Kaz Bałagane - Digital Scale Music (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

encrenoire

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: encrenoire »

Koncert groteskowy tak jak muzyka i postać pana rapena. On sie stara, nieudolnie, odegrać swoj "benger", i z grubym dupskiem lata po scenie, przepraszam, snuje sie po niej; a publika chciałaby się tym jarac, ale nie umie, wiec sie patrzy na te żenadę. Ja wierze tylko, ze ruchal goblina, czy tam innego skrzata.
grubcioo
Posty: 109
Rejestracja: 22 mar 2020, 15:31

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: grubcioo »

Na pewno ruchał jakiegoś skrzata a teraz ostrzega żeby tego nie robili inni wiesz chyba nie bez powodu wersy "nigdy więcej szarych myszek tylko już petardy" :lol:

Z albumu na album coraz gorzej niech on już wypierdala w tych podskokach jak najszybciej karakan pierdolony
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »


kurwa na takie coś bym poszedł w chuj bo ten koncert co tutaj wyzej to publika jak na koncercie grupy operacyjnej na jakichs dozynkach
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

ale klimatuwa ja jebie, a to szanson de żest live to komedia, ale też nie ma co oczekiwać że kazek będzie tak skakał po scenie jak publika ma chuje w dupach

pamiętam jak oglądałem to wideo wyżej i myślałem "ale kozak szkoda że nie pojechałem ale będzie jeszcze wiele takich koncertów" a ominął mnie chyba największy rare koncert nowożytnych czasów rapowych obok cykaczy
encrenoire

Re: Kaz Bałagane - Digital Scale Music (2020)

Post autor: encrenoire »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 16:32 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Byłem na koncercie mobbyn + bałagan i to już było bardziej jak performance, Belmondziak w swoim świecie, Doni tak skakał po scenie że się prawie rozpierdoliła a Bałagan skrzat ale zajebiście zagrali, żałuję że na takiej wyjebce na ten koncert poszedłem bo było mega, prime time całej trójki
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
czyngis_chan
Posty: 33
Rejestracja: 17 wrz 2019, 0:10

Re: Kaz Bałagane - Digital Scale Music (2020)

Post autor: czyngis_chan »

Ten klip pochodzi z koncertu Peji to się nie dziwię że tak to wyglądało, współczuję Bałaganowi :lol: na jego ostatnim koncercie na którym byłem klimat był zajebisty, SAMI OBROTNI W CIUCHACH ARMANI, sam Bałagane też się dobrze bawił, ale szkoda że set trwał ~ 50 minut. Oczywiście pół playback jednak słychać było wyraźnie jak nawijał.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2021, 16:54 przez czyngis_chan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: NEGRO »

orzesz chuj xD ta publika i Chanson de geste i Jacula który jakoś dziwnie lata po tej scenie xd śmieszne to wygląda xD pewnie w chuj niekomfortowa sytuacja grac koncert i każdy tylko stoi i patrzy na ciebie i totalnie nic nie robi, zero energii nic.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Ablazir »

no ja byłem i na kazie i na mobbyn i na poldonie (wszyscy osobno) i za każdym razem był rozpierdol, pogo itp.
ale skoro to był koncert peji no to wszystko jasne, na kazie większość była z przypadku
Obrazek
Awatar użytkownika
bohtr
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:33

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: bohtr »


Kaz Bałagane - Fortaleza @Fryta Beatz (Official Video)
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Taki generator Bałagana, ale spoko bit i robi klimat trochę

Ale refren chujowy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Czy on nie mógłby tego refrenu po prostu przewinąć trochę agresywniej zamiast śpiewać? No nie jest to złe, ale to nadal taki poziom nawet niezłe, ale bez przełomu :(
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: TdW »

Ale regres, jeszcze rok temu bardzo się jarałem zwłaszcza Narkopopemcm czy Gruzem, a teraz taka nuda, chłop się wypalił kompletnie
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2873
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: LWD »

mógłby sobie chłopak odpuścić granie w klipach mając aparycję gimbusa. albo niech przynajmniej bierze mniejsze samochody, manekiny i niech operator kręci go z dołu, aby nie wyglądał na kurdupla.
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: NEGRO »

Takie se, czekam na pierwszy w Polsce Drill od Jaculi!
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

on drill mogl nagrywac 5 lat temu
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: phobos »

te dwa poprzednie kawałki fajniejsze
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Fryta bardzo dobry bicik usmażył, ogólnie kawałek kosa, refren też siada, taki na przełamanie. Będzie zapętlane.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Przecież ten bit to gówno, niech bierze petardy od Worka, Olka, Carsona, Szekla, Kesza :dunno: A tamte dwa kawałki zdecydowanie lepsze
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Willxc »

ja pierdole nie wytrzymałem do końca, wcześniejsze single lepsze, ale i tak z ulubionego rapera w... sam nie wiem :dunno:
ODPOWIEDZ