Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: FruitOffTheWall »

zakupiłem tą o to płytke z papyn org i uwaga JEST CAŁA I ZDROWA , przemiana belmondziaka jak najbardziej na plus w porównaniu z nowym mobbyn z gsp to jest kurwa kosmos

TO BĘDZIE LEGENDARNE już pomijając fakt ze moze byc to jedyny i ostatni belmondziak na fizyku
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: jajca »

przeciez mabyn LP zripowane z youtube normalnie w empikach leżało pięknie wydane przez tych pajaców z fonografiki
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: oyche »

poppyn universe zajebisty trak
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: Rupert »

To prawda tam jest trochę takiej starej przewozki belmondziaka ogólnie materiał na duży plus szkoda ze mało zwrotek piosenek ale może generator zwrotek dostanie update i będzie więcej
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Iceman
Posty: 157
Rejestracja: 13 maja 2019, 16:25

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: Iceman »

płyta roku
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: clockers »

W Te i Wewte :oops: :oops: :bowdown:
Awatar użytkownika
MartchinFleent
Posty: 124
Rejestracja: 11 maja 2021, 19:52

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: MartchinFleent »

Jest już na spotify. Młody G to geniusz :bowdown:
Muszę się skupić na finansach, suki i tak mam :joint:
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 631
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: filipthekiddo »

mocarne intro
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 215
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: Paul »

Nikt nie wspomina o P.S.W.I.S, a właśnie ten numer oraz wcześniej znane Te Tereny to moim zdaniem najlepsze momenty H.A.U. i stylistka, w której chciałbym usłyszeć więcej Belmondziaka. Klimat, muzyka, słowa zabierają nas w tych utworach w konkretne miejsca i w pełni oddają emocje oraz stan rapera. Obawiam się jednak, iż ogarnięcie chaosu towarzyszącemu Młodemu G i wyduszenie z niego tych 12 piosenek i półpiosenek było tytanicznym wysiłkiem i osiągnięciem, które nieprędko się powtórzy. Mam jednak nadzieję, że się mylę, bo słychać tutaj, że chłopak się rozwinął. Przyjemna EPka.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: ogkush »

Poppyn universe :bowdown:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: yungXpaproch »

Paul pisze: 01 lip 2021, 18:10 Nikt nie wspomina o P.S.W.I.S, a właśnie ten numer oraz wcześniej znane Te Tereny to moim zdaniem najlepsze momenty H.A.U. i stylistka, w której chciałbym usłyszeć więcej Belmondziaka. Klimat, muzyka, słowa zabierają nas w tych utworach w konkretne miejsca i w pełni oddają emocje oraz stan rapera
zgadzam sie, najbardziej mi siadl ten klimat chociaz szkoda ze PSWIS po fragmencie ze snippetu zostalo dokonczone w taki sposob gdzie w chuj traci w drugiej polowie dynamike
MalinowyJogurt

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: MalinowyJogurt »

marco_pantani pisze: 30 cze 2021, 21:29 warto wspomnieć, że słuchacze Belmondo z 2014 czy 2015 roku mają dziś po 24-30 lat i to, że mogą posłuchać Młodego G w nowym stylu to pewien powiew świeżości. Oskarki i Juleczki kojarzą go z Rafalali i DZIEŃ DOBRY, hihi.
O to to. Jarałem się na SCiB, jarałem się przy Gnocchi, telefonach czy innym san salvador, potem odechciało mi się sprawdzać tego przećpańca po tych wszystkich aferach z kwit flipami, koncertami i nagrywkach z gsp. Ostatnio wleciało mi z autoodtwarzania pare jego nowych kawałków i jestem pozytywnie zaskoczony i na pewno w końcu sprawdzę cały album
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: lll »

Bardzo dobrze mi się słuchało tej płyty, jest spójna, raczej stonowana, ale jest kilka typowo belmondziarskich tekstów. Pozytywnie się zaskoczyłem.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: scam_sakawa »

Poirytowany przeciągającą nieobecnością płyty na Spotify w końcu mogłem ją przesłuchać. Jestem bardzo zadowolony, bo nie oczekiwałem bynajmniej powrotu do przewózki Młodego G i dostałem to, czego mogłem się spodziewać. Jest gorzko, jest bardzo przyjemnie muzycznie i warsztatowo. Belmondziak ma świetną dykcję, umiejętność odnalezienia się na każdym podkładzie w bujający głową sposób i cały czas coś ciekawego do powiedzenia.

Szkoda, że to takie krótkie i część była znana przed premierą, ale jest jeszcze w rapie reprezentant czegokolwiek, co chciałbym sprawdzić w 2021.

Wte I Wewte, Te Tereny, CAPTCHA :oops:

Dla mnie w top2 razem z Kosim.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2021, 13:44 przez scam_sakawa, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: mario995 »

Płytka sztos autentycznie. Moja ulubiona rzecz od Belmondziaka z automatu. Oddzielny props za pojawiające się skrecze :bowdown:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: Piters »

Kurde posłuchałbym kilku numerów w remixach, bo bity mi nie siedzą. Tam gdzie mi bardziej pasują jak Captcha, PSWIS (piękny bit), Poppyn Universe to sztos. Tego się nie spodziewałem po Belmondziaku, a Captcha to chyba jeden z najlepiej napisanych numerów w tym roku w rapie, piękny jest
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: pieschrodingera »

Nareszcie jest na Spotify. Dobra EPka, topka tego roku.
tbc
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: Jasion94 »

Solidna płyta, nie jest to taki rozpierdol jak za czasów mobbyn, ale poprostu porządnie zrobiony album od początku do końca. Takie trochę wyregulowanie stylu przez jednego z najbardziej nieprzewidywalnych artystów polskiej muzyki, ogólnie bez podziału na hip hopy czy rapy. Jeśli chciałbym komuś polecić Belmondziaka, to dla ludzi z otwartą głową i czających jak można bawić się muzyką jednak płytka Mobbyn, ale dla ludzi którzy słuchają Taco i Podsiadło, to jednak ta płytka. Zazwyczaj jak tak się dzieje, to artysta się bardziej wypłaszcza, i jest bardziej przystępny, ale głównym plusem tutaj jest że to dalej Belmondziak. Nie poszedł w chuj nie, tylko uplastycznil swój styl
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: scam_sakawa »

Imo ta EP dla słuchaczy Taco i Podsiadło mogłaby być nieco zbyt ciężka, za dużo followupów i gorzkiego klimatu.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9940
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Belmondawg - Hu$tle A$ U$ual (2021)

Post autor: ART »

za to idealna dla lamusow/dziewczyn co uslyszeli o raperze bajlando przy okazji dymow z wanna
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ODPOWIEDZ