VNM - Hope For The Best (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

encrenoire

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: encrenoire »

....
Ostatnio zmieniony 30 maja 2020, 23:01 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9763
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: jajca »

ech jak VNM próbuje być liryczny, to wychodzą wysrywy, jak z pamiętniczka licealistki, a taki stary chłop
lepiej mu wychodziły bengery z wersami typu "puszcza się jak Białowieska"
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
acdn
Posty: 17
Rejestracja: 26 wrz 2019, 15:46

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: acdn »

To powinna być epka z 4-5 utworami, niektóre kawałki były pewnie pisane wcześniej i brzmią jak odrzuty z CTDN
LotarioCalabria
Posty: 59
Rejestracja: 02 lut 2020, 20:40

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: LotarioCalabria »

Z Francji nie mogę powiedzieć że coś znajduje bo prawie nie słucham tamtej sceny(nie nam języka)A włoską sceną jestem przesiąknięty i kiedyś znajdowałem tam nawiązania polityczne i komentarze raperów do spraw społecznych cz odniesienia do szeroko pojętej kultury Włoch.Można było przesiąknąć danym regionem nie opuszczając swojego.Różnorodne nawijanie w dialektach.Skoczny specyficzny rap z Południa.Ogólnie to że ktoś rapuje o tym że jedzie pociągiem z Bari do Palermo sprawia że mogę się z tym jakoś utożsamić.A ostatnimi czasy wszyscy rapują tylko o hajsie,dziwkach,naszyjnikach i butach i że wygrali życie.TYLKO O TYM.Żeby znaleźć coś dobrego muszę się namordować.Myślę że ten trend za kilka lat przeminie.Bo od 2 lat jest z tym coraz gorzej.Często na szczycie(prócz paru wyjątków )znajdują się najbardziej nadmuchani i najdurniejsi raperzy.Zwyczajnie durni jako ludzie.Jak czasem posłucham wywiadu z takim Sferą czy Young Signorino a z Dark Polo Gang to jestem zszokowany idiotyzmem.Dosłownie.I ty też byś był :D Zostaje szukanie perełek w morzu gówna.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, 17:43 przez LotarioCalabria, łącznie zmieniany 1 raz.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: daveyo »

Kurczę, po tych singlach myślałem, że całość wejdzie lepiej i będzie sztosik, a tu tak średnio przy odsłuchu całości, wszystko tak się zlało, no mocno liryczny materiał i w sumie nie jest tak źle, ale lepiej słuchało mi się pojedynczo z przerwą.
Umrzesz będzie zapętlane, super track.
impertynencki
Posty: 115
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:21

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: impertynencki »

Jestem po kilku odsłuchach i tak jak na początku byłem rozczarowany tak po tych kilku dniach uważam, że to jest całkiem dobra płyta.
Wyrzuciłbym z niej co prawda kilka tracków: oba pierwsze single - Tak jak ja jest po prostu słabe, a Vent w ogóle nie ma żadnego wajbu, Unborn - bo muzycznie też nie zachęca i oklepany Trippin' (banalny temat, za to FonTam fajna zwrotka). Poza tym jest tu kilka momentów gdzie czuję się jakbym słuchał starego Fała z czasów ProPejnu.
Najgorsze jest to, że dzisiaj taka muzyka jest po prostu w porządku i jeżeli wcześniej nie było się fanem to nie sądzę, żeby ktoś został z tą płytą na trochę dłużej. Na pewno jest to jego najlepszy krążek od K9.

Dla mnie to takie 7-, z sentymentu.

Natomiast ta okładka co wleciała na Spotify jako główna to :bag: . Co ona ma symbolizować?
najlepsze dni uciekają nam na właśnie dziś
erlbluza
Posty: 53
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:19

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: erlbluza »



chciałbym tylko przypomnieć tomka vnma z studio forteca, nie chce mi się tego sprawdzać po singlach
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8650
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: 2rzyn »

tomek na niuskulu miał top swojego flow
te czasy już nie wrócą
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Drmz »

Ale Tomek zajebał mentalflip swojemu potencjalnemu potomkowi wrzucając na trakliste Umrzesz zaraz po Unborn :lol:
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8650
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: 2rzyn »

Hahahhahaha :bowdown:
Ale jak juz ruda odeszla to raczej nikt sie nie urodzi z jajec vnma
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: MicBar »

kosciey pisze: 29 maja 2020, 13:49 Boże co się odpierdala na tej scenie ostatnio.
To weź się w garść i coś nagraj. Mogę Ci pomóc teksty pisać czy coś.
Bart
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Bart »

eee tam nie jest tak źle...jestem po pierwszym odsłuchu i siada lepiej niż 2 poprzednie albumy

Symbioza to powinien być pierwszy singiel
Umrzesz (refren do wyjebania), Na pewno nigdy (świetny motyw), Hope for the best to moje top z tej płyty głównie za sprawą bitów.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: msh »

4 odsłuch leci, pomiędzy seriami na siłce. Akurat ta płyta mi nie dodaje energii jaką dawałby VNM z 834 czy Prosto. Ale podpisuję się pod słowami e-kolegi z posta wyżej. A nawet dodam, że lepiej niż 3 albumy wstecz, bo jeszcze Klaud N9JN (kilka numerów spoko). Szanowny Pan Tomasz za bardzo lirycznie, szkoda że wydaję mu się, że po "widzę ich" jest bardzo dobrym tekściarzem. Akurat ten kawałek wjebałem w przykład, bo sam V przywołuję go z dumą. Zacząłem opisywać każdy track z osobna ale odechciało mi się po "tak jak ja, typie":). Więc tak na szybko tracklista. Najsłabsze kawałki: Biały szum, Unborn, Trippin- wspólny mianownik, w każdym jest śpiew,tyle że w Unborn Marika. Wszystkie 3 kawałki do wyjebania od razu. Na drugi front single, ku mojemu zdziwieniu, każdy może zostać, takie rzemieślnicze, które po wielu przesłuchaniach siadły, a tytułowy kawałek to najlepszy kawałek z płyty. Liryka, Flow, Emocje, Bit. Wszystko gra. Symbioza,Passion,Umrzesz,Pasterz, Na pewno nigdy- bardzo dobre kawałki, takie jakby były w epce, to bym znowu był sajko. Reasumując poprzeczka w górę, album dobry, w końcu. Jednak nadal to nie V z wszystkich płyt przed i wraz z Propejn.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: daveyo »

Unboxing: VNM "HOPE FOR THE BEST" PREORDER
Spoiler
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5211
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: baqlashan »

ale to jest huja warte :bowdown:
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8087
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: eddy_wata »

fajny kawałek na płyte ale na chuj ten wokal damski kurwa
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Piters »

Wszyscy o Tobie zapomnieli? Wrzuć kawałki z płyty na youtube 3 miechy po premierze, sukces gwarantowany!
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: scarz »

Ewentualnie nagraj dobrą płytę, ale to już ekstremalne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Piters »

No to już swoją drogą, ale założyłem że byli pewni że jest zajebista. Ale nawet jakby tak było to co z tego skoro mało kto cie słucha, a nawet nikt na ciebie nie trafi bo nie ma twoich numerow. Jeszcze jakby dawali to tym systemem, że numer np co 2 tygodnie (co i tak uwazam, że jest zjebane z perspektywy hajpu, ale marketingowcem nie jestem), ale nie, tu to wygląda jakby ktoś nagle se przypomniał "ty kurwa mordo, zapomnielismy dodać numery na yt XD wez dodaj i elo"
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