Guzior - PLEŚŃ (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: widzeszalenstwo »

moxxi pisze: 06 gru 2020, 17:51 bez przesady od tamtej z twarzom jak chłop to nawet kawałek lepszy

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
widzeszalenstwo pisze: 06 gru 2020, 8:52 Nieee ta druga morda jak chlop
nie no kurwa ta z kolczykiem ma morde jak chłop

dobra sprawdzilem je na ig i cofam, obie srednie ale ta z kolczykiem na sto procent cpa w chuj i sie zajebiscie kroi
Spoiler
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: oldschool »

No ta, którą pokazujesz, to ma mordę jak chłop.
9Crespo5
Posty: 45
Rejestracja: 22 lis 2020, 1:53

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: 9Crespo5 »

takie są teraz modowe standardy mordo

chyba wszystkim prócz mnie znudziły się już szwedzkie super modelki, które mają ładne kobiece twarze

dobrze, że nie śledzę takich bab na ig i tego nie wspieram
Awatar użytkownika
Serdecznosci
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:29

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: Serdecznosci »

Guzior to się chyba tak wynudził przez te 2 lata, że już mu było smutno samemu na bank i nagrał se takie coś żeby ktoś się poczuł tak jak on. :sleep:
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: Karkovsky »

Zajebista płytka, taka esencja stylu Guziora. Mam tylko jeden zarzut- moim zdaniem, i jak widzę nie tylko moim, jest za krótka. Jak ją pierwszy raz przesłuchiwałem to aż się zdziwiłem, że tak szybko się zapetlila. To jedyny minus, plus może jeden-dwa średnie numery.
Utwór Trapstar- coś pięknego. Muzyka w tym kawałku to jebany majstersztyk, instrumenty smyczkowe naprawdę robią robotę.
Ogólnie jeśli chodzi o produkcje o tym albumie, to jest to moim zdaniem światowy poziom.
klonx9
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2020, 11:56

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: klonx9 »

bardzo średni album, wszystko, co Guzior chciał nam na nim powiedzieć to powiedział już w singlach (które swoją drogą nadal są najlepszymi numerami z płyty). strasznie nijako lirycznie, poza singlami i numerem "TRAPSTAR" żaden wers z płyty nie został mi w głowie, muzycznie zazwyczaj jakoś się tam broni choć też nie zaskakuje. do wyróżnienia stanowczo "TRAPSTAR", pomimo tekstu o niczym jest kilka zapamiętywalnych wersów ("milion jest za rogiem tak jak żabka"), przede wszystkim jednak muzycznie jest to jebany majstersztyk, na czele z fenomenalnym wykorzystaniem skrzypiec przez Skrywę. całemu albumowi brakuje jednak jakiegoś charakteru, który Guzior pokazywał na poprzednich projektach, przez większość czasów nie czuję kompletnie żadnego klimatu, raczej nie na to czekaliśmy dwa lata.

co do gości, Oskar poradził sobie zdecydowanie najlepiej pod każdym względem. Kukon dał kukonową zwrotę w kukonowym numerze, czyli całkiem git, a Szpaka jak zwykle ciężko w ogóle zrozumieć, ale raczej znośny.

highlightsy: FALA, najlepszy numer z płyty; TRAPSTAR; BLUEBERRY, pomimo cipki z której się leje wodospad mega wkręcający się w głowę numer; KUSHKOMA
5/10
schvvrtz
Posty: 51
Rejestracja: 09 wrz 2019, 19:13
Lokalizacja: krk

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: schvvrtz »

Karkovsky pisze: 08 gru 2020, 11:50 Mam tylko jeden zarzut- moim zdaniem, i jak widzę nie tylko moim, jest za krótka.
@Karkovsky to jak widać kwestia gustu bo dla mnie to duży plus, nie potrafię sobie przypomnieć albumu który ma więcej niż 40 minut i nie ma żadnego skipa.
Zamiast życia mam życio-podobny twór
A zamiast mózgu instynkt przetrwania
I strach jak ten szczur
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: Karkovsky »

Z pewnością lepiej, żeby płyta była krótka i trzymała poziom, niż żeby była wydłużona na siłę kosztem jakości
Jacek Adamkiewicz
Posty: 44
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16
Lokalizacja: Poznań

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: Jacek Adamkiewicz »

Unboxing - Guzior - PLEŚŃ

sylphaen
Posty: 11
Rejestracja: 22 maja 2020, 16:53

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: sylphaen »

Nie przeskoczył Guzior poprzednich albumów tym krążkiem, nawet nie dorównał. Osobiście nie przeszkadza mi ilość kawałków na albumie i jego czas trwania, preferuje płyty gdzie jest kilka mocnych numerów niż długie albumy zapchane zbędnymi kawałkami.
Moje ulubione: ZAKAS/WTC/KUSHKOMA/FALA/2018
To teraz wyczuwam 3 lata przerwy Guziora, narobił się chłop :lol:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: DeDoK »

Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

ale suka
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: przedszkolanek »

słaba rzecz bardzo, przy poprzednim albumie, to co numer było wow, a tutaj nic, parę rzeczy nawet krindż w chuj, jak z cipki wodospad (cały numer w sumie) albo ten pseudofolkowy numer, nic specjalnego, nie rozumiem propsów, tak samo jak nie kumałem hejtów na poprzedni materiał
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: manieq »

PLEŚŃ z podwójną platyną
FALA oraz BLUEBERRY diamentowymi singlami
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: Jiigsi »

Kurde no nie wracam, ale ta zremixowana fala > pierwsza fala
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: Moltisanti »

Oni tu nałożyli efekt na majka w czasie rzeczywistym, czy on se tam na żywo fałszował a do neta wrzucili zmasterowaną wersję? Bo jeśli to pierwsze to props bo brzmi to mega dobrze, a jeśli to drugie to trochę beka

Edit: Dobra, jednak na 90% to drugie bo w ogóle się obraz z dźwiękiem nie zgrywa i nieraz guzior ma majka metr od ust ale twardo śpiewa, ponadto Adamo(?) coś tam się pluje do majka ale na nagraniu go wcale nie słychać :lol: No i z kupowania wyświetleń w 2021 też beka (tede live 1,6mln wyświetleń, 2,1k lajków, oczywiście :lol: ) Lech robisz to dobrze
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: oldschool »

Może wykupili reklamę na YT z tym i dlatego tyle wyświetleń.
frontkick

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: frontkick »

Bez kitu z tymi wyswietleniami, HRYPA ma 1,2 mln wyswietlen wyswietlen z wystepu na tej gali podczas gdy numer ktory wykonuja ma 3x mniej na kanale BOR i skromne 50 razy wiecej lapek w gore

ale no do przewidzenia bo kazdy kanal z wylaczonym licznikiem subskrypcji jest zjebany i nie ma od tej reguly wyjatkow
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: sebring »

kushkoma :bowdown: :bowdown:
reszty tbh zupełnie nie pamiętam poza beznadziejna falą
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Yerkes
Posty: 255
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: Guzior - PLEŚŃ (2020)

Post autor: Yerkes »

oldschool pisze: 25 lis 2021, 2:12 Może wykupili reklamę na YT z tym i dlatego tyle wyświetleń.
Wykupili, bo pojawia mi sie [rzed innymi filmami do pominięcia.
ODPOWIEDZ