Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

OKŁADKA
Obrazek
1. Intro
2. Gość
3. Pustka
4. Brutalny romantyk
5. Nie poczujesz ciepła
6. Rutyna feat. Młodszy Joe
7. Oczy feat.Kubańczyk
8. Życie feat.Trap Typieee
9. Przeszłość feat.The Ostprausters
10. W drodze feat.VBS
11. Serce niczym stłuczony kieliszek




PREORDER:
https://soulgang.pl/produkt/cd-cheatz-s ... samobojcy/

14 latek, obczajcie Intro, dużo prawdy.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31/07/2020)

Post autor: moxxi »

Proponuje zrobić oddzielny dział dla davejo, myślę że miałoby to sens bo tak to wrzuci tutaj ktoś napisze że chujowe, następnie OP napisze żeby przesłuchał jeszcze raz na spokojnie wczuł się w wokal i emocje i temat ląduje na 100 stronie albo i dalej
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31/07/2020)

Post autor: Whiskiz »

+1, genialny pomysł!
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31/07/2020)

Post autor: daveyo »

Jedyne co możecie, to wejść w link w moim podpisie, nic więcej. :lol:
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31/07/2020)

Post autor: SiNi »

Skoro to dział o albumach to nie widzę problemu z tym,że się pojawiają, przynajmniej wiadomo, że jest preorder i że w ogóle takowa płyta wychodzi, akurat może znajdzie się użytkownik, któremu się spodoba, ja tam sprawdzam wszystko, peace.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31/07/2020)

Post autor: Bryx Fenrir »

moxxi pisze: 18 cze 2020, 19:04 Proponuje zrobić oddzielny dział dla davejo, myślę że miałoby to sens bo tak to wrzuci tutaj ktoś napisze że chujowe, następnie OP napisze żeby przesłuchał jeszcze raz na spokojnie wczuł się w wokal i emocje i temat ląduje na 100 stronie albo i dalej
Nigdy nie zrozumiem przypierdalania się do wrzucania muzyki w dział o muzyce :dunno: . Co do numeru to jest ogólnie niezły, natomiast nie ma tutaj jakiegoś oryginalnego stylu, natomiast jest o tyle młody, że na pewno ma jeszcze czas żeby się wyrobić.
encrenoire

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: encrenoire »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 16:30 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31/07/2020)

Post autor: befree »

Tym dzieciakiem to się starzy powinni zająć, mają jeszcze 4 lata opieki nad nim, twarz cała w krostach, tytuł na glamrapie, że mówi o sobie, że jest przejebanym gościem, słyszałem jakiś wers że ma przećpany łeb, co to kurwa jest XD W polskich szkołach nie ma pedagogów czy co?
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Suseł »

Niby są, ale jakby ich nie było. Opieka psychologiczna w polskich szkołach to fikcja.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Cheatz - Pustka (Official Video)
Spoiler
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Ehh, technicznie jest nieźle, ale jeśli chodzi o treść...14 latek na klipie z papierosem, nawijający, że w kubkach ma wódkę? Życzę mu, żeby wyszło w muzyce, bo jak nie tam to już chyba nigdzie
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Cheatz - Brutalny Romantyk (Official Video)
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Cheatz - Nie Poczujesz Ciepła (Official Video)
Spoiler
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4409
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: gonny_trebor »

daveyo pisze: 18 cze 2020, 18:26 obczajcie Intro, dużo prawdy.
może i prawdy, ale podanej w baaaardzo nieinteresujący sposób
tę gadkę na początku to jakby z temysli.pl przepisał czy co tam teraz czytają nadwrażliwi młodzieńcy, same truizmy
w zwrotce same banały, klisze, wszystko jest tak kurewsko powierzchowne, zamiast wgryźć się swoją historię, spróbować wyjaśnić taki a nie inny przebieg faktów rzuca tylko byłem inny i chuj xD
do tego ta rzewna forma, no rzeczywiście czuć w tym mocną psychikę (co ty mówisz facet psycha siada)
nie wiem, może dalej na albumie zamierza coś ciekawszego powiedzieć, ale mnie to już nie interesuje, następnym razem bardziej przemyśl opener chłopie
dobra popłakałem to wykurwiam słuchać Junesa xD
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: alis_springs »

