VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Kalom »

vnm najlepszy utwor to ten co miał być jego ostatnim potem co raz gorzej
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Piters »

Ludzie ewentualnie sie ciesza z obecnych wyswietlen, bo Fał od lat jest przekonany że on jest bogiem rapgry i robi niesamowicie dobre gówno

A robi po prostu gówno od minimum 6 lat

Jak pokazał troche pokory w Hope... to były propsy

A co do płyty to kiedys lubiłem w chuj, ale teraz to w życiu bym se nie puścił. Zdarzyło mi się puścić "Non stop", mimo wszystko ten numer dalej lubie. Kiedys Propejn nazwałbym odgrzewanym kotletem EDKT, ale teraz pewnie jak ktoś by mi kazał jakąś puścić to faktycznie bym Propejn wybrał
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
CobraBOY
Posty: 224
Rejestracja: 18 maja 2022, 2:11

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: CobraBOY »

Piters pisze: 26 maja 2022, 17:42 Ludzie ewentualnie sie ciesza z obecnych wyswietlen, bo Fał od lat jest przekonany że on jest bogiem rapgry i robi niesamowicie dobre gówno

A robi po prostu gówno od minimum 6 lat
Prawda, nie zaprzeczę, ogólnie chyba nie ma w Polsce drugiego takiego rapera, który zaliczyłby taki regress.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: jajca »

Przeciez betonowy chuj to jedna z jego blyskotliwszych linijek od czasu NSPC, gdyby umial rzucic kilkanascie takich na kawalek i przede wszystkim gdyby nie byl takim kurwa imbecylem to moglby doszlifowac buracki styl do poziom Balagana czy Malika
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
CobraBOY
Posty: 224
Rejestracja: 18 maja 2022, 2:11

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: CobraBOY »

Przecież działa jak Navarony czy puszcza jak Białowieska mają jakiś tam swój płytszogłębszy sens, a betonowy chuj? Taka linijka z pizdy trochę
Poziom Kubana przy "Paluchami ciągle na video klikasz pizdo Ja swoimi ją zajeżdżam, że aż pryka cipką"
AndrzejPiotr
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:22

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: AndrzejPiotr »

>
Przecież działa jak Navarony czy puszcza jak Białowieska mają jakiś tam swój płytszogłębszy sens

Przecież te wersy to takie suchary, że japierdole. Te jego bragga płyty się zestarzały jeszcze gorzej niż EDKT
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: piernikowyskoczek »

kto podbija te tematy? apeluję o zapomnienie tego albumu
CobraBOY
Posty: 224
Rejestracja: 18 maja 2022, 2:11

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: CobraBOY »

AndrzejPiotr pisze: 26 maja 2022, 20:06 Przecież te wersy to takie suchary, że japierdole. Te jego bragga płyty się zestarzały jeszcze gorzej niż EDKT
Ten sam poziom wersów co u Bałagane
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: d3nt »

Vnm to daun co można zobaczyć chociażby na klasycznych wywiadach z natalim a typy go do balagana porównują :wall:
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
CobraBOY
Posty: 224
Rejestracja: 18 maja 2022, 2:11

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: CobraBOY »

Śmiem sądzić, że jakbyś zamienił kilka zdań z topowymi raperami to doszedłbyś do wniosku, że to nie są jacyś wybitni intelektualiści. Czarni raperzy w stanach to już w ogóle.
Skillsy w rapsach nie są równoznaczne z kumatością.
A Balagane to ekskluzywny raper dla patusików biegających w puchowych kurtkach Gorgio Armani jeżdżących starymi rozklekotanymi bmw.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Piters »

piernikowyskoczek pisze: 26 maja 2022, 20:17 kto podbija te tematy? apeluję o zapomnienie tego albumu
Trzeba przypominać bo potem Ci powiedzą, że nie no w 2012 to był rap a tera to nie ma
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Jiigsi »

piernikowyskoczek pisze: 26 maja 2022, 20:17 kto podbija te tematy? apeluję o zapomnienie tego albumu
Niedługo dowiemy się co KobraChłopiec myśli o każdej płycie wydanej na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Czekam oczywiście z chujem w ręce
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: pieschrodingera »

