Ero - Eroizm (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Ero - Eroizm (29.10.2021) [Zapowiedź]

Post autor: Artazz »

Z parytygodniową obsuwą, ale wyszło

Awatar użytkownika
LukeMike
Posty: 109
Rejestracja: 07 mar 2020, 21:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: LukeMike »

A gdzie świetny track "Nie mogę gadać"
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: Prez »

Moi ludzie :bowdown:
póki co skipuję więcej numerów niż się spodziewałem, muszę się osłuchać dłużej z całością
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: clockers »

Moja Droga bardzo ładny numer. :oops:

przesłuchałem se raz no i cóż, dużo numerów już było znanych, reszta bez zaskoczeń, ale i też bez zawodu, zwykły Ero, który opanował to rzemiosło do perfekcji i w tym wydaniu truskulowym nic więcej już nam raczej nie zaprezentuje. nawet ciężko zestawić to jakkolwiek z solowym debiutem, bo brzmi to wszystko tak podobnie i jest tak bardzo schematyczne. najwięcej zastrzeżeń mam jednak do selekcji bitów, kurczę, wydaje mi się, że taki Eros mógłby sobie pozwolić na jakieś wielkie ksywy na produkcji i epickie podkłady, a ten znowu bierze jakichś Remazzów, Aliasów, Javeure.. nawet od takiego Oera wziął coś średniego w moim odczuciu, podobnie jak od Laski WH. featy tak 50/50. kurwa, zapraszanie w '21 na refren kogoś takiego jak Miodu, czarnuszku plz :bag: z drugiej strony spoko Dizkret, Łazjol i Kosi mocne wjazdy oczywiście, no i Włodi jak zwykle niezawodny (Jeśli masz to w ogóle highlight albumu i jeden z najlepszych numerów Erosa).

fani będą zadowoleni.
Awatar użytkownika
LukeMike
Posty: 109
Rejestracja: 07 mar 2020, 21:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: LukeMike »

świetna płyta, top 3 w roku 2021 roku
Obrazek
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: scarz »

Po pierwszym odsłuchu wrażenia pozytywne, zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest trochę lepiej już na Elwisie Picasso, głównie przez to, że jest tu mniej bragga. Zupełnym nieporozumieniem jest feat Mioda, który przeniósł mnie na chwile w czasie do 2006 r., kiedy każdy raper musiał mieć regewyjca w refrenie i nie była to przyjemna podróż.
Awatar użytkownika
LukeMike
Posty: 109
Rejestracja: 07 mar 2020, 21:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: LukeMike »

Dokładnie, zamiast Mioda mogł być np Oskar
Obrazek
Awatar użytkownika
Grabbster
Posty: 7
Rejestracja: 08 wrz 2019, 18:46

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: Grabbster »

Taki solidny Ero, ale szału nie ma. Tekstowo czy bitowo nierozjebane niestety. Kolejny przykład płyty gdzie single najlepsze, ale no na półce warto mieć. W furze pohula jakiś czas, miło posłuchać czystego trusku i grafficiarska otoczka projektu jak zawsze na propsie. Ero człowiek hib-hob :joint:
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: Willxc »

zanudziłem się słuchając tego, ale nigdy nie jarałem się ero
Awatar użytkownika
unboxera
Posty: 98
Rejestracja: 15 sty 2021, 21:40

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: unboxera »

Tak prezentuje się fizyczne wydanie wersji preorderowej
Kornel
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2021, 13:10

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: Kornel »

Po paru odsłuchach Elwis Picasso wydaje się znacznie lepszym albumem. Eroizm nie ma tak mocarnych traków jak Sens jest prosty, To jest koniec czy Totem. Może nie jestem jakoś mocno zawiedziony ale liczyłem na coś konkurencyjnego.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: 8na10 »

Mam podobne zdanie co Kornel.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6548
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: Jose »

Spoko płyta, ale recenzje Flinta (4,5/5) czy ziomalki na Rytmach nieznośne.

Czy można krytykować Ero?
https://brakkultury.pl/czy-mozna-krytykowac-ero/
Awatar użytkownika
Joydivision91
Posty: 87
Rejestracja: 25 lip 2019, 10:16

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: Joydivision91 »

Ero, tak jak kiedyś Paluch strzela ciągle w powietrze i w każdym tekście ma coś o tym, że kiedyś to było, a teraz nie ma prawdziwego rapu. Ale wprost nie potrafi wskazać kogo rap mu przeszkadza. Jeśli oldschoolowy hiphop ma być tylko na takim patencie, to nie dziwię się, że ten gatunek wymiera
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: sebring »

ero jeden z najbardziej overrated raperów w Polsce, może i jest bardzo sympatycznym gościem w wywiadach i te z jego udziałem się bardzo dobrze ogląda, ma zajebista zajawkę na graficiarstwo i mimo mojej niechęci to dał troszkę fajnych wersów gościnnie w swojej karierze - no i last but DEFINETELY not least ten głos starzejący się jak wino, wydaje mi się że głównie z tego powodu jest tak lubiany bo nadaje mu tej mitycznej charyzmy, pisałem wcześniej że w tym aspekcie to polski Jadakiss (ale tylko w tym, tak to popularny obywatel Yonkers miażdży go na każdej innej płaszczyźnie)
ale ogólnie to doskonały przykład rapu o rapie który gwałci Oyche Doniz - nienawidzę jego czerstwych porównań pokroju to flow płynie jak woda w kranach :lol:
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: aleksy »

no ja bym powiedział, że głos + ta cała hiphopowa otoczka, mnie osobiście jego głos średnio grzeje, a na otoczkę mam wjbn, bo interesuje mnie muzyka, więc chłop nie dla mnie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Kornel
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2021, 13:10

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: Kornel »

https://youtu.be/VYvdDd6b2ZM
Siada mi ten track na płycie "Murem za Bonusem" chyba bardziej niż cały Eroizm, jednak Ero w bragga to najlepszy Ero.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: oldschool »

Deluxe:

Marekk
Posty: 358
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ero - Eroizm (2021)

Post autor: Marekk »

ODPOWIEDZ