Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (05.2020)

Post autor: przedszkolanek »

@sosoullikesoul kiedy będą streamingi i czy będą w ogóle?
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (05.2020)

Post autor: Whiskiz »

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3702
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (05.2020)

Post autor: Prez »

trochę się zawiodłem Karwelem, niezła płyta ale na długo ze mną nie zostanie, nie wiem nawet czy będę wracał do któregokolwiek numeru
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (05.2020)

Post autor: mlodyperkez »

no przesluchalem, zaden rozpierdol to to nie jest ale szybko i przyjemnie mi zlecialy te 22 minuty. dobra epka, do calosci nie wiem czy bede wracal, pojedyncze numery spoko. najwiekszy props za szuflade :bowdown: i w chuju mam. naduzycia fajne, bicik w klimacie noir fiction. generalnie pete > karwel. no i chcialbym zostawic propsik za szate graficzna, zajebista jest ta okladka.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (05.2020)

Post autor: daveyo »

KARWEL x SOULPETE - POWSTAŁEM Z MARTWYCH
Spoiler
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (05.2020)

Post autor: Bolo »

Nadużycia i Szuflada chyba najlepsze kawałki. Biaka to nie słyszałem tysiąc lat i dał radę Sheller też nie przeszkadza więc spoko. Nie ma przypałowych linijek na płycie ale też troche brakuje jakiś dojebanych, taka solidna truskulowa płyta na luzaku. Fajnie że 2cd wydanie.

PS. gdzie mój dinozaur, wiem, że czytasz luju.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (2020)

Post autor: Jose »

Taki Bonsoul tylko Karwelowy, bity znowu super i one prowokują chyba to takiego przewózkowego rapu, dobrze się w tym Karwel odnalazł, może nie rzucił wielu godnych zapamiętania linijek, ale jak słuchałem przy sprzątaniu i się zapętlało to nie miałem chęci, by przestawało mi to grać.

I Contra to nadgra, ale to wiadomo.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (2020)

Post autor: Rupert »

Nudne

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (2020)

Post autor: Bryx Fenrir »

Zajebista produkcja. Szkoda, że tak krótka. Bity Soulpete'a oczywiście kapitalne, Karwel jak lecial na wkurwie to było cudownie, te bardziej chillowe kawałki lekko odstawały, no ale i tak jest to dobra płyta, mocne EP, wrócę na pewno
Awatar użytkownika
diemdzi
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:08

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (2020)

Post autor: diemdzi »

Przypomniałem sobie, że nie nadrobiłem tej epki. A szkoda, bo jest całkiem przyzwoita. "Szuflada" to piękny numer o marzeniach, których nie udało się spełnić, a na które to jego ziomki zaczynają patrzeć z politowaniem, bo Krzysiek ciągle wierzy, że w końcu coś zaskoczy. Props jeszcze za "Powstałem z martwych", "Nadużycia" i "W chuju mam", dobre to porównanie dziewczyny do śledzia na raz :cool: Soulpete nie umie dawać słabych beatów.

Szkoda, że od dawna nie nagrał takiego jednego bangera rozpierdalacza jak kiedyś dawał "Jest piątek", "Idę sam", "Struś" czy "Karwel". Ten ostatni jest na jego kanale, ale chujowy remix a wiem, że oryginalna, lepsza wersja była na "Zapomniane mixtape". Ma to ktoś w paczce?


Btw, jak mnie to wkurwia jak ktoś nie potrafi ogarnąć wrzucania płyt na spotify. Karwel nagrał 3 płyty i nie przejdziesz sobie z jednej do drugiej przez profil artysty, bo z każdą nową płytą był tworzony nowy profil. Z Laikiem to tam jest jeszcze większy rozpierdol.
tl3vis
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2019, 12:18

Re: Karwel x Soulpete - Mad Dog [EP] (2020)

Post autor: tl3vis »

diemdzi pisze: 22 sie 2021, 21:29 Btw, jak mnie to wkurwia jak ktoś nie potrafi ogarnąć wrzucania płyt na spotify. Karwel nagrał 3 płyty i nie przejdziesz sobie z jednej do drugiej przez profil artysty, bo z każdą nową płytą był tworzony nowy profil. Z Laikiem to tam jest jeszcze większy rozpierdol.
Tak to jest, jak się rozchodzi z wytwórnią ;)
Mam na dysku takie coś. O to ci chodziło?
https://www74.zippyshare.com/v/h5Pt2v3a/file.html

Epka to moja definicja rapu, zawsze będę czekał na nowy materiał od Solpita i Karwela.
ODPOWIEDZ