TPS - Selfmade (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

TPS - Selfmade (2020)

Post autor: arboozrap »

Obrazek
TiW Music prezentuje nowy solowy album od TPS'a. Nowa produkcja zatytułowana „Selfmade” to kolejny krok naprzód w karierze radomskiego rapera. Płyta naszpikowana jest mocnymi, autentycznymi tekstami w których Wojtek bez ogródek przedstawia komentarz do otaczającej go rzeczywistości. Album „Selfmade” to także hołd złożony pracy jaką on sam włożył w to aby stać się lepszym człowiekiem – głową rodzinny, biznesmenem oraz promotorem nowych talentów.

Gratką dla słuchaczy będzie zapewne fakt iż na albumie pojawi się kilku topowych graczy z którymi TPS nigdy wcześniej nie współpracował. Sarius w numerze „Samowystarczalny” oraz Ero JWP w numerze „Nauka” dają pełny popis swoich wielkich możliwości. Info na temat pozostałych gości wciąż trzymane jest w tajemnicy aż do czasu ujawnienia pełnej tracklisty.

Płytę będą promować videoklipy zrealizowane przez świetnie wszystkim znaną ekipę 9 Liter Filmy. Premiera albumu „Selfmade” przewidziana jest na 08 maja 2020.

TPS "Selfmade" [PREORDER]


Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) (Zapowiedź)

Post autor: guzi »

ale ten tps kwadratowo nawija
beznadziejnie stylowo
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) (Zapowiedź)

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7543
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) (Zapowiedź)

Post autor: eddy_wata »



zajebiście na przestrzeni lat się wyrobił TPS. świetny bit w powyższym jak dla mnie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9686
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) (Zapowiedź)

Post autor: jajca »

rap chujowy, ale rzęsy ma ładne na okładce.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) (Zapowiedź)

Post autor: Spenser »

jajca pisze: 06 kwie 2020, 13:04 rap chujowy, ale rzęsy ma ładne na okładce.
:oops: UwU
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) (Zapowiedź)

Post autor: daveyo »

Kiedyś wydawał się jakiś "lepszy", ale emocji w trackach nie można odmówić.
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: arboozrap »

wiciu
Posty: 156
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:15

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: wiciu »

Ja pierdole. Kojarzyłem tego typa jedynie z mini dramy z Avim dwa lata temu, plus "wzrokowo" z jakiś kawałków i obrazo-cytatów z jego krzywym grymasem twarzy, które były wstawione na tablicy facebookowej przez 1% z 1% największych patusów jakich mam w znajomych na tymże portalu. Widząc ten temat wszedłem z ciekawości i zapuściłem dwa wstawione tu kawałki. Jakim cudem ten typ ma jakąkolwiek rzeszę słuchaczy i jest - co jak co - znanym raperem(mniemam choćby po featach typu Sarius czy Ero)? :shock: Przecież to jest techniczno-lirycznie poziom jakiś kurwa piwnicznych nagrań osiedlowych Sebków z przełomu 2005/2006 i nie wierze, że nawet rzeczone Seby mogą się tym zajarać w połowie 2020 roku. Dajcie z ciekawości linki do jakiś jego dwóch/trzech "greatest hitów" co by mi się to jakoś rozjaśniło lub jeszcze bardziej zszokowało.
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: barbadoses »

bo tu chłopie nie chodzi o walory "techniczni-liryczne" tylko o autentyczność a tej u TPSa jest więcej niż jakoś u 90% sceny. Jeden se woli posłuchać gościa co nawija o gucci, autach i wijących się u sto kurwach z najdroższych burdli a tak na prawde jutro ma zmianę na dostawcy w pizzeri 10-22, a inny woli sobie posłuchać TPSa co generalnie piszę o tym co faktycznie przeżył :). Jaki problem ?
Masz jakiś problem z tym, że jedni się identyfikują z matą z prywatnego liceum a inni z osiedlowym rzezimieszkiem goniącym trawę żeby mieć coś na życie? Nie rozumiem przypierdolki. W niektórych przypadkach jak widać autentyczność > skillsy. a wydaję mi się, że autentyczność obecnie na polskiej scenie to towar mocno deficytowy
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: mbunt »

