Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition) (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: Rhubarb »

vampmoney pisze: 01 kwie 2020, 12:08
Rhubarb pisze: 01 kwie 2020, 12:03 nadal nie przyszły paragony podobno, więc trzecia płyta możliwa

póki co nie płaczę po notre dame, gazprom i jetlag to mój nowy drag najbardziej siadło
a to nie jest tak że post o hehe paragonach był rano a dopiero od 10/11 zaczęli przychodzić kurierzy i się okazało że łooooo japan edition
tzn widzialem gdzies tam ze ktos pisal ze nadal nie dostał paragonu, ale kolega wyżej napisał, że dostał więc chyba jednak ktoś kłamał wcześniej

btw kurwa przecież ten typ nie brzmi w ogóle jak podsiadło, właśnie bardziej ralph kamiński
Awatar użytkownika
Stary_G
Posty: 138
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:58
Lokalizacja: Mobbyn Cinematic Universe

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: Stary_G »

Już po jednym odsłuchu stwierdzam, że będzie lepszy repeat value niż egzo albo soma. Jest Ok. Ciekaw jestem czy będzie jeszcze trzecia płyta.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: nihil Novi »

To jest Kamiński. Wrzucił nawet fotkę z Quebo na instagram
Sensei życia
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: elpe »

aspartam mnie wymęczył, reszta jest spoko po odsłuchu, będę wracać
Awatar użytkownika
apacz007
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:17

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: apacz007 »

Widzę, że na tle innych, może być to niepopularna opinia - ale totalnie nie siada mi ta płyta. Jeden, dwa kawałki, spoko. Nie czuje tego miłosnego klimatu - może dlatego, że patrzę przez pryzmat jego poprzedniej dziewczyny i nadal nie mogę pogodzić się z tym, że jest z Natalią, która nie ma jakiegokolwiek charakteru, w tym muzycznego. Może po spokojnym przesłuchaniu podczas wieczornej przejażdżki zmienię zdanie. Póki co - 5/10.
ksiazenieporzadek

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: ksiazenieporzadek »

nk zrobi wersję bez quebonafide kawałka z sebastianem
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: Drmz »

apacz007 pisze: 01 kwie 2020, 12:15 Widzę, że na tle innych, może być to niepopularna opinia - ale totalnie nie siada mi ta płyta. Jeden, dwa kawałki, spoko. Nie czuje tego miłosnego klimatu - może dlatego, że patrzę przez pryzmat jego poprzedniej dziewczyny i nadal nie mogę pogodzić się z tym, że jest z Natalią, która nie ma jakiegokolwiek charakteru, w tym muzycznego. Może po spokojnym przesłuchaniu podczas wieczornej przejażdżki zmienię zdanie. Póki co - 5/10.
a co ty możesz wiedziec o charakterze jego dupy i co cie to kurwa obchodzi przy ocenie albumu muzycznego? XD
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: Miker »

Rhubarb pisze: 01 kwie 2020, 12:03 nadal nie przyszły paragony podobno, więc trzecia płyta możliwa
Dementuję - jest paragon. Ja tam po cichu liczę jeszcze na Romantic Psycho US w przyszły piątek :)
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: vampmoney »

Miker pisze: 01 kwie 2020, 12:21
Rhubarb pisze: 01 kwie 2020, 12:03 nadal nie przyszły paragony podobno, więc trzecia płyta możliwa
Dementuję - jest paragon. Ja tam po cichu liczę jeszcze na Romantic Psycho US w przyszły piątek :)
raczej nie Us bo tommy cash z estonii hehe
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: daveyo »

Teraz będzie co tydzień coś nowego w Lildlu tylko wersja Quebonafide :lol: ja już się nie mogę doczekać aż wrócę do domku i to odpalę, jedynie sprawdziłem zawartość i jest kozak fest, bo uwielbiam takie klimaty :bowdown:
Awatar użytkownika
Cuba L1br3
Posty: 761
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:55

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: Cuba L1br3 »