jak miałem 14 lat to sobie słuchałem smarkismark i nie chciało mi sie robić prac domowych w gimnazjum i to był jedyny hardkor jaki znałem. dziwnie się słucha takich rzeczy. znaczy no wyjebane w sumie tak naprawdę ale
Spoiler
gdzie byli rodzice?
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

@alis_springs O to to. Ja majac 14 lat zbierałem siano na treningi bokserskie z jakiejkolwiek pomocy sąsiadom itd, a ten tu napierdala o wódce w kubkach, papierosach itd, najdziwniejsze jest to, że nie jest to aż tak słabe muzycznie, natomiast sama treść wydaje mi się trochę niewiarygodna, natomiast...każda rodzina jest jednak inna.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: runiek »

Kurde, sam byłem ostrą patologią, zbuntowanym sebiksem i w jego wieku to miałem tylko na koncie kilka drobnych tripów z DXM i MJ, nikt z nas w ogóle nie myślał o żadnych nosach, więc jesli chłopak faktycznie lata na władzie - współczuje mu, bo psychikę będzie miał totalnie zniszczoną jak podrośnie.

Dwa, wiadomo, że to trochę jak kopanie leżącego, typ jest dzieciakiem i pewnie myśli, że to fajne o czym rapuje, ale kurwa, on ma chyba menago? coś o bracie nawijał, który go wspiera - czemu kurwa nikt mu nie pierdolnie lepy na odmułę, uświadamiając mu, że to co robi to żenada totalna i za kilka lat będzie się wstydził tej przewózki zepsutego ćpunka?

Trzy, ciekawi mnie czy typ nie ma żadnych przypałów, bo jednak nawijanie o fecie i najebanym starym w wieku tam 13 czy 14 lat to patologia sroga i szkoła się tym nie interesuje? jakieś mopsy i inne?



e;
w ogóle ta jego dupa na ig to :lol: :lol: :lol:
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: alis_springs »

ej w sumie to parę lat temu green grenade nawijał podobne rzeczy i była afera a teraz to normalne xd
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: runiek »

Tylko, że z green grenade było wiadome, że to czysta bekowa kreacja, a tutaj to wygląda dość poważnie... albo ja się daję na marne prowo(kreacje) :razz:


Tak czy siak, jakoś mi szkoda tego chłopaka, tak po ludzku, zamiast zbijać na nim hajs jacyś menago - mogliby go ogarnąć życiowo
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Cheatz - Spowiedź samobójcy (31.07.2020) [Zapowiedź]

Post autor: 8es »

14 lat browary wódka zioło normalna sprawa ktoś tam czasem te z apteki na kaszel zapomniałem nazwy była też grupa ludzi (na których plułem) co testowali dopalacze (wtedy był ten boom i łatwiej było dostać w tym wieku mocarza niż normalne palenie i o wiele taniej) ale do nosa to jedynie tabake na przekątne stołu na lekcjach ale nic innego nikomu wtedy nie chodziło po głowie przynajmniej w moich kręgach ale no zależy od środowiska jakos 2 lata temu tak wracałem z melanżu najebany napotkałem wystrzelobych w opór gości 1 kojarzyłem ze szkoły tovspytałem czy mają pochytać (od tamtego czasu nie tykam nic takiego nie moja bajka ale wtedy jakoś tak wyszło) i noc z nimi spędziłem waląc kryształ i się okazało wszyscy w moim wieku plus minus rok dwa ale jeden typek miał 13 i kurwa ładował kryształ i opowiadał czemu woli kryształ od fety no przyszłości im nie wróżę niestety
ODPOWIEDZ