VNM - Hope For The Best (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3265
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: VNM - Hope For The Best (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: gawi »

W pierwszym kawałku podkład jak Wheezy dla Gunny, fajne nawet. Pół wieczoru spędziłem dzisiaj w tym dziale (jak to robię z raz w miesiącu) i po raz kolejny się utwierdzam w przekonaniu, że PLHH mnie nudzi jak sam skurwysyn, a to dopiero pierwszy dobry kawałek na który dzisiaj natrafiłem :dunno:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: VNM - Hope For The Best (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: runiek »

@gawi
nowy bokun dobry
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3265
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: VNM - Hope For The Best (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: gawi »

Nie znam, sprawdzę. Dzięki
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: VNM - Hope For The Best (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

Jestem po pierwszym przesłuchaniu płyty i pierwsze odczucie to: krótka płyta by sobie przesłuchać, ale czy będę wracać do niej to ciężko stwierdzić - raczej nie. Singiel Tak jak ja w ogóle nie pasuje do płyty i nie powinien się na niej znajdować.


a i na apple music już dostępne i kumpel pisał, że spotify też wleciało
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: VNM - Hope For The Best (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

Przesłuchałem i póki co wrażenia mieszane - single poza fatalnym Tak Jak Ja (jakim durniem trzeba być, żeby jeden z najsłabszych tracków był pierwszym singlem) są zdecydowanie najlepsze. Biały Szum jeszcze też całkiem dobry, ale końcówka tracka śpiewana przez VNM-a zarzyna go całkiem. Poza tym to typowy VNM z ostatnich 7 lat - pojedyncze fajne (ale niepowalajace) tracki wymieszane z tandetnymi banałami serwowanymi, jak gdyby V odkrywał Amerykę (najlepszy przykład to rapowany list do nienarodzonego dziecka w Unborn). Oczywiście detektor kiczu i przypałowych wersów dalej popsuty u VNM-a. Przydałby się mu jakiś producent wykonawczy, czy manager, który wreszcie powiedziałby V-owi, że pora skończyć z sileniem się w tekstach na lirycyzm, bo się chłop do tego po prostu nie nadaje (męczy się z tym od 5 płyt i dalej mu nie wychodzi) i wrócić do tego, co wychodzi mu najlepiej, czyli pisania bangerów przeplatanych prostymi storytellami.

Płyta raptem 38-minutowa, a jednak potrafi zmęczyć trochę. Może się przekonam do niej jeszcze, ale póki co to typowy V, a tytułowy singiel wydaje się wypadkiem przy pracy.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: VNM - Hope For The Best (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

props: Symbioza, Vent (ostatni dwuwers pięknie złożony), Pa$$ion (bit :bowdown: ), Umrzesz (bit, chociaż V w formie rozjebałby go o wiele bardziej), Na pewno nigdy

nie-props: Biały szum, Trippin' (łaki na feacie), Pasterz

trochę się łudziłem, że wróci stary dobry V ale niestety płyta poziomem bliska do poprzednich, raczej do całości wracał nie będę
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2048
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Krynew »

Trippin do wyjebania, Tak jak ja zupełnie nie pasuje klimatem do reszty, Pasterz chujowy i jeszcze ten Grizzly :wall: .

Na pewno nigdy najlepsze, reszta okej ale nic odkrywczego.
Kocham, pozdrawiam
Makomako
Posty: 17
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:47

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Makomako »

Tragedia kurwa. Gość zatrzymał się muzycznie totalnie. Nie chodzi o to żeby kładł zwroty na trapowe bengery, ale no już sam dobór gości jest żenujący. W wywiadach jest przekonany o swojej zajebistości, każdą swą płytą jest zajarany jakby wymyślił rap na nowo, a potem dostajemy list do nienarodzonego dziecka. Gdyby nie singiel "Hope For The Best" to ta płyta przeszłaby bez echa.
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Negatyv »

Przesłuchałem sobie wczoraj na rowerku. Fajne. Co jakiś czas pewnie będę wracał. Nie wiem, czy to plus, czy minus, ale to jest czego się raczej spodziewałem po płycie. No i wydanie mi się podoba. Gdyby nie jego foto wewnątrz to by było luksja.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: 2rzyn »