CobraBOY pisze: 26 maja 2022, 20:26 Śmiem sądzić, że jakbyś zamienił kilka zdań z topowymi raperami to doszedłbyś do wniosku, że to nie są jacyś wybitni intelektualiści. Czarni raperzy w stanach to już w ogóle.
Skillsy w rapsach nie są równoznaczne z kumatością.
Bycie intelektualistą raczej przeszkadza, a nie pomaga w zostaniu mainstreamowym raperem.
tbc
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: szpilman »

W punkt
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: aleksy »

Piters pisze: 26 maja 2022, 20:54
piernikowyskoczek pisze: 26 maja 2022, 20:17 kto podbija te tematy? apeluję o zapomnienie tego albumu
Trzeba przypominać bo potem Ci powiedzą, że nie no w 2012 to był rap a tera to nie ma
dokładnie, jechać z chujozą
AndrzejPiotr pisze: 26 maja 2022, 20:06 >
Przecież działa jak Navarony czy puszcza jak Białowieska mają jakiś tam swój płytszogłębszy sens

Przecież te wersy to takie suchary, że japierdole. Te jego bragga płyty się zestarzały jeszcze gorzej niż EDKT
no niby tak, ale ja to też wiedziałem dziesięć lat temat i sb lubiłem posłuchać, wgl imo cały dramat vnma polega na tym, że nawet jak mu wychodził dobry rap, to on nie wiedział, czemu ten rap jest dobry, ten typ chyba naprawdę myślał, że te pancze i wielokrotne są zajebiste :lol: ja zawsze na to patrzyłem z przymrużeniem oka, pamiętam jak wychodziło 834 i tam są takie wersy "twój brzuch wyglądał jak mały melon/przez to w wieku osiemnastu założyłaś biały welon" i czy ten podwójny jest dobry? on jest banalny, jak mamy na niego patrzeć w poważną miną i z kijem w dupie oceniać jakość to weź mi z tym wypierdalaj, ale ale jak zdejmiemy rondel z głowy i wyjebiemy baggy do kosza, to to może być fajny luźny wersik przy którym się uśmiechniemy i ja go tak odbierałem, chociaż vnm chyba chciał stworzyć poważną zwrotkę, no ale sorry ziomek nie nadajesz się do tego

pamiętam że w liceum z ziomkami lubiliśmy sb ponawijać wersy vnma i traktowaliśmy je właśnie tak bekowo, ale nie jakoś negatywnie, że jprdl co za debil, żadnej nienawiści w tym nie było, tylko takie patrzenie jak na pocieszną mordeczkę, czemu on tego kurwa nie rozumiał to nie mam pojęcia
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: pieschrodingera »

pieschrodingera pisze: 08 lut 2021, 23:38 Najlepsza płyta rapera VNM.
Z tym, że to najlepszy jego album chyba nadal się zgadzam, ale czy wciąż posiadający repeat value? Słuchałem jakiś czas temu i to już nie było to.
tbc
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: piernikowyskoczek »

dementuję, swój peak osiągnął między Na Szlaku Po Czek do legalnego debiutu, potem zamiast wyszczekanym braggowcem stał się pseudointelektualistą braggowcem z kompleksem zbawiciela sceny
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Piters »

No sluchalem jakis czas temu Niuskul i to dalej jest dobre, zdecydowanie jego najlepszy krążek
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: jajca »

a najlepszy track to oczywiscie Kambek jak Dzejzi, ze wskazaniem na pierwsza zwrotke
Jakby rój pszczół usiadł na chuj w ulu
Tak to was boli, czuję tu w chuj bólu
Puszczam dym z jointa, chmura to cumulus
Ty, mama cię woła, bujaj się już lulu
Mów po polsku, nie kumam tych słów zulu
Mów mi Jezus (co?), suko mi mów królu
Ta, ciąg moich trójek długi jak cug żulów
Jedyne co ty ciągniesz długo to chuj ciulu
Kiedy jest dobre, jak frunie na lód tu lub
Wtedy, kiedy jest potrójny school chuju
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: pieschrodingera »

Do beki z lokalnych z tymi potrójnymi.
tbc
ODPOWIEDZ