Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
krotkilot
Posty: 104
Rejestracja: 24 mar 2020, 0:38

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: krotkilot »

Kiełas co type LSO beata zrobił, piękna jest ten kawałek i jego głos w tle. Oczywiście na końcu wjechały klawisze jak w większości numerów z Ostródy. Numer z Sentino oczywiście też klasa. Więcej na razie nie sprawdzałem.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Ablazir »

No i Żulczyk po raz kolejny:
Pytacie mnie w wiadomościach o plan lekcji, a zwłaszcza o plastykę z Tokarczuk. To był prima aprilis, niestety. Pytacie też cały czas o Quebonafide. Pozdrawiam go serdecznie, nagrał fajną płytę, i super że oddaje te pieniądze na cele charytatywne. Chciałbym ostatecznie zakończyć oba te tematy i życzyć wam miłego dnia. #zostańwdomu
Obrazek
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: vampmoney »

rakieta_rakieta pisze: 02 kwie 2020, 9:19 Gdyby porównać te płytę do użytkowników forum była by [mention]badi[/mention] edycja jestem z dżessika. Oczywiście że same zaśpiewy jego uroczej partnerki są chujowe, ale przy tym z kanyewestem nawet się uśmiechnąłem pod nosem jak przypomniałem sobie jak po sonic youth Syr 4 goodbye 20 century, Karo zapodała Irena Santor największe przeboje.
rakiet weź mie wytłumacz o co chodzi, bo ja fan sonic youth a nie znam sytuacji
dou pisze: 02 kwie 2020, 11:12 przykro mi to powiedzieć, ale mrozu > bitamina,ralph
strasznie słabe te dwa kawwałki z bitaminą i ralfem, a szkoda bo był większy potencjał ale w tym wydaniu kompletnie tego nie kupuje
wiadomo, bitamina horrendalny syf a kamiński nie lepszy
mrozu ich tutaj zagiął jak chciał
turtle
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 15:12

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: turtle »

Cześć, zwrócił ktoś uwagę na to?
Spoiler
Obrazek
Rozszerzona rzeczywistość? :dunno:
Sienki
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Sienki »

Ablazir pisze: 02 kwie 2020, 15:02 No i Żulczyk po raz kolejny:
Pytacie mnie w wiadomościach o plan lekcji, a zwłaszcza o plastykę z Tokarczuk. To był prima aprilis, niestety. Pytacie też cały czas o Quebonafide. Pozdrawiam go serdecznie, nagrał fajną płytę, i super że oddaje te pieniądze na cele charytatywne. Chciałbym ostatecznie zakończyć oba te tematy i życzyć wam miłego dnia. #zostańwdomu
Żulczyk w sumie nie został ani pociśnięty, ani nic konkretnego więc co on ma się odnosić.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: JVCORE »

turtle pisze: 02 kwie 2020, 15:19 Cześć, zwrócił ktoś uwagę na to?
Spoiler
Obrazek
Rozszerzona rzeczywistość? :dunno:
Juz wyjaśniam
Spoiler
Obrazek
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Cz4rny1337 »

co do Sentino za dużo efektów na głos nałożone tak btw, byłoby lepiej bez
Obrazek
Awatar użytkownika
Serdecznosci
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Serdecznosci »

Krynew pisze: 02 kwie 2020, 13:44 No to niezłe źródła Ksysia Nowaka z newonce:
Bo tu, ważna uwaga, nie wzięto po prostu nagranego kiedyś wokalu gorzowianina, tylko namówiono go na dołożenie czegoś nowego od siebie, być może ostatni raz w historii. Gościnka w symbolicznym wymiarze czasu, lecz także symboliczna jak siemasz.
Od początku nie wierzyłem, że to jest coś świeżego. Przecież on brzmi identycznie jak na Najebawszy. Niemożliwe żeby głos mu się w ogóle nie zmienił i tak płynnie nawinął te dwie linijki.
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: FMH »

pojawiła się nowa teoria - wczoraj w opisie pod klipem widniało zdanie, że RomanticPsycho jest docelowym projektem. dzisiaj Prima Aprillis już nie ma i tego zdania również.
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
Diavolo
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: Włocławek

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Diavolo »

finalna płyta to będzie lp nagrane ze smarkim, potwierdzone info
[Zwrotka 1: Sentino]
Nie masz hajsu dla mnie, to się pierdol
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: vampmoney »

