Kaz Bałagane - Digital Scale Music (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Aka M »

Kurwa kozak numer, tylko kabe zjebał
Awatar użytkownika
tommyKing
Posty: 110
Rejestracja: 26 paź 2019, 23:19

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: tommyKing »

A jednak wikipedia powie ile ma lat.
Awatar użytkownika
chuj
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: chuj »

Zephyr pisze: 17 maja 2020, 20:01
kakaowyjanusz pisze: 17 maja 2020, 19:41 Mam teorię, że Bałagane przez to, że ma wydatki rodzinne i grozi mu kryminał i też podłapał fanów co wszystko łykną dramatycznie obniżył loty. Stasznie to jest nudne i takie kurde typowe, nawet pół śmiesznego tekstu.
Bez kitu, już na ślizgu to pisałem. Wszystko co przez ostatnie lata od niego wychodzi (oczywiście jest kilka wyjątków) jest tak strasznie nijakie i nudne, a jego sajko fani i tak będą się jarać i kupować płyty, więc Kaz ma wyjebane. Puszcza swoje marne płyty i zgarnia hajs.
Mało jest raperów, którzy po tym jak zdobyli fanów i zaczęli zarabiać siano na muzyce nie osiedli na laurach i nie zaczęli nagrywać tej samej płyty po raz trzynasty. Stało się tak z Kazem, Kękę, Problem, stanie się tak z innymi którzy teraz tworzą zajebistą muzykę, a za kilka lat nie będzie się dało słuchać ich nowych produkcji.
ksiazenieporzadek

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

No nie wiem, Sentino od lat siano robi na muzyce a brzmienie kosmiczne wciąż. Ale wyjątek potwierdza regułę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skandi
Posty: 47
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:47

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Skandi »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5416
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

kozacki track i kozackie kolabo. tak się przenosi Francję na polski grunt. niesie w chuj. cieszy, że Kaz chyba wraca do formy.
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: sharezza »

Bardzo dobry numer, zaraz po 40 i 4 najlepszy z tego roku, zostawiam props. Podobaja mi sie w jakim kierunku idzie Jacek ostatnio.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Rozpierdalator »

Nudne
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

Zephyr pisze: 17 maja 2020, 20:01
kakaowyjanusz pisze: 17 maja 2020, 19:41 Mam teorię, że Bałagane przez to, że ma wydatki rodzinne i grozi mu kryminał i też podłapał fanów co wszystko łykną dramatycznie obniżył loty. Stasznie to jest nudne i takie kurde typowe, nawet pół śmiesznego tekstu.
Bez kitu, już na ślizgu to pisałem. Wszystko co przez ostatnie lata od niego wychodzi (oczywiście jest kilka wyjątków) jest tak strasznie nijakie i nudne, a jego sajko fani i tak będą się jarać i kupować płyty, więc Kaz ma wyjebane. Puszcza swoje marne płyty i zgarnia hajs.
podpinam sie i podpsiuje sie pod tym.Kaz sie zKAZsztanił i to strasznie
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ksiazenieporzadek

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

ależ wybitne gówno ten nowy kawałek :lol:

te propsy to dla beki czy na slizgawce juz ludzie w pitbull z ptkwoo pisza
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: wst »

Zero jakiegokolwiek wersu do zapamiętania, flow takie samo jak w każdym ostatnim kawałku czyli nijakie. Smutny upadek legendy lat 10s polskiego rapu.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

kazek wiem ze tego nie czytasz ale zrob nam przysluge - pierdolnij przerwe dwa lata i wypusc jakies odrzuty 2014/15 i to co robiliscie na no dayz off. potem mozesz sie nawet fanom na leb kasztanic
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Jezuu przecież on w ogole nie czuje tego podkładu, tam sie momentami aż prosi żeby dać trochę popłynąć temu bitowi, a on nakurwia te swoje wersy od deski do deski :nonono:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

kakaowyjanusz pisze: 17 maja 2020, 19:41 Mam teorię, że Bałagane przez to, że ma wydatki rodzinne i grozi mu kryminał i też podłapał fanów co wszystko łykną dramatycznie obniżył loty. Stasznie to jest nudne i takie kurde typowe, nawet pół śmiesznego tekstu.
Chyba przeczytał bo na insta napisał że jego muzyka nie spotyka się z żadną falą krytyki więc nie zamierza obniżać lotów xD a i to nie jest singiel z tego co zrozumiałem a płyty też w planach nie ma na razie
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Whtn »

