskonakładowy (do sprzedaży trafi ok 1000 szt.) minialbum wchodzący w skład uniwersum Non Serviam.

TRACKLISTA

01. POŚCIELÓWKA (PROLOG) ft. Marco Santana prod. Tomasz “Teka” Kucharski
02. JODI ARIAS prod. Baltik Beatz
03. CIĘŻKIE JEST ŻYCIE GRZESZNIKA (EPILOG) prod. soSpecial

JAKO UKRYTY BONUS WERSJE INSTRUMENTALNE UTWORÓW

24.99 zł

Okładka
Spoiler
Obrazek
Preorder
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Krynew »

25zł za 3 numery? Zawsze miał łeb do interesów xD
Kocham, pozdrawiam
Kysys
Posty: 397
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Kysys »

Ogólnie na przestrzeni paru lat Pih zapowiadał mnóstwo projektów widmo które nie ujrzały światła dziennego.

Miał być album Dowód Rzeczowy Nr 2.5 Zgubione & Znalezione (odrzuty, niewydane rzeczy + nowe)
LP z Kaczorem
Mixtape na instrumentalach
Non Serviam Tom II
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

Ta płyta, o ile się nie mylę, początkowo była zapowiadana na 2018.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Megidox »

DR 2.5 wydawało mi się że wyszło
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

Też coś minusie kojarzy, że DR2,5 wyszedł, ale poszperałem teraz z ciekawości w necie i chyba tylko dwa kawałki z tego wyszły.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2036
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Krynew pisze: 18 sty 2021, 8:50 25zł za 3 numery? Zawsze miał łeb do interesów xD
A gdzie on miał ten łeb do interesów, bo w sprzedaży tego nie widać? Choć akurat to faktycznie może świadczyć o tym, że taki łeb ma, bo on w dzisiejszych czasach 15 tysi już nie sprzeda, za to ma wierne grono fanatycznych słuchaczy, którzy wszystko od niego wezmą. Wykalkulował widać, że jest ich ~1000.
Laguna
Posty: 89
Rejestracja: 18 wrz 2019, 0:56

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Laguna »

A ten pierwszy numer to nie wyszedł już wcześniej? :lol:
PIH zamulił na 4 lata, a teraz jedynie zbiera ochłapy z tego co mu zostało.
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

On już wcześniej ochłapy zbierał - Kino Nocne, które wydał sobie sam w 2014 sprzedało się bardzo słabo. Facet jest ofiarą zmiany trendów w rapie i własnych chujowych decyzji - powinien był najdalej po pierwszym Dowodzie Rzeczowym pójść na swoje, a tak to lata największej popularności przepierdzial w stołek w Stepie, bo po Kwiatach Zła dureń podpisał od razu kontrakt na trzy kolejne płyty. I w latach 2009-12 zamiast pchać dzieciakom tony pastelowych szmat z jakimiś pseudo-hardcorowymi nadrukami to grzecznie reklamował to, co mu Step dał. A w 2014 gdy wreszcie wypuścił płytę własnym sumptem, ale nikt już jego rapu nie chciał słuchać, to pozostało mu tylko włazić Quebo na scenę, drzeć mordę, że to nie jest hiphop i słuchać, jak publika każe mu wypierdalać. Smutna historia w sumie.
encrenoire

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: encrenoire »

:cool: :cool: :cool: :cool:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 16:00 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Laguna
Posty: 89
Rejestracja: 18 wrz 2019, 0:56

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Laguna »

scarz pisze: 19 sty 2021, 19:22 On już wcześniej ochłapy zbierał - Kino Nocne, które wydał sobie sam w 2014 sprzedało się bardzo słabo. Facet jest ofiarą zmiany trendów w rapie i własnych chujowych decyzji - powinien był najdalej po pierwszym Dowodzie Rzeczowym pójść na swoje, a tak to lata największej popularności przepierdzial w stołek w Stepie, bo po Kwiatach Zła dureń podpisał od razu kontrakt na trzy kolejne płyty. I w latach 2009-12 zamiast pchać dzieciakom tony pastelowych szmat z jakimiś pseudo-hardcorowymi nadrukami to grzecznie reklamował to, co mu Step dał. A w 2014 gdy wreszcie wypuścił płytę własnym sumptem, ale nikt już jego rapu nie chciał słuchać, to pozostało mu tylko włazić Quebo na scenę, drzeć mordę, że to nie jest hiphop i słuchać, jak publika każe mu wypierdalać. Smutna historia w sumie.
Byłem nawet na kilku koncertach i kupiłem koszulkę pihszou XD
Wracając do tematu to z perspektywy czasu jedynie płyta z Chadą jest pozycją do której można spokojnie wrócić i jest to dla mnie osobiście jeden z klasyków.
Nie odszedł ze stepu bo było wygodnie i melanż trwał w najlepsze, faktycznie przespał swój moment kiedy można było z tego wyciągnąć najwięcej.
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: arboozrap »

Laguna pisze: 20 sty 2021, 0:33 Wracając do tematu to z perspektywy czasu jedynie płyta z Chadą jest pozycją do której można spokojnie wrócić i jest to dla mnie osobiście jeden z klasyków.
Hmm... a na przykład pierwsze solo 'Boisz się alarmów' jest słabe czy żenujące? Dla wielu to jego najlepsza produkcja, a sam się jaram tym materiałem. 'Nie ma miejsca jak dom', 'Daje rap muzykę', 'Nie zasypiaj', 'Zabijamy się dla cyfry II' czy hardkorowe 'Hajlajf' - to tylko kilka klasyków. Od strony muzycznej 600V i reszta odwalili kawał świetnej roboty, a Pih też rzucał bardzo mocne wersy.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Megidox »

Kurła Boisz sie alarmow, kwiaty zla, SNS, Pih/Chada i klasyk Jeden Siedem no Panowie Szlachta troche obiektywizmu
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2036
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Mnie się do dzisiaj dobrze słucha Boisz się alarmów właściwie całej, a kolejne płyty - wracam do poszczególnych kawałków co jakiś czas, Pih to dobry raper, żeby np. na wkurwie niektórych kawałków posłuchać, brutal bragga itd. Miał masę dobrych mocny kawałków na dobrych bitach, które mam za klasyki i co jakiś czas warto odświeżyć, typu Rosyjska Ruletka, Brutalna Leksyka i pełno innych. To nawet dobry exercise tak sobie to czasem puścić w opozycji do dzisiejszych raperków. Jedynie te dołujące staram się pomijać. Dla mnie to trochę strzał w stopę u niego - np. ostatnia płyta mi się podobała, kupiłem oryginał, ale repeat value zerowe, bo mi się nie chce dołowac.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Megidox »

Pihszou powinien nagrac 12 trackowy EP "2020" w stylu swoich starych corocznych podsumowań i każdy miesiac to osobny track -dzialo sie tyle ze moglby byc to ciekawy projekt
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: PIH - Ciężkie jest życie grzesznika EP (14.02.2021) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

pościelówka :bowdown: warta każdej ceny

wybitne gówno
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
ODPOWIEDZ