barbadoses pisze: 26 maja 2020, 1:00 bo tu chłopie nie chodzi o walory "techniczni-liryczne" tylko o autentyczność
nie zrozum tego jako hejt, chce po prostu zrozumiec
nie do konca rozumiem, czemu ta autentycznosc jest wazna? tez tak zyjesz i sluchasz historii ktore on przezywa? jest dla Ciebie inspiracja? mozesz sie z nim utozsamic?
bo Ci sami ludzie ktorzy chwala sobie autentycznosc w tekstach TPSa watpie zeby chwalili sobie autentycznosc powiedzmy w tekstach homoseksualnego rapera ktory opowiada szczegolowo i wiarygodnie o swoich przygodach lozkowych
Co do:
barbadoses pisze: 26 maja 2020, 1:00 wydaję mi się, że autentyczność obecnie na polskiej scenie to towar mocno deficytowy
To sie mocno nie zgadzam, na pewno scena jest duzo bardziej prawdziwa i autentyczna niz 10-20 lat temu
Mata to tez zly przyklad bo jak na moje to on sie wlasnie nie kreuje
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
wiciu
Posty: 156
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:15

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: wiciu »

Jedynym słowem użytkownik barbadoses mówi, że
Spoiler
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13101
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

mbunt pisze: 26 maja 2020, 1:09 na pewno scena jest duzo bardziej prawdziwa i autentyczna niz 10-20 lat temu
Rozwiń jak możesz, bo raczej się nie zgodzę z tym stwierdzeniem.
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: mbunt »

wiecej raperow, wiecej roznorodnych styli, wieksza tolerancji wsrod sluchaczy, ciekawsze bity, nowe kierunki jak np. luzacki grime w wykonaniu ATZ czy podspiewywanie Skipa na Mietha, cale tymekcore
nawet uliczna scena sie poszerzyla, obok Bonusa jest miejsca dla Reto, Bialasa czy Kabe z ktorych kazdy pokazuje odrobine cos innego
stad uwazam, ze rap jest obecnie mniej zuniformizowany przez co wiecej jest miejsca na robienie tego co sie chce (co lepiej odzwierciedla Twoje prawdziwe zycie, jesli to dla kogokolwiek w muzyce jest wazne)
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: barbadoses »

odzwierciedla Twoje prawdziwe zycie, jesli to dla kogokolwiek w muzyce jest wazne - no widocznie jest ważne :). Niektórzy wolą słuchać tego co bliższe ich życiu i co opisuje sytuacje z którymi się stykają na co dzień, zamiast wynurzeń na autotunie o hajsach, autach i kurwach. Ja słucham tego i tego, przy czym zdaję sobie sprawę, że Ci drudzy to w 80% farmazoniarze
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9686
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

ale po co mam słuchać czegoś, co opisuje sytuacje z ktorymi się stykam na codzień? Przecież mogę sam je sobie opisać
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: WHITE »

a po co mam słuchać muzyki dla rozrywki? tyle sensu ma ta dyskusja
w kategorii autentyczny rap ciężko znaleźć dobrych raperów, więc się nie dziwię, że ludzie sięgają po takiego TPS-a
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2727
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jasek »

który raper nie jest autentyczny i dlaczego
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

WHITE pisze: 26 maja 2020, 14:56 w kategorii autentyczny rap ciężko znaleźć dobrych raperów
Bonson, Junes, Smarki, Flojd, Zeus na Nie żyje, Bisz na Wilku, Mielzky, Kękę do wygrywania żyćka, Małolat na WPZLJŻ, Małpa na KNOC, Ejmatt?
Tak z głowy na szybko.

@up.
Pezet, który nie ma na wachę w 2011, VNM w 2020 :lol:
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: TPS - Selfmade (8.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: barbadoses »

no ok, ale żaden z powyższych albo już w ogóle nie nagrywa albo nie nawijał o osiedlowej bandyterce, gonieniu towaru itd.

z resztą fajna lista, szkoda że nie dodałeś jeszcze np "Malik w 13 tracku na poprzedniej płycie, oraz Kazior w utworze "Belweder" między 1:15 a 1:35.
ODPOWIEDZ