BonSoul - Restart (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1876
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Połas »

#1 pisze: 19 wrz 2019, 13:56 Pocztówka z Wwa jest w empiku ale naklejkę ma edycja standardowa. Czym się różni? Nie wiem
Pocztówka z WWA w wersji deluxe już się w Empiku wyprzedała. Ja sam swój egzemplarz odebrałem niedawno tylko dlatego, bo zamawiałem go razem z BonSoulem.
https://www.empik.com/pocztowka-z-wwa-l ... 3,muzyka-p
Obrazek
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: #1 »

Stacjonarnie widziałem z w/w naklejka
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: sugarhill_notausgang »

Jeden z momentów na płycie które czasem skipuję, wkurza mnie ten refren, ale spoko jedzie ten Avi, zwłaszcza Zdmuchuje świeczki, a nie mam urodzin/
Nie sprawdzam godziny, bo chuj mnie obchodzi
się jaram
Połas pisze: 19 wrz 2019, 13:54
sugarhill_notausgang pisze: 17 wrz 2019, 17:02 Czyli co, doplaciłem ponad 25% ceny płyty za przesyłkę z asfaltu chociaż mogłem sobie odebrać za darmo w empiku? Nie no spoko Tytus, wcale nie czuję się wyjebany, nic a nic.
Asfalt już od jakiegoś czasu wersje deluxe dystrybuuje także w Empiku. Tak było z ostatnim Ostrym, tak było z Taco i teraz z BonSoulem.
Ostrego już nie słucham odkąd gra zapętlony pop nie wiadomo o czym ale wiadomo, że w kółko o tym samym, taco też nie słucham więc nie zauważyłem, ale zauważyłem, że Tytus ma bardzo dobry deal z empikiem, plakaty na bramkach, wspólne działania promocyjne, jedzie na grubo tam z nimi i grubymi hajsami się dzielą i ja tam nie mam nic przeciwko (chociaż nie lubię empiku) ale w takiej sytuacji info powinno być jasne: edycja limitowana dostepna tylko tu, albo tu i tu, no kurwa traktujmy się poważnie (ta, poważnie, jak wtedy jak Asfalt Shop zmienił politykę rabatową i zajebał wszystkim punkty zamieniając np. mi na 3% rabatu, ech)
#1 pisze: 19 wrz 2019, 13:56 Pocztówka z Wwa jest w empiku ale naklejkę ma edycja standardowa. Czym się różni? Nie wiem
Tym się różni, że jest standardowa. Limitka też była w empiku ale już się sprzedała.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: DeDoK »

A nie chodzi o to że na limitowanej są dwa utwory więcej?


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Numer z Avim naprawdę świetny, jeden z moich faworytów z płyty, refren niby zupełnie inny od zwrotek, a jednak wbijąjący się, nie wkurwiający. Avi myslę troszkę lepiej od Bonsona tutaj, natomiast jako całość to jest tylko jedna reakcja - :bowdown:
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Suseł »

Limitowana edycja Taco była taka sama w Empiku i na Asfalcie - miała dwa bonusowe tracki. Limitowanej edycji w internetowym Empiku już nie ma (https://www.empik.com/pocztowka-z-wwa-l ... 3,muzyka-p), ale jakieś sztuki mogą leżeć w stacjonarnych gdzieś na półkach. Przy pre-orderze nie warto było dopłacać za dostawę z Asfaltu (dostawa do wybranego salonu Empik: 0 zeta).
Limitowana edycja Bonsoula jest taka sama w Empiku i w Asfalcie - dwa bonusowe tracki. Różnica: do płyty zamówionej w Asfalcie dostajesz "specjalną podkładkę pod kufel". Dostawę z Asfaltu warto wybrać, jeżeli zbiera się takie dodatki.

Na przyszłość: wystarczy przeczytać dwa opisy i porównać tracklisty :dunno:.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MicBar »

Klipon do Trucizny jutro o 7 rano.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: mateko »

Spoko obrazek do tego numeru.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: loco »

Jeden z lepszych numerów na płycie. Obrazek przyjemny.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Świetny jest ten numer. To jest kwintesencja nawijania Bonsona. Ani jednego pustego wersu. Roma trochę niewykorzystana tak myślę, natomiast sam kawałek jest bardzo dobry.
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: moody »

loco pisze: 27 wrz 2019, 12:26 Jeden z lepszych numerów na płycie. Obrazek przyjemny.
dokladnie tak

PS bonson niezle zwariowal z tymi pisankami i ozdobami na gebie. imo kilka tatuazy i kolczykow temu przestalo to wygladac fajnie, no ale koniec koncow jego sprawa
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Bolo »

Kawałek bardzo lubie i bardzo ładnie Romy głos i Wonsona się zgrywają w refrenie, Ale te sceny jak plecami do siebie w golfach stoją to mnie bawi troche xd w sumie nie rozumiem tego klipu.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: przedszkolanek »

ładne nudy
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Kusmier »

Bolo pisze: 27 wrz 2019, 19:44 Kawałek bardzo lubie i bardzo ładnie Romy głos i Wonsona się zgrywają w refrenie, Ale te sceny jak plecami do siebie w golfach stoją to mnie bawi troche xd w sumie nie rozumiem tego klipu.
Dla mnie to jeden z najlepszych elementów teledysku. Myślę, że chodzi o przedstawienie takiej bliskości, ktoś jest bardzo blisko a jednocześnie tak daleko ( czujesz jego obecność, ale go nie widzisz). Może trochę odleciałem, dla mnie zajebisty teledysk brakuję mi czasem takich fajnych prostych obrazków, chociaż Tam mnie spotkasz > Trucizna
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: formaszczytu »

Jak dla mnie inny Bonsoul niż zawsze. Kiedyś słuchało się płyty raz i stwierdzało, że rozpierdol. Ta płyta jest taką, z którą trzeba się porządnie osłuchać żeby zacząć to przyswajać. Są tylko 3 kawałki, które mnie za pierwszym razem oczarowały.
1. Światłowstręt.
2. Tam mnie spotkasz.
3. Trucizna.
Gdzie tylko "Tam mnie spotkasz" i "O, jak pięknie" jest w takim typowym, Bonsoulowym, brudnym stylu. Reszta jest hmmm... transparentna? Kawałka z Włodim i Słoniem słuchałam już kilka razy, a czuję jakbym nie słuchała wcale.
Soulpete 11/10 na całej płycie i to, co odjebał z bitem w "Światłowstręcie" to :bowdown:.
Bonson trochę gorzej, czyli jak zwykle, gdy mu powoli się układa.
Mam wrażenie, że to w tym roku będzie jedyna płyta którą bez wątpienia trzeba przesłuchać. Szczególnie truskulowe głowy, jak ja.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Kutendo95 »

Strasznie nudne to jest
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Jasek »

zbyt napięte to, nie wchodzi jak browarek czy wódka z ziomkiem w lato czy zime, a bardziej jak jakieś whisky kurwa na imprezie planowanej od pół roku na salce
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Kusmier »

Najlepiej wchodzi jak sam walisz tanią wódę w obskurnym pokoju
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: przedszkolanek »

przedszkolanek pisze: 30 wrz 2019, 18:58 ładne nudy
trochę za mocno wczoraj
bitowo dobrze, bons solidnie (czyli trochę gorzej niż dobrze), featy do wyjebania, Oster czy Słoń :bag:
z ciekawostek - refren Bownika mi się wkręcił xD
w sumie musiałbym sobie jeszcze raz odsłuchać, żeby sobie przypomnieć
ODPOWIEDZ