Czym się różnią wersje jpn, eu, kurdystan, i inne o których nie wiem czy w ogóle istnieją? Tracklista w obu ta sama wg empik i queshop
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: FMH »

jpn ma 3 dodatkowe numery, eu nie ma i będzie dostępna w sklepach
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4264
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: gogi »

apacz007 pisze: 01 kwie 2020, 12:15totalnie nie siada mi ta płyta. Jeden, dwa kawałki, spoko. Nie czuje tego miłosnego klimatu - może dlatego, że patrzę przez pryzmat jego poprzedniej dziewczyny i nadal nie mogę pogodzić się z tym, że jest z Natalią, która nie ma jakiegokolwiek charakteru, w tym muzycznego
recenzja roku normalnie :bowdown:
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: NSX »

apacz007 pisze: 01 kwie 2020, 12:15 Widzę, że na tle innych, może być to niepopularna opinia - ale totalnie nie siada mi ta płyta. Jeden, dwa kawałki, spoko. Nie czuje tego miłosnego klimatu - może dlatego, że patrzę przez pryzmat jego poprzedniej dziewczyny i nadal nie mogę pogodzić się z tym, że jest z Natalią, która nie ma jakiegokolwiek charakteru, w tym muzycznego. Może po spokojnym przesłuchaniu podczas wieczornej przejażdżki zmienię zdanie. Póki co - 5/10.
Chlopie odpalasz track numer 10 i zapominasz o tym co napisales
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
apacz007
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:17

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: apacz007 »

Drmz pisze: 01 kwie 2020, 12:21
apacz007 pisze: 01 kwie 2020, 12:15 Widzę, że na tle innych, może być to niepopularna opinia - ale totalnie nie siada mi ta płyta. Jeden, dwa kawałki, spoko. Nie czuje tego miłosnego klimatu - może dlatego, że patrzę przez pryzmat jego poprzedniej dziewczyny i nadal nie mogę pogodzić się z tym, że jest z Natalią, która nie ma jakiegokolwiek charakteru, w tym muzycznego. Może po spokojnym przesłuchaniu podczas wieczornej przejażdżki zmienię zdanie. Póki co - 5/10.
a co ty możesz wiedziec o charakterze jego dupy i co cie to kurwa obchodzi przy ocenie albumu muzycznego? XD
fakt, nie wiem, moge ją ocenić tylko przez pryzmat wystąpień publicznych i muzyki którą wypuszcza, a która, moim zdaniem jest mierna. a do oceny ma to tyle, że odnosi się do niej w wielu z tych kawałków oraz jest gościem na tym albumie. dla porównania - Bogini odnosząca się do jego byłej kobiety, to był numer z którym slychać było jakieś emocje, charakter własnie. patrząc na to przez pryzmat osoby z którą się wtedy spotykał, to kawałek nabierał nieco innego znaczenia. więc wpływ na odbiór albumu jakiś ma.
do tego najzwyczajniej w świecie nie siada mi taki nijaki, popowy klimat tego albumu. tyle. ilu ludzi tyle opinii. peace.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: vampmoney »

gogi pisze: 01 kwie 2020, 12:25
apacz007 pisze: 01 kwie 2020, 12:15totalnie nie siada mi ta płyta. Jeden, dwa kawałki, spoko. Nie czuje tego miłosnego klimatu - może dlatego, że patrzę przez pryzmat jego poprzedniej dziewczyny i nadal nie mogę pogodzić się z tym, że jest z Natalią, która nie ma jakiegokolwiek charakteru, w tym muzycznego
recenzja roku normalnie :bowdown:
xDD

nowy album ozzyego osbourna jest przeciętny, riffy są chujowe bo ozzy po tym nietoperzu co go wpierdolił strasznie rozbolał go brzuch a i też istniało ryzyko wścieklizny
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: skała »

apacz007 pisze: 01 kwie 2020, 12:15 Widzę, że na tle innych, może być to niepopularna opinia - ale totalnie nie siada mi ta płyta. Jeden, dwa kawałki, spoko. Nie czuje tego miłosnego klimatu - może dlatego, że patrzę przez pryzmat jego poprzedniej dziewczyny i nadal nie mogę pogodzić się z tym, że jest z Natalią, która nie ma jakiegokolwiek charakteru, w tym muzycznego. Może po spokojnym przesłuchaniu podczas wieczornej przejażdżki zmienię zdanie. Póki co - 5/10.
XDDDDDDD
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: elpe »

dou pisze: 01 kwie 2020, 12:06 każdy bit w stylu 11 tracka przypomina mi muzyczkę z metina xDD
coś w tym jest XD
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: wst »

apacz007 pisze: 01 kwie 2020, 12:15 Widzę, że na tle innych, może być to niepopularna opinia - ale totalnie nie siada mi ta płyta. Jeden, dwa kawałki, spoko. Nie czuje tego miłosnego klimatu - może dlatego, że patrzę przez pryzmat jego poprzedniej dziewczyny i nadal nie mogę pogodzić się z tym, że jest z Natalią, która nie ma jakiegokolwiek charakteru, w tym muzycznego. Może po spokojnym przesłuchaniu podczas wieczornej przejażdżki zmienię zdanie. Póki co - 5/10.
co do chuja
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Post autor: nihil Novi »

To chyba Roxy pisała
Sensei życia
ODPOWIEDZ