Taco Hemingway - Jarmark (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: qualite_de_schizoide »

Z całą moją niechęcią do Taco Hemingway'a muszę przyznać, że zarapowane i poskładane jest to wręcz perfekcyjnie. Dodatkowo klimat też niczego sobie. Można go nie lubić ale trudno odmówić mu tego, że w PL robi muzę na poziomie niedostępnym większości.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

qualite_de_schizoide pisze: 10 lip 2020, 15:29 zarapowane jest to wręcz perfekcyjnie
A to mnie dziwi, bo o ile JAK NA TACO to czuć, że kombinuje z nawijką i idzie mu to coraz lepiej, ale na tle całej sceny to bym nie przesadzał ze spustami pod względem nawijania :oops:
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1708
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: knarku »

no nie wiem, przesluchalem raz kawalek, wbilem popatrzec co za posty tutaj leca i ja nie podzielam spustow, odpalilem raz jeszcze ii

na pewno jest to dobrze przewiniete, tutaj nie mam sie do czego przyczepic, ale jak wjezdza ten bridge z kto ty jestes polak maly to mi sie po prostu ten patent nie podoba, tekstowo tutaj tez nie ma nic odkrywczego, ale przynajmniej moge oczekiwac, ze cos z tej plyty bedzie, bo ostatnie co mi od taco siadlo to trojkat warszawski a pozniej mi projekty wpadaly jednym uchem a drugim wypadaly
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: czardi »

Taco po prostu zawsze nawija o tym co popularne i na czasie, jest na bieżąco z kulturowymi trendami i nie rzuca przypałowych rapowych linijek, w jakich ta kultura się lubuje. Dlatego zawsze go puścisz bez cringe'u przy nowych znajomych, rodzicach, czy z głośnika na jarmarku w swojej wiosce. A że zwykle na podobnym patencie, to rusza tylko użytkowników ślizgawki. Kawałek jakich wiele, po prostu dobry i na mocnym bicie.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

No potężny track nie ma co, od nawijki, tekst po przejebany bit. Chyba tylko Taco potrafi zrobić banger z takiego tematu. :bowdown:
Mega świeże, stylowe i przykuwające uwagę.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: LWD »

posluchalbym go na drillach
pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: pociejyo »

MIKS1 pisze: 10 lip 2020, 15:11 Jezeli uwazasz, ze ten kawalek jest trywialny, to dlaczego trafil do wielu osob i to nie tylko 15 letnich Andżelik?
Dlatego, że te osoby mają świadomość na poziomie 15 letniej Angeliki, chociaż pozują na inteligentne, co zresztą ładnie pokazałeś w ostatnim zdaniu cytowanego posta xD
Ostatnio zmieniony 10 lip 2020, 15:57 przez pociejyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

fajnie nawinięte, dobrze buja i jako utwór muzyczny zajebiście, a czy tekst jest dobry to z tego co widzę zależy głównie od poglądów :rotfl:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

No jeśli ktoś uważa ten numer za jakiś przełomowy protest song którego jeszcze nie było, rewolucyjny apel pokolenia, to ewidentnie pisze na youtubie komentarze o tym że Eldo powinien być omawiany na lekcjach języka polskiego i nie ważne czy ma 15 lat czy 35, bo w obu przypadkach można się mylić.


Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: DeDoK »

takze oceniajmy muzyke, tematy od polityki sa w odpowiednim dziale, peace
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Drmz »

@czardi Twój post brzmi trochę jak taki delikatny pstryczek w strone Hemingłeja, a tymczasem ten gość w swoich numerach komentuję otaczającą go rzeczywistość i to na różnych płaszczyznach. Czy te obserwacje są jakieś wybitnie głębokie i odkrywcze? Niekoniecznie, ale są. Większość raperów mogłaby się od niego uczyć pisania, zamiast pierdolić siódmy album o niczym. Pondro
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

ten tekst jest dobrze poskładany bez nadmiernego tryhardu i nieważne czy jesteś pisiorem czy nie

a to czy będzie jakimś rewolucyjnym anthemem dla jakiejś grupy odbiorców albo całego pokolenia to pokaże czas a nie to czy się podoba śłizgawkerom
pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: pociejyo »

No ja tam od artysty podejmującego temat polityczny oczekuję jednak czegoś więcej niż kawałka w stylu przepisałem wyborczą.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: wst »

DeDoK pisze: 10 lip 2020, 15:59 takze oceniajmy muzyke, tematy od polityki sa w odpowiednim dziale, peace
Przecież omawiana jest tematyka, to co nie mamy o niej rozmawiać a tylko ile jest podwójnych rymów?