Nie zachecacie do kupna, nawet mi sie sprawdzac nie chce :/
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Przesłuchałem se raz, no jest to taki typowy ostatni VNM. Najgorsze to jest chyba Umrzyj, Jezus Maria jaki on jest płytki lirycznie.
dutchie
Posty: 114
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:23

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: dutchie »

Chciałem spytać czy warte sprawdzenia, ale widzę po waszych postach, że chyba nic nowego i nie ma sensu
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: scarz »

nigdyniebralemkoksu pisze:Jezus Maria jaki on jest płytki lirycznie.
Najgorsze jest to, że tak z tracków, jak i wywiadów przebija się jego wiara, że jest genialnym tekściarzem. Szkoda chłopa, bo gdyby przestał silić się na lirycyzm w trackach to mógłby całkiem dobrą muzykę robić, a tak to już chyba do końca kariery nie wykorzysta swojego potencjału.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6561
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Jose »

Ech, dałem się nabrać na te dwa single. Lepiej niż ostatni krążek, ale i tak :sleep:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Piters »

Spoko bity tu są, kilka numerów wlaśnie ciągnie to jak tam sobie leca i Fał po nich płynie. Fał lirycznie faktycznie nigdy nie rozpierdalał, ale przynajmniej wiem mniej więcej o czym jest ta płyta. Zapamiętałem Symbiozę o łączeniu Fała z Tomkiem, Biały Szum o mediach społecznościowych itd (chyba najlepszy numer dla mnie poza tytułowym, niby na oklepany temat, ale spoko wykonany zarówno tekstowo i muzycznie), Pa$$ion coś tam było o sprzedawaniu zwrotek, Unborn do nienarodzonego dziecka (jak tak sie to odbiera to meh, ale jak se pomyślisz, że Fał mówi o tym czego się nauczył w życiu i opisuje to to jakoś lepiej się słucha, chociaż na bank mu o to nie chodził). No i Na pewno Nigdy wiadomo bo singlowy.

Nie żebym to jakoś propsował, można posłuchać i zapomnieć za max dwa dni o tej płycie, ale mimo wszystko da się słuchać, chociaż no tekstowo to straszne meh mimo że wiem o czym to (pozdro ATZ, zara się widzimy tam juz nic nie bede wiedział o czym to)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6561
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Jose »

ATZ Ci powie, że płaca brutto zabija kraj, czy coś w ten deseń. xd
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: Piters »

Na razie to puściłem 4 pierwsze numery i to nie dość, że tekstowo o niczym to nawet 3 z 4 nie bujają :lol:

No ale dobra, nie bede tu spamował o Miłym Ale Też Złym
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 482
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: kosciey »

Boże co się odpierdala na tej scenie ostatnio.
LotarioCalabria
Posty: 59
Rejestracja: 02 lut 2020, 20:40

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: LotarioCalabria »

Mi płyta się nie podoba.Nie wiem co się dzieje ale ostatnio mało co z rapu mi się podoba.Męczy mnie ta muzyka.Teksty najczęściej są idiotyczne,ckliwe po prostu głupie.Sama warstwa dźwiękowa w rapie też nie wnosi nic konkretnego do mojego życia.Nie wiem co to może być.Jestem już stary? Ale czuje się młodo a liczy się to jak się czujesz a nie ile masz lat.Tak mówią.Tak słyszałem.A może ta muzyka która teraz wychodzi jest słaba w większości ? Chyba może tak być.Ale to że coś nie podoba się mi nie jest wyznacznikiem żadnej wartości.Bo każdy jest inny.Jestem więc w jakimś potrzasku jak samotna kuna pośrod miasta w bożonarodzeniowy wieczór.Wy też tak macie?
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: VNM - Hope For The Best (2020)

Post autor: kocur »

Dla mnie to jest jeszcze gorze niż poprzednia płyta, dawno nie słyszałem tak beznadziejnych refrenów :roll:
ODPOWIEDZ