Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: ether »

Jestem na intro i po pierwsze: wyjebałem z beki, a po drugie: zajebiste w chuj

edit: Dobra, zupełnie na poważnie - nic lepiej wyprodukowanego w tym roku nie wyjdzie. JA PIERDOLE piękna sprawa.
Telefunken
Posty: 58
Rejestracja: 21 kwie 2019, 18:10

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: Telefunken »

Jest pięknie. I to "eł" w "Czemu nikt nie chce mi strzelić w łeb". Ale imho najlepsze jest "Le questionnare". Beka lvl 10000.

Z puchy warto wymienić:
"Wśród opinii przeróżnych, moja jest tego typu
Jak nie chcesz kontuzji - to się nie gimnastykuj"

No i oczywiście końcówka z Appendixa:
"Cześć Dicky, Twojemu sygnałowi poczty no, brakuje trochę polotu przy moim; nawet nie o tym chciałem; słuchaj - myślałem o zakończeniu płyty przy Twoim kawałku - on ma być Twoją wizytówką - słuchaj, ta płyta się kończy dość ponuro, nie wiem, trochę ostatni kawałek "Dlaczego nikt nie chce strzelić mi w łeb?" to jest trochę "Negatywne Wibracje" bym powiedział, przydałoby się coś na koniec trochę pozytywniejszego i nowocześniejszego też, wiesz - hihaty trzydziestkodwójkami, tak, żeby to zostawiało ludzi z takim uśmiechem, że jednak potrafimy - ah modern - wiesz o czym mówię. Po prostu, żeby można było pomyśleć, że nie jesteśmy tacy starzy jak jesteśmy. Ja Ciebie zostawiam z tym zleceniem - bo to nie jest prośba, a polecenie z mojej strony. W zasadzie. Dziękuję CI bardzo, dziękuję Ci za pracę nad tą płytą. Ogromnie"

Producencko - baja.
Młemłemłemłeeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: Spenser »

Telefunken pisze: 25 maja 2021, 1:51 jednak potrafimy - ah modern - wiesz o czym mówię.
tam chyba jest "art moderne" w sensie że sztuka nowoczesna, z takim przeszarżowaniem francuskim powiedziana
iufo
Posty: 86
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:36

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: iufo »

Le Questionnaire - TOP!

W ogóle ja jestem fanem skitów Afro, w każdej wariacji artystycznej. A moim zdecydowanie ulubionym, który jest mega prosty a za każdym razem wywołuje u mnie niekontrolowany śmiech, jest skit z "Płyty pilśniowej" - Realizator
Awatar użytkownika
sylveck
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2020, 4:14

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: sylveck »

Mnie zawsze rozpierdalał skit z Czarno widzę (Mafia ludzi o miedzianych czołach depcze rodzimą kulturę muzyczną) - niby muzyczny, a nie tekstowy, ale nie potrafię się choćby nie uśmiechnąć podczas odsłuchu.

Zwykle moje kontakty z nowymi opusami Afrojaksa mają opóźniony zapłon i muszę się wgryźć w materiał, żeby go docenić. I w tym przypadku nie było inaczej. Pierwsze dwa odsłuchy były dość letnie, ale każdy kolejny był już coraz lepszy i teraz uważam, że od rozwiązania Afro Kolektywu to może być najlepszy jego materiał (obok Przecież ostrzegałem, które chyba jest najmniej słuchalną jego płytą, ale uwielbiam jej bezkompromisowość i skrajnie wysoki lot; słychać, że nagrał to człowiek, któremu w tym momencie życia bardzo mało zależało na czymkolwiek). No i nie będę oryginalny - już inni pisali, że Pyszne proszeczki i My mięczaki rozpierdol i ja mogę tylko potwierdzić. Do tego zestawu dorzucę Czemu nikt nie chce strzelić mi w głowę i to póki co moje ulubione utwory. Będzie słuchane wielokrotnie i przewiduję tendencję zwyżkową jeśli chodzi o mój stosunek do tej płyty.

Trochę szkoda, że na singiel wybrali Syzyfa HGW, który jest najwulgarniejszym i najbardziej przesyconym tymi typowymi dla Afro turpistycznymi tropami, bo jak widać choćby tutaj po komentarzach niektórych użytników wystarczy, że usłyszą wers o waleniu konia psu i ssaniu kiełbasy i już myślą "ee, kolejna płyta o sraniu i masturbacji, pierdolę i nie słucham". Afro jest mistrzem w kręceniu samospełniających się przepowiedni - nagram numer o tym, że jestem chujowy i nikt mnie nie słucha i tadam!, faktycznie nikt mnie nie słucha. Szok i niedowierzanie. A to przecież z jednej strony dość stonowany i niestawiający na zwykłe szokowanie słuchacza materiał, a z drugiej wciąż jest wyrazisty i nie jest taki momentami mdły jak Nikt nie słucha tekstów, któremu totalnie brakowało charakteru.

