Kukon & Magiera - Afera (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: Bryx Fenrir »

Sprawdziłem Casablance, niezłe to jest, fajne flow ma Kukon, aczkolwiek te bity Magiery to naprawdę z kosmosu, co chłop daje w ciągu ostatnich 3 lat :bowdown:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: KillerCroc »

Nie wyrobiłem sobie opinii o Kukonie na tej płycie bo przesłuchałem ją tylko raz tylko dlatego że do preordera dorzucona była wersja instrumentala za którą zostawiam bowdown, Magiera stworzył niesamowitym klimat, producent roku, bezsprzecznie, zapętlam ją cały czas a do nocnej jazdy samochodem nadaje się idealnie :bowdown:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
larsson1991
Posty: 78
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:44
Lokalizacja: Mordor

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: larsson1991 »

Te bity to jest mistrzostwo świata, przez tą płytę zakupiłem wszystkie pozostałe Kukona nie znając go wcześniej. Mocno dopinguje i niech on kontynuuje karierę z Magierą. :bowdown:
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: bedoer »

Z Kukonem mam trochę jak z Karą zachowując propocję i to że on ma jednak większego skilla, po paru numerach byłem zajarany ale potem wszystko zaczęło zlewać się w całość.

*Tak mówi to fan Palucha
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: pawoleh666 »

Mówi to fan Palucha, w wolnym tłumaczeniu:
człowiek z zerowym pojęciem o muzyce i upośledzony intelektualnie.

Co do przedprzedostatniego posta - a spróbuję sobie też ten instrumental odpalić.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: Yayo »

Magiera rozjebał tu bitami, a nie spodziewałem się, że potrafi zrobić takie nowoczesne i zarazem dobrze brzmiące produkcje. Z Kukonem to moje pierwsze zetknięcie i jest spoko, ale rzeczywiście trochę wtórny. Ten leniwy styl szybko się nudzi. Dla Magiery :bowdown: za instrumentale, Kukona zaczynam od teraz obserwować mając nadzieję, że chociaż trochę się rozwinie.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: Bryx Fenrir »

No cóż, płyta buja nieźle, aczkolwiek nie każdy numer, uważam, że tutaj Kukon mógł dać trochę lepiej, bo to co Magiera wytrzaskał tam to się w głowie nie mieści, jego bity od dawien dawna są czołówką w Polsce, natomiast na 2020 dalej bez problemu robi coś co brzmi świeżutko. Kukon, spodziewałem się trochę lepiej, chociaż słabizny też nie było
9Crespo5
Posty: 45
Rejestracja: 22 lis 2020, 1:53

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: 9Crespo5 »

Unpopular opinion: te bity Magiery są takie se. W sensie są dobre, ale porównując z tym co niektórzy producenci nawet w Polsce tworzą to te bity są średniawką wg mnie.

I co najważniejsze, Kukon nie pasuje do tych bitów (albo one do niego, whateva). Jak słyszę te bity to pierwszy do głowy mi Taco przychodzi albo jakiś Pezet, ale nie Kukon.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: dwupak »

mi sie tez nie podoba ten duet kukon x magiera glownie przez magiere. sam kukon ponizej oczekiwan, ale magiera mi tu nie pasuje
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kukon & Magiera - Afera (2020)

Post autor: przedszkolanek »

9Crespo5 pisze: 08 gru 2020, 6:46 Kukon nie pasuje do tych bitów (albo one do niego, whateva). Jak słyszę te bity to pierwszy do głowy mi Taco przychodzi albo jakiś Pezet, ale nie Kukon.
nie no, to są bardzo dobre bity
9Crespo5 pisze: 08 gru 2020, 6:46 te bity Magiery są takie se. W sensie są dobre, ale porównując z tym co niektórzy producenci nawet w Polsce tworzą to te bity są średniawką wg mnie.
a że one nie pasują najlepiej do Kukona to inna sprawa, choć kilka nawet zręcznie chwycił za mordę, w ogóle myślałem i nie widzę żadnego rapera na tych podkładach od pierwszego do ostatniego
ODPOWIEDZ