Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

impertynencki
Posty: 115
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:21

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: impertynencki »

Zajebisty patent, ale 2 miesiące za późno.
najlepsze dni uciekają nam na właśnie dziś
Awatar użytkownika
poztytiv
Zbanowany
Posty: 83
Rejestracja: 31 maja 2020, 10:46

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: poztytiv »

nassy pisze: 13 maja 2020, 19:09
Piters pisze: 13 maja 2020, 16:36 Nie wiem czemu to jest wrzucone w sumie, ale jak już jest i se obczaiłem to muszę przyznać, że to brzmi jak chujowy polski film, gdzie aktor dostaje role i się jej nauczył, ale albo mu się nie chciało skumac czemu ta postać taka jest i słychać że jej nie kuma, albo w ogole rezyser nic nie powiedział a on kurwa nie kuma o co chodzi
+1 kawalek quebo sam w sobie nie jest wybitny, ale wpada w ucho i mimo wszystko czuc w nim jakies emocje. Tu jest tylko parampampam i nic wiecej.
przecież jej wykonanie emanuje większą ilością emocji niż przymulony głos Kuby, moim zdaniem ten album miał kilka fajnych momentów, ale nic poza tym. zamysł był bardzo fajny, ale zdecydowany przerost formy nad treścią. (spotęgowany efekt Egzotyki)
przedszkolanek pisze: 28 sty 2021, 17:27 no i niech ktoś mi powie, że to nie jest pawoleh w nowym wcieleniu
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: oKulTywowany »

Dziwne :dunno: z drugą połową ,,Jesień" na youtubie androidowym caly czas czarne tło , jedynie w przewijanym podglądzie widze nowe sceny
Nie wiem czy ja mam tak tylko ?
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: ART »

wyczysc pliki aplikacji moze
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4387
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Piters »

Bez kity, 2 miechy za pozno
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: nihil Novi »

A może to zapowiedź czegoś kompletnie nowego? Dlatego dopiero co ujawnili pozostała cześć klipu?
Sensei życia
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: daveyo »

Na nic nie jest za późno, trochę emocje opadły po tych całych akcjach, a tutaj znowu coś na temat tego albumu i już ludzie się interesują/gadają. Tak to się robi #przemyślaneruchy#sashagrey
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: oKulTywowany »

Pierdzielę już tą płytę XD, Que dawaj Benz Dealera
This page is no longer available.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: daveyo »

Mógłby wysłać już tę Galaktykę dla preorderowiczów, bo reklamacje złożę.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: loco »

solorz pisze: 02 cze 2020, 21:03 jest możliwe edytowanie filmów na youtubie w takiej formie jak wyżej w ogóle?
to nie tyle edycja filmu, co przy wrzucaniu masz możliwość cenzurowania video. wrzucasz sobie czarne tło w to miejsce i po czasie można je usunąć.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: zuperhero »

no ja też myślę że wcale nie za późno, przy premierze albumu i tak było tyle zamieszania z image'em, podwójnymi płytkami, jakimiś wywiadami, tak że zmiana teledysku utonęła by w tym wszystkim, a tak to ludzie po-odświeżają klipy, może puszczą sobie płytkę jeszcze raz, i się nakręcą odsłuchy
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Moltisanti »

Niesamowity patent wow quebonafide geniusz edytował filmik wow
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: jajca »

a da się tak zrobić? oczywiscie, w USA 100000 raperów tak zrobiło 100 lat temu
ale jak on na to wpadł w ogóle
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: daveyo »

Tutaj chodzi bardziej o to, że oglądając pierwszy raz ten teledysk nie miałeś pojęcia, że tam coś jeszcze będzie, aż tu nagle sobie wpada druga część i pięknie dopina całość. To jest w tym zajebiste. Na tamtą chwilę każdy się zastanawiał gdzie tatuaże, gdzie to gdzie tamto, a od początku była zaplanowana scena z głównym image Quebonafide.
edenmar
Posty: 1232
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: edenmar »

Bez kitu, akurat ten klip był w jakiś sposób intrygujący przez sam fakt, że urywał się niespodziewanie w połowie. Nie wiem jaka jest wartość dodana z uzupełnienia o rozwiązanie zagadki, która dawno temu została rozwiązana, a tu niektórzy ekscytacja jakby Quebo na nowo YouTube wymyślił.
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: bedoer »

oKulTywowany pisze: 02 cze 2020, 22:42 Pierdzielę już tą płytę XD, Que dawaj Benz Dealera
To ja mam inne podejście do tego tematu. Na tej płycie Quebonafide wyjątkowo mi siadł, bo po prostu za bardzo nie kombinował a całość ubarwiły przyjemne gościnne refreny Zawiałow czy Sentino. A te jego bangery to dla mnie czysty cringe, skrzeczenie i stękanie na autotunie i pseudoemocjonalność. Kolejny raper któremu wizerunek robi całą robotę.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: wst »

edenmar pisze: 03 cze 2020, 12:11 Bez kitu, akurat ten klip był w jakiś sposób intrygujący przez sam fakt, że urywał się niespodziewanie w połowie. Nie wiem jaka jest wartość dodana z uzupełnienia o rozwiązanie zagadki, która dawno temu została rozwiązana, a tu niektórzy ekscytacja jakby Quebo na nowo YouTube wymyślił.
Kto niby, bo niczego takiego nie zauważyłem?
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: oKulTywowany »

bedoer pisze: 03 cze 2020, 14:58
oKulTywowany pisze: 02 cze 2020, 22:42 Pierdzielę już tą płytę XD, Que dawaj Benz Dealera
To ja mam inne podejście do tego tematu. Na tej płycie Quebonafide wyjątkowo mi siadł, bo po prostu za bardzo nie kombinował a całość ubarwiły przyjemne gościnne refreny Zawiałow czy Sentino. A te jego bangery to dla mnie czysty cringe, skrzeczenie i stękanie na autotunie i pseudoemocjonalność. Kolejny raper któremu wizerunek robi całą robotę.
Może bardziej nie pseudoemocjonalność a pretensjonalność, dlatego właśnie egzystenja ludzka to coś wspaniałego że każdy wyjezdza z innymi preferencjami , właśńie ja lubie bangery od Que a Sentino jest dla mnie asłuchalny , pozdroo
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Jolo »

Wychodził wręcz z lodówki przed premierą, później po premierze coś tam porzucał z klocków Lego na insta i znów chłopa nie ma, jak upublicznił ten swój prywatny profil ig, to myślałem ze serio wróciły stare czasy gdzie Quebo sobie robił z słuchaczami jaja, wrzucał jakieś głupoty..
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: loco »

oKulTywowany pisze: 02 cze 2020, 22:42 Pierdzielę już tą płytę XD, Que dawaj Benz Dealera
póki co to poznikały z yt wszystkie snippety benz dealera
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
ODPOWIEDZ