Zarzut mogę podnieść, ale to jak do każdej płyty z udziałem Afro, do recyklingu tekstów. Bo taka Gimnastyka artystyczna przypomina mocno Muszę śpiewać flamenco, a W pustym mieszkaniu to prawie że kalka Najlepszego informatyka w mieście. Nie żebym miał żal, bo jest i sporo świeżości, a poza tym Afro próbował już całkiem świeżego podejścia do tekstów na - nomen-omen - Nikt nie słucha tekstów i wyszło, no, średnio.
Telefunken
Posty: 58
Rejestracja: 21 kwie 2019, 18:10

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: Telefunken »

https://polifonia.blog.polityka.pl/2021 ... s-mlodosc/

Śliczna ta recenzja Bartka Chacińskiego, wyjebałem z beki kilka razy :D
Młemłemłemłeeeeeeeeeeeee
iufo
Posty: 86
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:36

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: iufo »

17.06 koncert w Poznaniu
https://fb.me/e/2cZdmIcIp

Pięknie!
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: TdW »

Nie odnośnie samej płyty, ale słucham sobie tego wywiadu https://youtu.be/t6MHT_T3ZII i Afrojax wspomina w nim o najbardziej pojebanym koncercie jaki zagrał we Wrocławiu albo Krakowie, gdzie w pewnym momencie ZACZĄŁ WALIĆ KONIA gościowi, który siedział w pierwszym rzędzie. To jest tak popierdolone, że nie chce mi się w to wierzyć xD Ktoś tutaj może był na tym koncercie i jest w stanie potwierdzić/zaprzeczyć? :lol:
iufo
Posty: 86
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:36

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: iufo »

Byłem na wszystkich poznańskich koncertach w ramach kreacji "Legendarny Afrojax" i co prawda nic takiego nie miało miejsca, ale po tym co się ogólnie wyprawia na tego typu eventach nie mam żadnych wątpliwości, że w tej opowieści o waleniu konia nie ma ani odrobiny przesady. 100% legit no scam.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: Luxair »

TdW pisze: 03 cze 2021, 13:01ZACZĄŁ WALIĆ KONIA gościowi, który siedział w pierwszym rzędzie
Dobrze że żadne dzieci nie siedziały w pierwszym rzędzie, #kmwtw
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: TdW »

iufo pisze: 03 cze 2021, 14:33 Byłem na wszystkich poznańskich koncertach w ramach kreacji "Legendarny Afrojax" i co prawda nic takiego nie miało miejsca, ale po tym co się ogólnie wyprawia na tego typu eventach nie mam żadnych wątpliwości, że w tej opowieści o waleniu konia nie ma ani odrobiny przesady. 100% legit no scam.
Właśnie się zastanawiam czy Afro nie zmyslal po prostu, bo prowadzący nie bardzo jest zaznajomiony z jego twórczością i chciał jeszcze bardziej podnieść kontrowersyjność swojej twórczości
iufo
Posty: 86
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:36

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: iufo »

Serio, to jest możliwe.
Na ostatniej trasie Afro miał w zwyczaju na koniec koncertu ranić się żyletką i rysować swoją krwią serduszko na ścianie.
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: Jasion94 »

Jaki Poznań, a kiedy warszawa :what:
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: sugarhill_notausgang »

Ja byłem na ostatniej trasie i normalnie wykonywał ruchy ręką w okolicach krocza jednego z słuchaczy, ale nie należę do natrętów i nie przeglądałem się, czy masturbacja trwała serio, czy była symulowana. W każdym razie i słuchacz i raper wydawali się zadowoleni.
A z koncertu ludzie normalnie wychodzili w trakcie, bo nie mogli wytrzymać wyświetlanych wizualizacji. Afrojax był chyba zadowolony z takiego efektu, w końcu bilety opłacone, a zwrotów się nie przyjmuje, więc jak ktoś zapłacił za bilet i nie zajmuje miejsca na sali to win-win.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: Spenser »

O chuj same zdania bomby w tym wywiadzie. (Przesadzam ale no dużo ładnych zdań)
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: sugarhill_notausgang »

Znowu szokuje, ale jakby mniej. Afrojax - Juliusz Słowacki polskiego hip-hopu - powrócił
Ja pierdolę typie, ale podawaj źródło. Już mniejsza o nick usera, ale normalnie napisz, że czytałeś na forum ślizgawka.eu :-/ to żaden wstyd
sugarhill_notausgang pisze: 02 cze 2020, 14:14
DeDoK pisze: 02 cze 2020, 14:10 to taki Juliusz Słowacki tylko ze bardziej wulgarny
Teraz dobrze
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: baqlashan »

słuchanie kontrowersyjnego sfrustrowanego pierdolenia afrojaxa w 2021 xD
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: moxxi »

Czemu nie gimnastyka autystyczna? Bilon to sobie musi siedzieć i tak hmm kurwa o chuj chodzi kto to jest XD
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gimnastyka Artystyczna (Legendarny Afrojax) - Gimnastyka Artystyczna (2021)

Post autor: sugarhill_notausgang »

No, pewnie jak Łyskacz z Mor W.A. disował Afro na albumie Morwa drzewo, to też myślał, kto to kurwa jest i dlatego rapował, że "aż go ręka świerzbi", żeby go napierdolić :D Ale w końcu nie napierdolił, tak jak Maciej Bilka. No i dobrze, stop przemocy.
ODPOWIEDZ