Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
JKG
Posty: 61
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:58

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: JKG »

ostatnie dni dla mnie to puszczenie Dziewczyny z biblioteki, a później całości w pętli, bo nie ma teraz niczego na co chciałbym przełączyć.
Klimatyczny, ciężki, surowy materiał.

żałuje, że dotychczas Kukona słyszałem tylko na gościnkach, trzeba nadrobić resztę.
"Technically, alcohol is a solution" - Elon Musk
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: afterlight »

nie no bez przesady ze ta plyta taka dobra, bity faktycznie zajebiste, dobrze slyszec ka-meala nadal w formie
no ale kukon mimo wszystko troche przynudza, oprocz dziewczyny z biblioteki, ktora wywindowala mi oczekiwania do nie wiadomo jakich to z 2 kawalki max jakkolwiek mnie zainteresowal
osobny props dla bitu w meskalina, uwielbiam takie klimaty
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: ART »

fajna plyta, myslalem ze poziomu z ogrodow juz nigdy nie osiagnie patrzac na te pozniejsze wysrywy az do teraz, props
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: loco »

przesłuchałem to ze względu na ka-meal'a (kapitalna robota jak zwykle) i propsy w tym temacie. mam nadzieję, że kręcicie prowo bo straciłem kilka cennych minut na to gówno obsrane. jak dla mnie to ten kokon to taki huczuhucz2020. teksty typu że chcę ci lizać cipę i móc liczyć na ciebie to ciarki żenady. słysząc z kolei wypuszczam biały dym, jak Watykan momentalnie pomyślałem o grubym filipku
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1162
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: guzi »

O ile nie kłamie, to napisał epke w jeden wieczor a trzeba przyznać, że jak na tak spójny materiał to duże osiągniecie. Te jego freesttlpwe teksty maja swoj urok.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: daveyo »

kukon & ka-meal - dziewczyna z widowni
Spoiler
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: 2ps__ »

dziewczyna z biblioteki, izolacja 2020, a potem całą noc w samolocie [top1] i buziaczek i buszek, ale to wjeżdża, ogólnie nie ma słabego traku tu, przejebany materiał

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3561
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: mancipium »

ka-meal daje bity wciąż, jako sajko słucham wszystkiego. Do teraz nieodpakowane instrumentale leżą i wspominam jego pierwszy koncert w Poznaniu (kiedy to było? 2014?). Przy okazji początku jesieni polecam oczywiście Autumnlove

Fajnie to wszystko brzmi, koleś pasuje do biletów i sobie nawija. Bez przesady, że to jest coś genialnego. Teksty tego Kukona to daleko w chuj do jakiegoś dobrego poziomu, nie wiem może jak mam 30 lat to mam inne wymagania, ale te teksty o kobietach naprawde nie moj klimat. no, ale biciki i nie wczuwac sie w tekst i leci spoko na glosnikach.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: Rupert »

Gdyby nie rap to spk ale tak asluchalne pozdro

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: kapper1 »

Dziewczyna z biblioteki bardzo ładny utwór, reszta meh. Kameal props od dawania bitów Troomowi/Planetowi.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8106
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: eddy_wata »

Meskalina niesamowity numer
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: Rhubarb »

meskalina i celebryta spox, dziewczyne z biblioteki fajnie sie slucha ale ten tekst to przeciez mentalnosc gangstera z podstawowki, "opowiedz o czym czytasz w powiesciach" xD "pogadajmy o nudnych tematach" no kurwa bo historie o tym jak cpal z kumplami i bili zula to mega ciekawe
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: SWN »

Chyba nie do końca zrozumiałeś konwencje tych linijek i ogólnie numeru
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: pawoleh666 »

Widać, to zależy od interpretacji - no a uczeń podstawówki zinterpretuje podstawówkowo. Żałosne. :damn:
Równie dobrze cytat z tekstu Kukona umieszczony w moim podpisie można zinterpretować tak, że to chyba słowa jakiegoś 80 latka stęsknionego za PRL..
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6559
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: Jose »

imo najśmieszniejszą zbitką jest tu:
czemu przytłacza mnie gówno, które może prysnąć

i wiem ocb, ale to pryskające gówno nie jest najszczęśliwsze
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4504
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: kr0pka »

Fajna by to była płyta gdyby nie było na niej rapu. Essa
nic na potem
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1427
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: bronek »

No ja tez sie tak ogolnie zawiodlem, przesluchalem po tym jak uslyszalem dziewczyne z biblioteki ale zaden inny utwor mi tak nie przypadl do gustu jak ten. Moze za slabo sie osluchalem bo w calosci przesluchalem raz albo dwa wiec dam mu jeszcze szanse
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: Rhubarb »

SWN pisze: 04 paź 2020, 23:43 Chyba nie do końca zrozumiałeś konwencje tych linijek i ogólnie numeru
jejku, ale nic ta konwencja nic nie zmienia z tym ze to brzmi po prostu glupio i zawsze lapie mnie cringe - zanim napisalem tego posta sluchalem tego z tydzien i probowalem jakos to ominąć, no ale nie mogę - parę linijek jest tak skrajnie absurdalnych, że nawet w tej konwencji nie brzmi ok, chociaz fakt ze jak przymknę oko na to co mnie gryzie to numer sie robi lepszy o wiele
pawoleh666 pisze: 04 paź 2020, 23:45 Widać, to zależy od interpretacji - no a uczeń podstawówki zinterpretuje podstawówkowo. Żałosne.
Równie dobrze cytat z tekstu Kukona umieszczony w moim podpisie można zinterpretować tak, że to chyba słowa jakiegoś 80 latka stęsknionego za PRL..
Co? Gdzie ja tu mówię o jakieś interpretacji?

e: zresztą komenty na yt typu "Takie dziewczyny to marzenie prawdziwych, ogarniętych i czułych gości.", "Mnie zastanawia tylko jedno, czy ta dziewczyna może istnieć?", "Marzeniem by było w końcu sie zakochać w dziewczynie która nie wie co to instagram i nie jest pochłonięta przez je**ny 21 wiek", "Od lat szukam tej cichej, skromnej, niewytapetowanej, nie uzależnionej od zjebanych socialmediów, takiej, którą cieszą małe rzeczy ( np. rosa o poranku, ośnieżone korony drzew, park w jesiennych barwach itd.)...No i czekam, mimo iż mówią, że to nierealne." to xD
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: DJ_BOBO »

nie przejmuj sie wariacie
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Kukon x Ka-Meal - Kraków, Marzec 2020 (2020)

Post autor: pawoleh666 »

@Rhubarb Komentarze wszędzie są takie zjebane. Pod jaki utwór byś nie wszedł.
Wejdziesz na Płuca zlepione topami - w komentarzach 13-latkowie myślący, że ten utwór traktuje o szczęściu i że weed jest zajebisty.
Wejdziesz na Candy - w komentarzach 13-latki marzące o tym, żeby Quebo je wziął.
Wejdziesz na hot16challenge2 Kalego - foliarze myślący, że wszystko wokół nas to spisek.
Wejdziesz na Kukona - 16-letni penerzy lub ,,przebudzeni", no albo inni odklejeńcy.
Proste.
Tak jest wszędzie, Kukon to nie wyjątek.

@Jose, nigdy jakoś się nie wsłuchiwałem w ten wers, ale po tym jak przeczytałem Twojego posta z tym i odpaliłem później tą płytę.. Nic już nie będzie takie samo :damn: Nie umiem teraz tego przesłuchać bez śmiechu, a to boli. Prawie jak Knap i wciąganie dupą.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
ODPOWIEDZ