VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Papys »

Obrazek

TRACKLISTA
Spoiler
01. Fan
02. Dym feat. Marysia Starosta
03. Potrzebuję
04. Na weekend
05. Choćbym miał zostać sam feat. Wozzo
06. Nie po to
07. Non stop
08. Nigdy więcej
09. Supernova
10. Śnieg
11. Piątek
12. Tęcze feat. Tomson
13. Zrobią to za mnie
14. Jesteś
YOUTUBE ODSŁUCH
Spoiler
Dla mnie osobisty klasyk. Pomimo lekkich niedociągnięć wokalnych Tomka, przyjemnie się tego słucha. W tych czasach to było mega świeże w Polsce. Piękne produkcje, po których V lata.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: aleksy »

niby było fajne, ale nie jest tak żeby ktoś tego teraz słuchał
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: scarz »

Teraz to się tego nie da raczej słuchać. W 2012 w sumie też raził fatalny śpiew VNMa, ale mało kto to to J. Colowe brzmienie wtedy na polski grunt próbował przenosić, więc można było posłuchać. Puściłem z ciekawości początkiem tego roku i bardzo szybko wyłączyłem. Niestety po dziś dzień jedyną legalną płytą VNMa, która jako tako zniosła próbę czasu jest debiut.
tybdo_yntogliw
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: tybdo_yntogliw »

Najzabawniejsza sprawa odnośnie tej bekowej płyty: w 2012 roku VNM wyobrażał sobie, że dziewczyna PODCZAS NAPIĘTEJ KŁÓTNI rzuca linijkę: "Nie jestem feministką", po czym następuje: "ale wypierdalaj szybko stąd". I w ogóle, z tego wersu, napisanego z perspektywy kobiety, tylko wychodzi, że VNM jest przejebanie infantylny: "Zawróciłeś w tej głowie, zadurzyłam się w Tobie / Jak narysowałeś mój portret na dzień kobiet". Also, rymy 4 linijki wstecz wyglądają tak: "Tobie - kobiet - błąd - stąd"... Aż muszę zrobić listę najśmieszniejszych panczy i rymów z tego gówna

E: Oczywiście o klasyku ameb "Nigdy więcej" jest mowa
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: kon rafal »

Puściłem sobie w aucie kilka miesięcy temu, każdy kawałek wyłączałem po pierwszym refrenie, straszne to jest.




Wielkie 5 dla Was

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8660
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: 2rzyn »

ta płyta ma kilka słuchalnych tracków, cała rszta jest przechujowa, razem z jego śpiewaniem gejowskim, początkiem białych wierszy i tematyką
dziwiłem się jak ktoś może się nad tym spuszczać, jakieś pokolenie edkt kurwa łot? gówno obesrane to może nie jest ale jedno z chujowszych wydawnictw w dyskografii fałmenela

na tej płycie właśnie vnm pokazał że jest upośledzoną wersją Mesa i że brak mu dobrego smaku
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
grubcioo
Posty: 109
Rejestracja: 22 mar 2020, 15:31

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: grubcioo »

ta plyta od poczatku byla chujowa nie oszukujmy sie :dunno:
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: PSZ »

klasyk a wasze posty to żenada w chuj XD
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: oyche »

słuchało się te 8 lat temu, 'na weekend' nawet wysłałem ziomkowi ostatnio jako folołap, jeden z lepszych legali vnma
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: joey »

oczywiście nie jest to tak słaba płyta, jak sugerują posty w tym temacie, ale chyba coś w tym jest, że ona się okropnie zestarzała i teraz ciężko się jej słucha. mi właściwie siedzi już tylko "Potrzebuje" (nomen omen powinno być z ę na końcu, gamoniu), chociaż to też zasługa bitu w sumie; ogólnie sporo fajnych rzeczy tu SoDrumatic położył, a wydaje mi się, że potem jakoś tak zginął i nie wykorzystał tych pięciu minut po EDKT.
tybdo_yntogliw pisze: 07 lut 2021, 22:50 w 2012 roku VNM wyobrażał sobie, że dziewczyna PODCZAS NAPIĘTEJ KŁÓTNI rzuca linijkę: "Nie jestem feministką", po czym następuje: "ale wypierdalaj szybko stąd"
ty no może on rozkminił marte lempart juz w 2k12 moze madre moze glupie nie wiem
trójkąt bermudzki wola mokotów
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Willxc »

Swego czasu katowałem mocno, mam do niej sentyment, ale teraz raczej bym nie był w stanie jej przesłuchać od deski do deski.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: jajca »

Bity kozaki, zwłaszcza na tamte czasy, pierdolenie vnm niestety trochę się zestarzało i często przeszkadza, bardziej pasowałyby np. wersy o betonowych chujach, bo jednak ma za mało iq do wymądrzania się
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Piters »

Spiewanie zawsze bylo chujowe, ale jakims cudem nie przeszkadzało, a nawet czasami wpadalo w ucho i nic sie z tym nie zmieniło. No ale ciezko by było mi tera to przesłuchac w całości, raz na rok sobie jedynie Non Stop puszczam, lubie ten numer

A no i bity były piekne
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Denar »

Płyta w momencie premiery była na pewien sposób świeża i wnoszącą trochę polotu w rapie A.D. 2012 jednak tragicznie się zestarzała. Z czasem wyszło na jaw że inni potrafią to robić lepiej i z większym wyczuciem smaku.
To jest ten sam typ rapera co Łysonżi, Ciech itp.
On jednak uwalił sobie że zostanie polskim J Colem ale my po czasie przekonaliśmy się że to tylko Polo Cockta.
Pozostały tylko miłe wspomnienia z tamtych lat ale każdy odsłuch tego albumu w całości to niestety katorga.
Awatar użytkownika
Taran
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2020, 11:25
Lokalizacja: Polska

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Taran »

Czy tutaj wypowiadają się same ameby, słuchający quebonafidów i innych żabsonów, bedo-ESów? TA PŁYTA JEST ŚWIETNA!
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: pieschrodingera »

Najlepsza płyta rapera VNM.
tbc
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2350
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: kapper1 »

Dobra płyta.
W Potrzebuję bit dalej szefuje
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: Bolo »

Ale te tytuły albumów to krindżówa mocno
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: SWN »

bolo dułing bumer fyngz egen
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VNM - Etenszyn Drimz Kamyn Tru (2012)

Post autor: oldschool »

Taran pisze: 08 lut 2021, 23:33 Czy tutaj wypowiadają się same ameby, słuchający quebonafidów i innych żabsonów, bedo-ESów? TA PŁYTA JEST ŚWIETNA!
Dokładnie, masz rację! Ameby dają argumenty czemu ta płyta jest chujowa, za to koneserzy jak ty przekonują o swoich racjach krótkim "TA PŁYTA JEST ŚWIETNA"
ODPOWIEDZ