OKI - 77747mixtape (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: przedszkolanek »

jezusie, kto tę okładkę wymyślił :bag:
sp0ko
Posty: 54
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:13

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: sp0ko »

Szkoda, że preorder mimo, że zamówiony z miesiąc temu nie został nawet do mnie nadany.. Słabo
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: daveyo »

Zajebisty mixtape, widać, że zostało włożone tutaj sporo pracy, bo po prostu słucha się tego z ogromną przyjemnością, słysząc, że wszystko jest dopracowane i dopięte na ostatni guzik, tak to się robi. Przypominam też o świetnych i pomysłowych teledyskach i pięknym wydaniu fizycznym. #teamblue.

Uważam też, że jest to najrówniejszy materiał od Okiego.

77747, Skit o marihuanie, 50 Centów (Ero rozpierdolił), Trup, najlepsze, nie wspominając już o singlach, bo to już topka topek.

47.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: przedszkolanek »

jestem na czwartym szóstym tracku i nie jest źle, to z żabsonem do wyjebania, ale ogólnie ładnie czerpie i przetwarza motywy z Ameryczki i Kanady na poziomie
nie wiem jak dalej, ale zapowiada się, że ten zrobiony na szybko materiał jest lepszy niż wychuchany 47universe
co cieszy, bo pokazuje, że jest dla niego jeszcze nadzieja
jedno szczęście, że chyba przeszła mu wstydliwa zajawka na mgk #wstydliwa_przypadłość
no i fajnie, że otagował producentów, to jest mniej roboty

paluch :rotfl:
tak nie pasować do bitu :lol:
i standardowo skończył zwrotkę suką
otso na klasyczniejszym bicie, jakby kogoś
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: zuperhero »

ten album mógłby się znaleźć w ostatnim odcinku od @Jose zamiast albumu Sitka, wszystko zaliczone: wychowany na blokach, suki, mama, nie pali ale w każdym utworze musi się pojawić informacja że JUŻ nie pali ale kiedyś to palił i wtedy to było, robienie ruchów, robienie hajsu, ludzie nie wierzyli i się śmiali, moje ziomki git, twoje chuj; no kurwa naprawdę wszystko, haha teraz sobie patrzę to nawet nie trzeba odpalać płytki wystarczy przeczytać tytuły kawałków na trackliście
ciężko się tego słucha (chociaż od strony muzycznej, raperskiej jest naprawdę przyjemnie)
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6790
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: jAg »

Ja pierdole jaka ta płyta jest nijaka. Rap o kurwa niczym, jak większość polskich raperzyn obecnie. Tematyka numerów prosto z generatora polskiego trapu 2k20. Ale trudno oczekiwać od nich ciekawych/dyskusyjnych numerów, skoro w wywiadach mają problem ze złożeniem 3 składnych zdań na krzyż.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Krakus86
Posty: 13
Rejestracja: 01 kwie 2020, 11:47

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: Krakus86 »

do samochodu tylko POLITYK, 50 CENTÓW, TAK BARDZO reszta przechodzi obojętnie po paru odsłuchach
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: daveyo »

jAg pisze: 28 wrz 2020, 8:26 Ja pierdole jaka ta płyta jest nijaka. Rap o kurwa niczym, jak większość polskich raperzyn obecnie. Tematyka numerów prosto z generatora polskiego trapu 2k20. Ale trudno oczekiwać od nich ciekawych/dyskusyjnych numerów, skoro w wywiadach mają problem ze złożeniem 3 składnych zdań na krzyż.
Druga sprawa jest taka, że jest to mixtape, może nie taki w 100%, ale jednak, a większość zwrotek pewnie pisana na free więc ciężko się o to przyczepić, to miał być luźny krążek, wypełniony emocjami i pokazujący skilla/warsztat i taki jest.

A kolejna rzecz jest taka, że Oki bardzo fajnie składa te wersy i nawet jeśli są o niczym to przykuwają uwagę i na pewno nie są jakieś powtarzalne, ale to tylko moje skromne zdanie.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6790
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: jAg »

Skoro to "freestyle" to tym bardziej pokazuje, że typowi nie przychodzi nic innego do głowy niż:
wychowany na blokach, suki, mama, nie pali ale w każdym utworze musi się pojawić informacja że JUŻ nie pali ale kiedyś to palił i wtedy to było, robienie ruchów, robienie hajsu, ludzie nie wierzyli i się śmiali, moje ziomki git, twoje chuj
Poza niezłym skillem nie widzę tutaj emocji, charyzmy, tylko stękanie jak Bedoes.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: zuperhero »

daveyo pisze: 28 wrz 2020, 10:38
jAg pisze: 28 wrz 2020, 8:26 Ja pierdole jaka ta płyta jest nijaka. Rap o kurwa niczym, jak większość polskich raperzyn obecnie. Tematyka numerów prosto z generatora polskiego trapu 2k20. Ale trudno oczekiwać od nich ciekawych/dyskusyjnych numerów, skoro w wywiadach mają problem ze złożeniem 3 składnych zdań na krzyż.
Druga sprawa jest taka, że jest to mixtape, może nie taki w 100%, ale jednak, a większość zwrotek pewnie pisana na free więc ciężko się o to przyczepić, to miał być luźny krążek, wypełniony emocjami i pokazujący skilla/warsztat i taki jest.