Przecież w tym tekście nie ma nic rewolucyjnego lols
Ostatnio zmieniony 10 lip 2020, 16:08 przez wst, łącznie zmieniany 1 raz.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: DeDoK »

dlatego ze takie dyskusje koncza sie zawsze tak samo :dunno:
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Denar »

SWN pisze: 10 lip 2020, 15:58 No jeśli ktoś uważa ten numer za jakiś przełomowy protest song którego jeszcze nie było, rewolucyjny apel pokolenia, to ewidentnie pisze na youtubie komentarze o tym że Eldo powinien być omawiany na lekcjach języka polskiego i nie ważne czy ma 15 lat czy 35, bo w obu przypadkach można się mylić.


Obrazek
Dobre podsumowanie. To nie jest movement a coś na styl Mezo i SLD. Pozdro dla kumatych.

Edit:
Nogi w błocie mam, bo Wisła to grząskie bagno
Vs.
Albo powtarzać hasła że wszyscy kradną, a Polska to jedno wielkie bagno

POLSKA JAK ZWYKLE NIEGOTOWA NA MEZA :rotfl:
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: czardi »

@Drmz to nie pstryczek, po prostu my tutaj od każdego oczekujemy, że będzie Sentino raperem idealnym z nieszablonowymi tekstami, zmiennym flow i wybitną techniką składania wersów co kawałek, a takiego jeszcze nie wynaleziono. Taco leci na patencie, który zapewni mu długą i owocną karierę, bo nie pierdoli w każdym kawałku, że rucha kurwy i robi hit na lato, tylko wczoraj nawinie o czarnych roszach, dzisiaj o kpoperkach, a jutro o panu prezydencie mentzenie i zawsze będzie to na swój sposób świeże, bo opisujące rzeczywistość na ten moment. I to nie jest wcale takie łatwe, bo przecież każdy raperzyna, by zwęszył szybki hajs - trzeba być na bieżąco z różnymi środowiskami i nie mieć 42% z polskiego, by zasób słownictwa używanego na traczkach przekraczał 100. Poza tym dobiera dobre bity, ma słuchalny głos i jak już wspominałem, unika tekstów w stylu "mój kumpel dotknął ją siusiakiem". Bardzo dobry raper w skali kraju, ale nie bez wad, które tutaj wszyscy przytaczają.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
MIKS1
Posty: 12
Rejestracja: 13 sie 2019, 12:46

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: MIKS1 »

pociejyo pisze: 10 lip 2020, 15:55
MIKS1 pisze: 10 lip 2020, 15:11 Jezeli uwazasz, ze ten kawalek jest trywialny, to dlaczego trafil do wielu osob i to nie tylko 15 letnich Andżelik?
Dlatego, że te osoby mają świadomość na poziomie 15 letniej Angeliki, chociaż pozują na inteligentne, co zresztą ładnie pokazałeś w ostatnim zdaniu cytowanego posta xD
Skoro nie rozumiesz po co bylo ostatnie zdanie w cytowanym poscie, to tym bardziej nie jestes w pozycji do oceniania poziomy swiadomosci innych. Bez odbioru.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

SWN pisze: 10 lip 2020, 15:58 No jeśli ktoś uważa ten numer za jakiś przełomowy protest song którego jeszcze nie było, rewolucyjny apel pokolenia, to ewidentnie pisze na youtubie komentarze o tym że Eldo powinien być omawiany na lekcjach języka polskiego i nie ważne czy ma 15 lat czy 35, bo w obu przypadkach można się mylić.
no i taka prawda, nie rozumiem w ogole spustow tutaj
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Newsweek pisze, że to wielki TEKST KULTURY za 3... 2... 1...
ODPOWIEDZ