Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Myśle ze kto jak kto ale quebo w końcu follow upuje projekt samobójstwo lygrysa i dowiezie to do
Końca
Wygrzeszam Cię, mordzia.
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: pardon »

daria zawialow > julka wieniawa
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4375
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oyama »

to co, zaraz okulary out i soczewki in, a pozniej eklektyka-ezoteryka-egzotyka-taconafide?
od samotnych klipow pod plachta studenciaka po profesjonalne klipy z adele i tommym

jesli pojawi sie jeszcze na wbw i stoczy jakas walke to totalny bowdown dla tego goscia
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: lygrys »

W nowym wizerunku Quebo jest tyle dobroci i pozytywnej energii, że to mnie motywuje by być lepszym człowiekiem. Trzymam kciuki by wygrał 1z10.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Querulo
Posty: 70
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:30

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Querulo »

Najbardziej bawi jak mówi bez otwierania mordy, żeby nie było widać złotych czy tam platynowych zębów. Target dla gimnazjów, ha tfu.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

Querulo pisze: 16 lut 2020, 8:50 Najbardziej bawi jak mówi bez otwierania mordy, żeby nie było widać złotych czy tam platynowych zębów. Target dla gimnazjów, ha tfu.
to on miał złote zęby? hmmm, to grille były jak na moje, chociaż nie jestem teraz pewny jak tak postawiłeś sprawę
oyama pisze: 16 lut 2020, 6:26 jesli pojawi sie jeszcze na wbw i stoczy jakas walke to totalny bowdown dla tego goscia
to byłoby zajebiste, niestety jakiś koro by go tam pewnie wyjaśnił
lygrys pisze: 16 lut 2020, 7:28 W nowym wizerunku Quebo jest tyle dobroci i pozytywnej energii, że to mnie motywuje by być lepszym człowiekiem. Trzymam kciuki by wygrał 1z10.
podbijam, też odczuwam tę energię bijącą z niego
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Ta sugestia Prokopa, że Que zrobił to żeby sprawdzić czy słuchacze takiego "zwykłego" też go pokochają, strasznie naiwna. Koleś od początku swojej kariery robi wszystko żeby szokować i to co teraz zrobił jest konsekwentną drogą, w przypadku osoby którą mainstream przedstawiał jako ''ten z kolorowymi włosami i wydziaranym ryjem'' najbardziej kontrowersyjnym będzie, nie wydziaranie sobie oczu czy dupy, tylko właśnie odbicie w drugą stronę i pozbycie się tych rekwizytów

Tak w ogóle to mam w głowie że on kiedyś w jakimś wywiadzie mówił że ma pomysł żeby pozbyć się wszystkiego i zacząć karierę od nowa (apropos rozkminy na temat Indii to chyba mówił) ale nie mogę skojarzyć dokładnie co to za rozmowa była.

E: O znalazlem 23:32 Niewiele powiedziane, ale myślę że to była rozkmina na temat tego co się teraz odbywa
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: dou »

jest jakiś zbiór tych nowych materiałów gdzieś? instastory itd
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

Moltisanti pisze: 16 lut 2020, 11:39
Spoiler
Ta sugestia Prokopa, że Que zrobił to żeby sprawdzić czy słuchacze takiego "zwykłego" też go pokochają, strasznie naiwna. Koleś od początku swojej kariery robi wszystko żeby szokować i to co teraz zrobił jest konsekwentną drogą, w przypadku osoby którą mainstream przedstawiał jako ''ten z kolorowymi włosami i wydziaranym ryjem'' najbardziej kontrowersyjnym będzie, nie wydziaranie sobie oczu czy dupy, tylko właśnie odbicie w drugą stronę i pozbycie się tych rekwizytów

Tak w ogóle to mam w głowie że on kiedyś w jakimś wywiadzie mówił że ma pomysł żeby pozbyć się wszystkiego i zacząć karierę od nowa (apropos rozkminy na temat Indii to chyba mówił) ale nie mogę skojarzyć dokładnie co to za rozmowa była.

E: O znalazlem 23:32 Niewiele powiedziane, ale myślę że to była rozkmina na temat tego co się teraz odbywa
Było w chuj stron temu.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

tak do tych co mówią hurr co wy gadacie że promuje się na depresji to takie słowa padały m.in z mojej strony jak wyszedł jeden z singli który nie zawierał elementów ironizowania nieśmiałego studenciaka informatyki jak to teraz widać gołym okiem w tej kampanii marketingowej, ale wy się tak skupiliście na tej żenującej kampanii że zapomnieliście że jeszcze fajnie jakby dobry rap do tego doszedł, no ale po co hehe beka pa jak śmiesznie siedzi skulony koło prokopa haha wellman dzik no nie mogę :what:
mołpy są kozackie
frontkick

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: frontkick »

Właśnie, tylko raperzy z muzyczką ocenianą na co najmniej 8/10 mają prawo robić jakieś ciekawsze niż zwykle akcje marketingowe, wszyscy inni słusznie powinni być nieudolnie wyśmiewani na łamach forumka
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

bardziej mi chodzi o to że oprócz akcji marketingowych fajnie jakby jeszcze szedł z tym dobry rap pondro
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Spokojnie, JESIEŃ to naprawde dobry singiel zobaczymy co dalej
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
ffkffkffk
Posty: 18
Rejestracja: 13 lis 2019, 11:00

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ffkffkffk »

Obrazek
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Nie wrzucaj tu Wdowy proszę cię ona zachowuje się jakby bolca przez dekadę w dupie nie miała. Gardze kobietami które mają okres 365 dni w roku. Skrzeczy w dodatku. Jezu cHRYSTE.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

oprócz tego że wygląda jak zjeb teraz (poprzednio trochę mniej) to nawija tak nudnie że muszę sobie budzik nastawić przed końcem numeru
tylko bit tutaj robi klimat, refren średni, tani, niepotrzebny
kurwa ta jego nawijka do pieca
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

O tym samym dzisiaj myślałem co Wdowa napisała w sumie
mołpy są kozackie
Visern
Posty: 81
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:33

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Visern »

Bo wiadomo że Chajzer jest dzbanem i za jego działaniami nie stoi nic więcej, niż zwykłe niedojebanie. Quebo dał się poznać raczej z innej strony, więc zakłada się, że w całej tej akcji jest jakiś głębszy cel, niż tylko odpierdalanie dziwnych rzeczy samych w sobie.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

taki kurwa głębszy sens jak w promocji Niepamięci weny kurwa xD
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

dla mnie to trochę jak w efekcie aureoli gdzie działania nie oceniamy stricte jako działań samych w sobie, lecz istotny jest w naszej ocenie kto dane działanie dokonuje.
przy czym zaznaczam że ja nie mam jakiegoś bólu o to wszystko, rozumiem że rap jest obecnie na takim poziomie że stosuje się techniki marketingowe wcześniej nie do pomyślenia w tym gatunku, jedynie nieśmiało zauważam pewne hipokryzje, plus jeszcze bym chciał by oprócz """genialnych"""" strategii marketingowych był też puszczany dobry rap
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