Diavolo pisze: 02 kwie 2020, 15:49 finalna płyta to będzie lp nagrane ze smarkim, sentino i kiełasem, potwierdzone info
poprawiłem
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 308
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: federalny »

sentino i daria :bowdown:
Awatar użytkownika
Diavolo
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: Włocławek

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Diavolo »

chyba kazdy sie zgodzi ze quality goscinki z polski > gwiazdki pokroju g-eazyego
[Zwrotka 1: Sentino]
Nie masz hajsu dla mnie, to się pierdol
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: ketiovv »

Niezależnie od tego czy coś jeszcze się wydarzy, to już chyba dobry moment, żeby jakoś oceniać całą akcję.
Największe obawy miałem, że całe przedsięwzięcie zostanie zwieńczone dostarczeniem przez rapera Quebonafide chujowej warstwy muzycznej, czyli tego o co w tej całej promocji chodziło. Jestem po trzecim odsłuchu i to chyba pierwsza płyta od mitycznej eklektyki, gdzie dobrze się go słucha i naprawdę wszystko tu gra. No może poza kilkoma numerami takimi jak te z Bedoesem, Matą, czy Ralphem. Nie obędzie się więc bez skipowania, ale skoro z drugiej strony mamy takie sztosy jak Tęsknię za starym Kanye, Gazprom, czy Jet lag to mój nowy drag, to ja mogę się na tyle poświęcić. A spełnienie mokrego snu truskulowych serc i zwrotka smarka, wow. Produkcyjnie, wow. Tak się powinno tworzyć mainstreamowe, głośne płyty o szerokim gronie odbiorców. I ja to kupuję, będę wracał.
Sama akcja pewnie budzi wiele kontrowersji, ale moim okiem wyszło naprawdę dobrze. Z resztą mamy tu najebane łącznie ze 150 stron, co chyba mówi samo za siebie. Może trochę przydługawo, ale jest to wszystko spięte w elegancki sposób. No i zagranie z amateur romantic psycho, props. Myślę też, że przedstawienie się nie skończyło i coś jeszcze się stanie, zobaczymy. Ciekawe też ile planów pokrzyżowała epidemia.
Odbiegając już od Quebo, mam tylko nadzieję, że pochodną tego wszystkiego nie stanie się moda na tego rodzaju performens przez Maty, Bedoesy i tak dalej. A jest to mocno prawdopodobne.
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Karkovsky »

Track z Kiełasem wystarczył by, póki co byla to wg mnie, płyta roku.
W ogóle szacun dla Kuby za kreatywność, za promocję, za dryg do biznesu i za to jak się wpierdolił w showbiz w tym kraju, podziwiam jaką potrafił sobie pozycję wyrobić w tak krotkim czasie. Wiadomo, ze to duża zasługa Natalii, ale tak czy siak
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: dou »

stawiam bułkę z szynką, że to trailer dopiero elo
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: rakieta_rakieta »

[mention]vampmoney[/mention]

Ty, ja też jestem fanem SY więc ci wytłumaczę, w kawałku z Natalią Szreder jest że on by chciał żeby ona słuchała rapu i powiedziała mu że tęskni za starym Kanye, a ona chciałaby by on słuchał popu, Lany Del etc.

No i ja miałem tak, że na początku relacji pokazywałem karo Sonic Youth, no ale zamiast puścić jej Dirrty, Daydream Nation czy inne Goo, to ja nie kurwa, musiałem jej puszczać SY4 Goodbye 20 century na zmianę z Washing Machine, więc ona wtedy mi puszczała Irenę Santor i Halinę Kunicką.

Pozdro.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: vampmoney »

Aaaa ogarniam ogarniam, nie zrozumiałem przez składnie dziwną
Szczerze to wg Washing Machine jest tak samo przystępny jak Dirty czy Daydream Nation ale z SYR4 to na głęboką wodę ją rzuciłeś :D
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: loco »

wczoraj przy wszystkich kawałkach z płyty było w podpisie
Spoiler
Obrazek
dzisiaj to usunęli i pod żadnym nie ma. trzeci album będzie dopiero docelowym?
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: czardi »

Mnie tam nuconko Maty nie odrzuca, a nawet lubię "trochę melancholii, ale nigdy więcej żalu", ale imo Quebo nie uciągnął tego kawałka i przez to ogólny odbiór jest średni.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ODPOWIEDZ