BonSoul - Restart (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Opieronie »

Czyli rozumiem, że komuś mógł się nie podobać koncert i pomimo konstruktywnej krytyki - zostanie przez artystę nazwany 'debilem'? :rotfl: Tak jak szanuję Bonsona, tak tu odlot kompletny.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: sugarhill_notausgang »

Może od tego grzania wódy mu się już serio klepki poprzestawiały :crazy:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Piters »

Ja też jak byłem 2 razy to były sztosy, co nie zmienia faktu, że odpowiedz Bonsa chujowa. Inaczej jakby ktoś tam napisał, że koncert chujowy, Bonson zjebany to można mu odpisać, że co za debil, ale tu normalnie wszystko opisane to albo odpowiedz z jakimis argumentami albo nic nie odpowiadać. Swoich fanów jednak warto by było szanować, nawet jak czasami im coś nie pasi, myślałem że Bons to kmini
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Ablazir »

no, może to kacówa po prostu i jeszcze przeprosi, wypadałoby
chociaż ten fragment
cloud pisze: 24 lis 2019, 1:30 szkoda bo bonson to topka moich ulubionych raperzyn z tego smutnego kraju i zawsze wychodziłem z założenia, ze bez wstydu można się przyznać do słuchania takowej osoby, ale patrząc na target na koncercie? strasznie się zawiodłem, zwłaszcza, ze chyba w ogóle nie było osób w wieku gimnazjalnym, bądź wczesno licealnym.
to faktycznie :wall:
Obrazek
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: KillerCroc »

Też byłem dwa razy i też było spoko, nawet grał gościnne zwroty i była mega energia
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: cloud »

Ablazir pisze: 24 lis 2019, 14:41 no, może to kacówa po prostu i jeszcze przeprosi, wypadałoby
chociaż ten fragment
cloud pisze: 24 lis 2019, 1:30 szkoda bo bonson to topka moich ulubionych raperzyn z tego smutnego kraju i zawsze wychodziłem z założenia, ze bez wstydu można się przyznać do słuchania takowej osoby, ale patrząc na target na koncercie? strasznie się zawiodłem, zwłaszcza, ze chyba w ogóle nie było osób w wieku gimnazjalnym, bądź wczesno licealnym.
to faktycznie :wall:
teraz jak to przeczytałem to w tej części nie ma totalnie sensu. anyway, chodziło mi o to, że widząc ludzi +20 na koncercie spodziewałem się fajnej atmosfery i przyjemnego koncertu, a spotkałem się z najebanymi dorosłymi chłopami, którzy przewracali się o własne nogi i nie byli w stanie utrzymać pokala z browarem w trakcie słuchania występu bonsona, lekka żenada imo.

koncert oceniłem chujowo ze względu na całokształt, ale sam performance bonsona bardzo fajny - z tym, że zdecydowanie nie spodobał mi się dobór playlisty :dunno:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: loco »

nie rozumiem kompletnie tej przypierdolki o koncert. moim zdaniem wyszło dobrze. jedyny mankament to totalnie spierdolone nagłośnienie.

tak jak mówisz, "trochę się zachowuje jak osoba która pierwszy raz wyszła do ludzi", bo wymieniasz rzeczy, które dzieją się na każdym koncercie i co ma do tego osoba Bonsona? dobrze, że nie było cię na koncercie Gruz Braders bo wtedy to dopiero byś zajebał notatkę.

e; w klubie byłem od 20 i oprócz jednej spiny (która została wyjaśniona w cywilizowany sposób) nie widziałem żadnych szamotanin, a klub jest w chuj mały, więc praktycznie wszystko na widoku.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MicBar »

Ja ogólnie nie rozumiem tej przypierdolki, że ludzie na koncercie rapera sobie popiją, skaczą i drą ryje. Na AF się działy cuda wianki, a jeden z koncertów, które najlepiej wspominam.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: kapper1 »

Kocham twórczość Bonsona i Soulpete'a, ale widzę że kolejny raz nie można wyrazić swojej negatywnej opinii na jakikolwiek temat z nimi związanym. Pamiętam jak skrytykowałem gości na trackliście, a Soulpete mi odpisał, że coś jest ze mną nie tak i jak tak to nara :wall: :dunno:
MalinowyJogurt

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MalinowyJogurt »

Loco bo Ty się w naszych szczecińskich realiach orientujesz najlepiej chyba - nie ma lepszych miejsc na organizowanie koncertów niż ta speluna?
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: loco »

no niestety brak, dlatego nic się u nas nie dzieje.

teraz jak zamknęli k4 i nieczynny jest kartell to wszystko pchane jest do elefunku - vnm, bonsoul, peja, kukon.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Miker »

Ktoś ze ślizgawkerów wpada jutro na koncert w Lublinie?
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: edenmar »

"Gniazdka" wleciały na YT. Brakuje jeszcze czegoś?
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: moody »

Na pewno nir ma jednego z lepszych numerow na plycie, czyli dobranocki. Moze klip robia
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: loco »

wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
d3luge1
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:02

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: d3luge1 »

Świetna jest ta płyta, chyba top1 dla mnie z pl hh.
Najgorsze co się jej niestety przytrafiło to męskie featy ale i tak jest bardzo dobra pomimo tego.
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: kapper1 »

Wyjebac featy raperów i płyta idealna.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: FruitOffTheWall »

bardzo fajny album bons i soulpete klasycznie trzymaja poziom kurwa
tylko jak holaka lubie propsuje to ten refren to jest kurwa chujnia max
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
encrenoire

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: encrenoire »

....
Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 21:51 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MicBar »

moody pisze: 15 gru 2019, 10:39 Na pewno nir ma jednego z lepszych numerow na plycie, czyli dobranocki. Moze klip robia
Przytoczę, bo w dalszym ciągu spieram się z dobrym ziomem czy Dobranocka, czy Jeszcze wczoraj. Sam krążek dla mnie płyta roku. Ten duet nie zawodzi - Pete bity, fortece niezależnie od tego jak i w jakiej stylistyce do nich podchodzi, a Bonson odnajduje się na nich w każdych okolicznościach. Jest autoironia, jest prześmiewczość i przede wszystkim jest ta słodko-gorzka szczerość w wersach, której nie można odnaleźć nigdzie indziej. Przekatowałem z każdej możliwej strony i dalej lubię wracać, bo zdarza mi się odnaleźć jakiś nowy smaczek czy to w warstwie muzycznej, czy tekstowej.
ODPOWIEDZ