Taco Hemingway - Jarmark (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: aleksy »

i o to chodzi
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Suseł »

Ja wychodzę przed klatuwę, zakładam kaptur i pluję na chodnik. Z fartem, wariaty!
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Kacper »

Celne linijki przeplatane karykaturą, tego fragmentu z Polakiem małym nie mogłem znieść. Lubię tez jak followupy są trochę nieoczywiste, a tutaj są takie chamskie
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: msh »

Przesłuchałem teraz jeszcze raz i jednak dobre to jest. Wcześniej leciało jakoś w tle a ja sie zbierałem. Teraz mogę powiedzieć, że z niektórymi linijkami się utożsamiam. @aleksy z tym Łoną to trafne w chuj. Jak się znajdzie taki inteligent pierdolony to tak trzeba zrobić:).
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Niewiarygodny numer. Tak szczerze w rapie malo jest rzeczy, które mnie zaskakuje, natomiast tutaj mamy kandydata do numeru roku. Agresywny Hemingway? Biorę w ciemno, kawałek idealny, Lanek kapitalny bit.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: oyche »

komentarz do kawałka
Spoiler
Japan
Posty: 194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Japan »

bardzo celny komentarz ^^^
polecam sprawdzić
Tylko PiS
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

bardzo props ten komentarz

tzn. może nie podbijam w 100%, ale bardzo sensownie gada, lubię takie spokojnie, uargumentowane gadki, no i świetne fragmenty o szacunku do wszystkich
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

:sleep:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: yungXpaproch »

denerwujacy jest ten chlop
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: jogi »

Co za biala pizda.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Cz4rny1337 »

dobra mialem pisac polemike z tym, ale mi sie nawet nie chce, bo caly film jest zbudowany wokół narracji łagodzącej wizerunek konserwatyzmu i wszelkie zarzuty odpierana są osobistymi pogladami autora albo mowieniem "my robi moze to ALE NIE WSZYSCY, ale tez robimy to I TEZ NIE WSZYSCY, i robimy tez tamto"
Przecież kawałek taco uderzał w na pokaz świętych, na pokaz konsertwattwnych, wycierających sobie morde takimi jak ten Pan pisiaków. A nie w konserwatystów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Bardzo nietolerancyjny jest ten kawałek
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Denar »

Mnie tym kawałkiem Taco bardziej zniechęcił niż zachęcił do oddania głosu na przeciwnika Dudy. Bardzo mocno zaśmierdziało Lisami, a dla mnie są oni tak samo szkodliwi jak Kanie, Sumlińskie, Rachonie. Jak ma w taki sposób angażować się politycznie to niech nie wraca tutaj, tylko niech zostanie w tym Londynie/Brukseli. Tych których trzeba przekonać do tego by przestali popierać PiS (bez nich nie wygra się wyborów) wrzucił do wora z napisem "Ciemnogród" i wolał się okopać w swoim wygodnym ograniczonym światopoglądzie. Zachowuje się 1:1 jak przyszły teściu.
Ale jak pisałem wcześniej, oddzielam poglądy od muzyki i dalej będę śledził jego rzeczy. Gdyby nie warstwa tekstowa to bym się jarał bo ładnie leci po tym bicie. Jednak druga i trzecia zwrotka (nawet jak się zignoruje politykowanie) pokazuje że naprawdę potrzebna jest mu ta przerwa by przysiadł nad tekstami trochę dłużej.
Nawala tymi płytami co rok i jeszcze skończy jak O.S.T.R. :dunno:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Cz4rny1337 pisze: 13 lip 2020, 22:02 dobra mialem pisac polemike z tym, ale mi sie nawet nie chce, bo caly film jest zbudowany wokół narracji łagodzącej wizerunek konserwatyzmu i wszelkie zarzuty odpierana są osobistymi pogladami autora albo mowieniem "my robi moze to ALE NIE WSZYSCY, ale tez robimy to I TEZ NIE WSZYSCY, i robimy tez tamto"
Przecież kawałek taco uderzał w na pokaz świętych, na pokaz konsertwattwnych, wycierających sobie morde takimi jak ten Pan pisiaków. A nie w konserwatystów.
+1
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 469
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: kosciey »

No to po chuju fest ambitnie, dissować ludzi którzy sami są chodzącym dissem, ide po latte.
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: mbunt »

ten komentarz to pokaz socjotechniki at its finest
masakra :damn: :damn: :damn:
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Treść jak treść - poczuł się dotknięty, to odpowiedział, ale podziwiam każdego, kto się nie utożsamia z przekazem i jest w stanie tego w tej formule słuchać dłużej niż 3 minuty. Wybitnie niestrawna ta wyliczanka.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: Suseł »

Taco przesadził w jedną stronę, a typ od "dissu" w drugą. Typ wygłasza manifest nieistniejącej grupy świadomych ludzi z wyważonymi poglądami na każdy temat. Są to ludzie prości, ale wykształceni, z małych miast, ale z dużych miast, przywiązani do tradycji, ale nowocześni, religijni, ale racjonalni, konserwatywni, ale postępowi, gotowi bronić swoich ideałów do końca, ale kompromisowi XD.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
PRES
Posty: 43
Rejestracja: 28 mar 2020, 19:08

Re: Taco Hemingway - Jarmark (Lato 2020) [Zapowiedź]

Post autor: PRES »

numer na 1 odsłuch , bit siada, ogólnie to populistyczne pierdolenie na czasie , kazdy potrafi tylko narzekac, a nikt nie zna rozwiązania tych problemów, moze by ktos o tym nawinal? no kurwa nie , bo to sie nie sprzeda + nikt kurwa nie wie jak rozwiązać problemy ,+ tacowi chyba sie zle w Polsce nie zyje , a jak mu tak zle to przeciez narobił hajsu i moze wyjechac na malediwy jak tacy ludzie chujowi itd. Numer nic nie wnoszący kompletnie do jakiekolwiek zmiany , to tyle
ODPOWIEDZ