Jaayu pisze: 18 maja 2020, 19:54 kazek wiem ze tego nie czytasz ale zrob nam przysluge - pierdolnij przerwe dwa lata i wypusc jakies odrzuty 2014/15 i to co robiliscie na no dayz off. potem mozesz sie nawet fanom na leb kasztanic
Jeżeli on ma pokitrane po dyskach więcej rzeczy typu Ruda Suka albo Dziarki to moim marzeniem jest to usłyszeć, ależ on miał wtedy formę :oops:
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Opieronie »

To se ne vrati, widać przecież jak zadowolony jest z 'bezkrytycznego' i dziękującemu odbioru ostatnich rzeczy słuchaczy. Wątpię by zależałoby mu na tym aby zaspokoić grupkę starszych fanów. Niestety tak to wygląda ilość>jakość. Brakuje by nagrał jakiegoś tiktoka, a o tej spiny z Wikipedią to nawet nie chce wspominać. Te teksty o szukaniu nowych brzmień dla fanów to już wołają o pomstę do nieba.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

Whtn pisze: 18 maja 2020, 22:14 Jeżeli on ma pokitrane po dyskach więcej rzeczy typu Ruda Suka albo Dziarki to moim marzeniem jest to usłyszeć, ależ on miał wtedy formę :oops:
kurwa az specjalnie wyszukiwalem tego pierwszego wywiadu z początku 2016 i no o No Dayz Off jest powiedziane :
Tak, ja to dopracuję. Powiem Ci, że to ma kurwa niepowtarzalny klimat. Wszystko jest w klimacie kawałka „Sos, Ciuchy i Borciuchy”. Trzeba poświęcić temu trochę czasu, żeby to zamknąć.

przecież jak to by wyszło to kurwa koniec z pl rapem na dlugo
a no i taka smieszna rzecz, którą znalazłem podczas przeglądania starych wywiadów. W wywiadzie z 16 września 2016 roku Jacula mówi o SCiB tak :
Jesteśmy właśnie w trakcie robienia wersji fizycznej.
komicznie brzmi jak sobie człowiek przypomni jak później się wypierał, że nie ma z tym nic wspólnego
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Ablazir »

Jaayu pisze: 18 maja 2020, 23:18 a no i taka smieszna rzecz, którą znalazłem podczas przeglądania starych wywiadów. W wywiadzie z 16 września 2016 roku Jacula mówi o SCiB tak :
Jesteśmy właśnie w trakcie robienia wersji fizycznej.
komicznie brzmi jak sobie człowiek przypomni jak później się wypierał, że nie ma z tym nic wspólnego
przecież to chyba dotyczyło całkiem innego podejścia do zrobienia tych fizków

ale dawno dziarek nie słuchałem, dzięki za przypomnienie :oops:
Obrazek
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: onizuka »

Kabe lepiej
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kaz Bałagane - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

Ablazir pisze: 19 maja 2020, 12:35 przecież to chyba dotyczyło całkiem innego podejścia do zrobienia tych fizków
kierowałem się tym, że Burak wrzucał snap z maja tego samego roku gdzie Belmondziarz mówi Jackowi o tym, że zrobił preorder i zebrał szmal od ludzi i trza coś z tym zrobić. Nie pamiętam niestety kiedy była ta akcja z tym, że w końcu się wyjebali na siebie z tymi jebanymi preorderami. Jeśli masz słuszność to mea culpa :oops:
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