Young Leosia - Hulanki EP (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Whiskiz »

ależ to jest chujowe i nijakie :damn:
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 522
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Rafał81000 »

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Rupert »

Props
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kelsohmm »

zakazać ustawą
możesz mi mówić daquan
Zwikk
Posty: 432
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Zwikk »

Ciekawe czy żabson już zaliczył leosie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Siostry to raczej nie ruchał.
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: filipthekiddo »

a oni nie są pokrewieństwem?
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1669
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: MalkoNTENT »

Ale fajnie się buja :oops:
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
TylkoFBZ
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2021, 20:33

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: TylkoFBZ »

Ja pierdole, aż sie zarejestrowałem żeby skomentować

Ogólnie to absolutnie nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś sobie robił muzę jaką chce, nawet jak to jest takie jebane miałkie gówno jak to powyżej, nawet kurwa jak w tym skurwiałym świecie w którym każdy ma mieć zamkniętą mordę masz megafon i go wykorzystujesz własnie w ten sposób - chuj mnie to boli

najpierw przesłuchałem, stwierdziłem to co powyżej - miałkie gówno jak chodzi o treść, bit taki, że po stu odsłuchaniach bym dalej nie znalazł w nim nic godnego zapamiętania, a nawijka poziomie astmatyka i kurwa cięcia nawet w tym nie pomagają

wtedy się nie wkurwiłem

wkurwiłem się dopiero jak wszedłem na yt i zobaczyłem, że to kurwa ma pizdyliard wyświetleń, a każde wyświetlenie to jeden jebany pierdolony gimbus który nie ma w sobie ani krzty indywidualności i będzie słuchał tego gówna bo tak jest kurwa modnie. ja pierdole.

aż mi się monolog popka przypomina. co wy se kurwy ambitne myślicie.

pozdrawiam

//ps, odnosiłem się do utworu Szklanki, innego zamiaru odpalać nie mam
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: yungXpaproch »

young leosia robi wszystko zeby jej nuty byly na tiktoku hitami i tyle. totalnie sie z tym zgadzam ze jest to jebane gowno ale malolaty se potancza przed telefonami przez miesiac, a potem kolejna piosenka wjedzie tam jako trend i o tej juz zapomna :dunno: tyle
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

TylkoFBZ pisze: 15 lut 2021, 20:39 miałkie gówno jak chodzi o treść, bit taki, że po stu odsłuchaniach bym dalej nie znalazł w nim nic godnego zapamiętania
TylkoFBZ pisze: 15 lut 2021, 20:39 każde wyświetlenie to jeden jebany pierdolony gimbus który nie ma w sobie ani krzty indywidualności i będzie słuchał tego gówna bo tak jest kurwa modnie
no to pasuje do siebie idealnie
a małolaty słuchają tego nie dlatego że modne, ale dlatego że to taka sama muzyka jak oni, oceniać nie będę w sumie
Jasion94
Posty: 880
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jasion94 »

Tik tok music
Chyba tak się robi teraz hity. Kiedys widziałem jakaś playlistę ziomka, który bardzo się wgłębil w temat, i pisał o tym nawet jakiś wywód naukowy. Tak to raczej będzie coraz bardziej wyglądało, niestety
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Denar »

Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Kacper »

czuć , że to jest głos współczesnej młodzieży i bardziej niż piosenka żenuje mnie to boomerskie pierdololo powyżej

oczywiście jest to chujowo zarapowane [a mnie drażni brzydkie akcentowanie w tym rapowaniu], ale popularniejsze kawałki też są chujowo zarapowane i nie ma co robić krucjat

czekam na rozwój Young Leosia, przy tym jak jest w nią inwestowane jest szansa, że kiedyś da dobry banger do którego pomacham główką
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10393
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: wujot »

Denar pisze: 15 lut 2021, 21:08 Co wy wiecie o Tik Tok Music
https://www.tiktok.com/@jakubpuk4/video ... _webapp=v1

o kurwa hahaha
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

santo januszo pisze: 15 lut 2021, 21:08 czuć , że to jest głos współczesnej młodzieży i bardziej niż piosenka żenuje mnie to boomerskie pierdololo powyżej
XDDDDDDDDDDD