A kolejna rzecz jest taka, że Oki bardzo fajnie składa te wersy i nawet jeśli są o niczym to przykuwają uwagę i na pewno nie są jakieś powtarzalne, ale to tylko moje skromne zdanie.
to że masz 'mixtape' w nazwie nic nie znaczy, nikt robiąc luźny mixtape na fristajlu nie wypierdoliłby tyle kasy na featy od: paluch, gedz, żabson, young igi, otsochodzi, dziarma, gverilla, ero + bity od czołówki pl

zresztą co to jest za pierdolenie, jak raper stwierdzi że robi mixtape, a nie album, to może zrobić to gorzej i nie mamy prawa się przyczepić XD?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: Jose »

jakby to rzeczywiście był mixtape i wrzuciłby to ni z gruchy ni z pietruchy za darmo w sieć, to wtedy można by odbijać tym zarzuty, a nie w przypadku, gdy to pełnoprawny materiał
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: loco »

77747 i Siri jeszcze jako tako mogą siedzieć, reszta do utylizacji. oki kolejny raz potwierdza, że nie ma nic ciekawego do powiedzenia i pierdoli by pierdolić. goście na płycie wszyscy z innej bajki, chyba tylko po to, żeby zasięgi podbić. dobrze się zapowiadał chłop i to by było na tyle
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: MyEvenement »

zuperhero pisze: 28 wrz 2020, 11:17
daveyo pisze: 28 wrz 2020, 10:38
jAg pisze: 28 wrz 2020, 8:26 Ja pierdole jaka ta płyta jest nijaka. Rap o kurwa niczym, jak większość polskich raperzyn obecnie. Tematyka numerów prosto z generatora polskiego trapu 2k20. Ale trudno oczekiwać od nich ciekawych/dyskusyjnych numerów, skoro w wywiadach mają problem ze złożeniem 3 składnych zdań na krzyż.
Druga sprawa jest taka, że jest to mixtape, może nie taki w 100%, ale jednak, a większość zwrotek pewnie pisana na free więc ciężko się o to przyczepić, to miał być luźny krążek, wypełniony emocjami i pokazujący skilla/warsztat i taki jest.

A kolejna rzecz jest taka, że Oki bardzo fajnie składa te wersy i nawet jeśli są o niczym to przykuwają uwagę i na pewno nie są jakieś powtarzalne, ale to tylko moje skromne zdanie.
to że masz 'mixtape' w nazwie nic nie znaczy, nikt robiąc luźny mixtape na fristajlu nie wypierdoliłby tyle kasy na featy od: paluch, gedz, żabson, young igi, otsochodzi, dziarma, gverilla, ero + bity od czołówki pl

zresztą co to jest za pierdolenie, jak raper stwierdzi że robi mixtape, a nie album, to może zrobić to gorzej i nie mamy prawa się przyczepić XD?
podbijam. To że mixtape to wydaje w chuj klopsu na featy i teledyski? I później kasuje za to poważny kwit, ale w nazwie jest mixtape, to wiesz, tak na freestyle, to nie musi być dobrze rozmkminiony. taki meeh jest ten typ. Technicznie mi to się nawet podoba, dobra dykcja, fajny głos, no ale o czym on pierdoli? Wiem, że jako 28-latek nie mogę oczekiwać, by młodzi raperzy mnie do siebie przekonali tym co nawijają, ale charyzmy brak tak bardzo, że jednym uchem wleci, drugim wyleci i w sumie nic nie pamiętam z tego co nawija
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: Offcheck »

przedszkolanek pisze: 26 wrz 2020, 20:28 na szybko materiał jest lepszy niż wychuchany 47universe
Chyba chodziło o 47playground.
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: przedszkolanek »

Offcheck pisze: 29 wrz 2020, 10:55 Chyba chodziło o 47playground.
tak, dość często mnie się mylą te nazwy :/
zuperhero pisze: 28 wrz 2020, 11:17 żabson, dziarma, gverilla, ero
ta czwóka to akurat pewnie była za darmo, w ramach jednej agencji, pozostałe featy też nie musiały polecieć za wielkie pieniądze, beoery zwłaszcza, nie zdziwiłbym się, gdyby najwięcej hajsu poszło na otsochodzi

tak ogólniej niesamowite jest to, że wychodzi na majka naćpany murzyn i na fristaju leci co chwile gucci, balenci, vvs itp i lecą :bowdown: :bowdown:
bo dobry bicik, buja głową
i słusznie, a jak to samo mniej więcej z podobnym skutkiem robi jakiś ujarany małolat z polski to lecą hejty i co on pierdoli :dunno:
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: kapec »

ssm
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:45

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: ssm »

Niezły album, bez szału, ale gościnki na plus. Czekam na więcej od tego utalentowanego chłopaka.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: DeDoK »

ssm
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:45

Re: OKI - 77747mixtape (2020)

Post autor: ssm »

przedszkolanek pisze: 26 wrz 2020, 20:28 tak nie pasować do bitu :lol:
Według mnie bardzo fajnie poleciał, ale co człowiek to opinia, więc szanuję twoją.
ODPOWIEDZ