Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Finesta »

TĘSKNIEZASTARYMKANYE to jest taki idealny przykład tego,że czasem warto dobierać bity do barwy swojego głosu,bo ten Quebo w ogóle do niego nie pasuje.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Opieronie »

Ja to wszystko rozumiem, lecz zdziwił mnie fakt, że nie mają oni tam jakiegoś odpowiednika Friza czy innych gwiazdek, które jednak te wielomilionowe wyświetlenia wbijają. Jakoś u nas Gzuz, czy jakiś francuski Niska się nie wyświetla (nawet w top50 - z tego co wiem tyle obejmuje ta karta) spójrzcie na naszą kartę na czasie. Nawet jakieś multikanały amerykańskich hegemonów przetłumaczone na j. polski tam są, a w Niemczech wjeżdża Quebo cały na biało w top 6.
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Rhubarb »

hm, też macie źle otagowaną Japan Edition? Pierwszy bonus w necie nazywa się Cyberpunk albo JestemKurwaCzarodziejem, a na płycie nazywa się "LoteGloby BONUS", potem są ZłoteGloby otagowane jako "CzłowiekZKsiężyca BONUS", a na końcu jest CzłowiekZKsiężyca otagowany jako "Tba BONUS"
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: SWN »

Moim zdaniem nie ma za bardzo co zestawiać ze sobą branży muzycznej z powiedzmy rozrywkową na youtube. Kiedyś jakiś polski raper mówił w wywiadzie, że nagrywając w Reichu byłby już lekko milionerem i kosiłby [tutaj nie chcę zepsuć więc nie podam konkretnej cyferki, ale X razy] lepszy hajs z dealów. Natomiast Wardęga (trochę przychlast, ale te jego merytoryczne filmy i wiedza o środowisku jest całkiem spoko) mówił w czasie szczytowego hajpu na Urzędniczą, że patostreamy na zachodzie nie miałyby racji bytu, nie ma tam takich rzeczy i zostałyby szybciutko odstrzelone od zarobków do jakich doszedł ówcześnie Daniel Magical. Ogólnie na youtube możesz mieć dwa identyczne pod względem ilości subskrybcji kanały, ale z racji wielu zmiennych (content, aktywność widzów, twój potencjał do reklam, nawet aparycja twojej mordy i to czy ją pokazujesz) kwoty hajsu który wyciągniesz są mogą się drastycznie różnić. W Polsce jest też dosłownie tylko kilka agencji, które trzymają w szachu większość rynku i twórców, na zachodzie potencjalnych reklamodawców jest od chuja w porównaniu z nami.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Flavis
Posty: 161
Rejestracja: 17 lis 2019, 17:52

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Flavis »

Rhubarb pisze: 02 kwie 2020, 23:41 hm, też macie źle otagowaną Japan Edition? Pierwszy bonus w necie nazywa się Cyberpunk albo JestemKurwaCzarodziejem, a na płycie nazywa się "LoteGloby BONUS", potem są ZłoteGloby otagowane jako "CzłowiekZKsiężyca BONUS", a na końcu jest CzłowiekZKsiężyca otagowany jako "Tba BONUS"
Być może masz w ustawieniach programu zaznaczone, że automatycznie ściąga Ci tagi z neta, które nie muszą być wiarygodne.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: DeDoK »

jest juz na playerze czy ja slepy jestem?
AdiSuN
Posty: 69
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: AdiSuN »

DeDoK pisze: 03 kwie 2020, 0:06 jest juz na playerze czy ja slepy jestem?
Też nie mogę tego znaleźć. Chyba nie ma jeszcze w takim razie.
Awatar użytkownika
nerth
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2019, 22:43

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: nerth »

Dalej nie ma. W ogóle dlaczego ten Player jest tak zjebany, to jest inna kwestia. Multisport dawał niby 30 dni za darmo dostępu do tego gówna, a dalej mi pokazuje, że za byle film muszę oddzielnie zapłacić. Dostępne mam tylko seriale produkowane przez TVN, które mam w chuju. Tfu.
ether
Posty: 523
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: ether »

Jakby wyrzucić pierwsze 3 numery z płyty i np. wsadzić tam te bonusowe to by bylo bardzo ok. Szkoda, że jednak te gówniane numery są na tej płycie
AdiSuN
Posty: 69
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: AdiSuN »

nerth pisze: 03 kwie 2020, 0:10 Dalej nie ma. W ogóle dlaczego ten Player jest tak zjebany, to jest inna kwestia. Multisport dawał niby 30 dni za darmo dostępu do tego gówna, a dalej mi pokazuje, że za byle film muszę oddzielnie zapłacić. Dostępne mam tylko seriale produkowane przez TVN, które mam w chuju. Tfu.
Na fanpage'u Wojewódzkiego niby piszą wszyscy, że na telefonie jest już i można oglądać i nie wiem, bo nie widzę.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Moltisanti »

Odpaliłem na apce i faktycznie jest. W ogóle nie wiem skąd ja niby mam tą apkę ale chuj, 4 minuty reklam póki co
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: DeDoK »

ja na apce widze program, ale tylko ekran ladowania jest, ale gowno
Awatar użytkownika
nerth
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2019, 22:43

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: nerth »

AdiSuN pisze: 03 kwie 2020, 0:11 Na fanpage'u Wojewódzkiego niby piszą wszyscy, że na telefonie jest już i można oglądać i nie wiem, bo nie widzę.
Ściągnąłem tę apkę, kliknąłem na ten program i scrashowała. XD
AdiSuN
Posty: 69
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: AdiSuN »

nerth pisze: 03 kwie 2020, 0:17
AdiSuN pisze: 03 kwie 2020, 0:11 Na fanpage'u Wojewódzkiego niby piszą wszyscy, że na telefonie jest już i można oglądać i nie wiem, bo nie widzę.
Ściągnąłem tę apkę, kliknąłem na ten program i scrashowała. XD
U mnie to samo xD
Ale za drugim razem się udało, lecą reklamy właśnie
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Moltisanti »

Przeleciało mi 4 minuty reklam i przy równym 0 sekund apka się wykrzaczyła, jest grubo
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: DeDoK »

i chuj, kolejne 4 minuty reklam, props tvn :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: Opieronie »

Jestem ciekaw co z tą rozmową w poprzedniej stylówie.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2020, 0:21 przez Opieronie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nerth
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2019, 22:43

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: nerth »

Dalej to samo, czy na telefonie czy na TV. Jebać
AdiSuN
Posty: 69
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: AdiSuN »

Po reklamach mi wyjebało do strony głównej playera, odpalam program i znowu 4 minuty reklam leci. :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Post autor: afterlight »

leca reklamy tylko chyba spozniony prima aprilis
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
ODPOWIEDZ