Miętha - Szum EP (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: jefecito »



Jest też klip i odsłuch na tym kanale, nie wiem czemu nie ma tego na kanale asfaltu.

Kolejny dobry materiał od tego duetu i cieszę się, że nie jest to audioportret vol. 2 tylko materiał w innym klimacie. Skip to jeden z najlepszych młodych raperów w tym kraju, w końcu ktoś kto nie nawija o wygrywanku życia i robieniu hajsu by dwa miesiące później płakać na tracku, że ma depresję bo go dupa rzuciła i narkotyki takie złe, widać że raczej ogarnięty gość i potrafi ciekawie nawinąć tekstowo.

Idziemy po check faworyt
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: Piters »

Skip spoko, ale osobiście męczą mnie produkcje na tej płycie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
pnh
Posty: 40
Rejestracja: 25 lip 2019, 8:12

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: pnh »

Mam tak samo jak Piters, męczy i na sen, a szkoda.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: DeDoK »

na bitach czarnego ladniej siezdial
ale skip bez zarzutów, przyjemnie leci
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: alis_springs »

fajny ten album. nie rozumiem zarzutów co do bitów, że męczące niby. mi siadają bardziej niż te na pierwszej płycie, którą w sumie przesłuchałem dosyć pobieżnie. a skip super. trochę miałem wrażenie jakby przewijał przez 7 numerów jedną zwrotkę, ale najważniejsze jest to, że jest to dobra zwrotka, tak więc super.
w sumie pierwszy tegoroczny album z plhh przesłuchany przeze mnie i się nie zawiodłem
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: daveyo »

Przyjemne, ale zawód jak cholera, znikł ten klimat, który był na "Audioportrecie". Produkcyjnie nic ciekawego, a Skip się zapętlił. Dobrze, że to tylko 7 kawałków. "Tak Jak Kiedyś" , bit w "S.U.V." i Szum (najlepszy traczek i najbliższy poprzedniej produkcji).
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 579
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: k4ve »

po pierwszej płytce się zajarałem, tutaj się utwierdziłem w przekonaniu, że Miętha to super duet. też nie rozumiem zarzutów do bitów, poprzednia płyta była momentami mdła, a tutaj jest trochę więcej pazura. te sampelki co się tam przewijają w tle i mocniejsza perka mi się bardzo podoba, props AWGS. trochę też nie rozumiem jak mogą te bity usypiać, ale no ok. jedyne co mogę podbić, że Skip przewija jedną zwrotkę w kółko, ale dobrze mi się tego słucha, gość i tak ma większy luz na majku i w tekstach niż większość co sprawdzam w plhh i to jest jego największy atut.
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 303
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: chujkurwa »

super plyta, idziemy po czek awgs pozamiatal, jak zreszta na calej plycie pieknie sie wykazal
skip bardzo ladnie i nie ma sie o co przyjebac, poza tym, ze jeszcze pewnie jedna plyta minie zanim odetnie sie od podobienstw do innych kolegow. W koncu kurwa jakis mlodziak umie przyspiewac i brzmi to jak nalezy, a nie jak kolejne autopióro pod wokal

Trzymam kciuki mimo wszystko, zeby np def jam polska przygarneli ich pod swoje skrzydla, bo asfalt ze swoja super promocja moze najwyzej gonic preordery ostrego, a nie nowych graczy
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: daveyo »

Miętha - Szum | live @ newonce.radio
Spoiler
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: loco »

bardzo przyjemna epka, chyba bardziej siadła mi od poprzedniego albumu, który też wyszedł na plus
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: Jose »

"Audioportet" imo był lepszy tekstowo, tutaj wszystko mi się zlewa, chociaż lubię Skipa i miło się go słucha i zdaje być w formie (fajne hot16 czy kawałek na bicie Czarnego), ale może szlifuje teksty na LP, niemniej nie przeszkadza to jakoś bardzo w tym, by puścić to sobie w tle i się wyczilować
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: KejMart »

Przyszła Ci płyta. Dla mnie to w tym roku najlepsze co wyszło. Świetna klimatyczna płyta.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: DeDoK »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Miętha - Szum EP (2020)

Post autor: daveyo »

Miętha - S.U.V (Official Video)
Spoiler
ODPOWIEDZ