A mnie żenują takie posty. Nie podoba się = boomer. Nie podoba ci się, że nastolatka świeci dupą i to jedyne co potrafi = boomer. Proste.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: joey »

jedzie rap kurde blaszka
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Kacper »

niech każdemu nie podoba się co chce, ale rejestrowanie się na forum żeby wylewać żale na temat pierdyliarda jebanych gimbusów bez krzty indywidualności to głupotka. Jesteśmy w erze Chillwagonu, która nastąpiła po czasach Gangu Albanii
Awatar użytkownika
TylkoFBZ
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2021, 20:33

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: TylkoFBZ »

santo januszo pisze: 15 lut 2021, 21:08 czuć , że to jest głos współczesnej młodzieży i bardziej niż piosenka żenuje mnie to boomerskie pierdololo powyżej

oczywiście jest to chujowo zarapowane [a mnie drażni brzydkie akcentowanie w tym rapowaniu], ale popularniejsze kawałki też są chujowo zarapowane i nie ma co robić krucjat

czekam na rozwój Young Leosia, przy tym jak jest w nią inwestowane jest szansa, że kiedyś da dobry banger do którego pomacham główką
no to chuj, cieszę się że nie mam kontaktu ze "współczesną młodzieżą" (mimo, że kurwa sam notabene się do niej zaliczam i young leosia zdecydowanie moim głosem nie jest) skoro bacardi ze szklanki (chciałem pokopiować więcej tekstu ale dam se spokój bo mam przeczucie, żeś troll albo spodziewam się walki z wiatrakiem) to kurwa dla ciebie wyraz pokoleniowy, pozdro

btw., napisałem se posta w temacie o leosi na forum o muzyce, jak to jest kurwa krucjata to pozdro x2

santo januszo pisze: 15 lut 2021, 21:19 niech każdemu nie podoba się co chce, ale rejestrowanie się na forum żeby wylewać żale na temat pierdyliarda jebanych gimbusów bez krzty indywidualności to głupotka. Jesteśmy w erze Chillwagonu, która nastąpiła po czasach Gangu Albanii

aha no dobra to niech kazdy se bedzie zjebany w takim wypadku

kurde rap kurde blabla
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Young Leosia - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

santo januszo pisze: 15 lut 2021, 21:19 niech każdemu nie podoba się co chce, ale rejestrowanie się na forum żeby wylewać żale na temat pierdyliarda jebanych gimbusów bez krzty indywidualności to głupotka. Jesteśmy w erze Chillwagonu, która nastąpiła po czasach Gangu Albanii
Bo co? Bo ty tak twierdzisz? Jeszcze napisz do gościa, że ją hejtuje bo chuja osiągnął w życiu a ona ma hajs i ileś k na Instagramie. Mnie strasznie wkurwia to, że nie ma prawa ci się nie podobać coś związanego z młodszym pokoleniem, bo od razu musisz być boomer. Czasy się zmieniły, w pewnym aspektach na lepsze, w pewnych na gorsze :dunno:

https://www.tiktok.com/@jakubpuk4/video ... _webapp=v1

To też jest głos pokolenia? Dla mnie to jakiś dzieciak co macha łapami do "jebać kapusi, niech ich kurwa dusi pyta", bo to jest modne, a sam nawet nie rozumie o czym nawija :lol: Też mogę co najwyżej powiedzieć "nie siada mi to", "nie rozumiem tego", bo jak powiem "co to za idiotyzm" to jestem boomer i mi rodzice mówili wyjdź na podwórko a nie siedź przed kompem i to jest to samo?

edit: wystarczy wejść tutaj https://www.tiktok.com/music/dźwięk-ory ... lang=pl-PL

i zobaczyć, że niektórzy są po prostu głupi jak but i te idiotyzmy są propsowane przez innych idiotów :dunno:
ODPOWIEDZ