Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Makijażem
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: sven22 »

myślisz, ze codziennie rano nakłada makijaż? chociaż w sumie laski robią makijaże permanentne. może to to.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

A co ma robić rano? Nastawić budzik na 6, zrobić śniadanie o 6:30, po kawie walnąć kulę i iść do roboty na etat? :lol:

To nie jest kurwa Frosti Rege czy jakiś inny Beteo tylko raper z chyba największą ilością sprzedanych płyt i zarobionych pieniedzy z rapu. Nie wiem kto stoi za kampanią marketingową i pomysłem ale przecież co do wykonania i wcielenia w życie to na pewno jest tam sztab osób który ogarnia wszystko od A do Z i dla mnie opcja że jemu przed każdym ważniejszym pokazaniem się, zdjęciem, wywiadem jak teraz nakładają ten makijaż jakby to była gwiazda ogromnego kalibru bo w sumie ma taki status w Polsce :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Przecież aktorzy wiele razy musieli się przygotowywać do roli, czy to strojem, czy makijażem po kilkanaście h przed wejściem na plan. Nie zachowujcie się tak, jakby on odkrył coś, czego nikt nigdy przed nim nie robił i rozkminiacie jak to jest zrobione, bo nie wierzycie, że to możliwe :rotfl:
Mitys
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 14:51

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Mitys »

Dla mnie to wszystko trochę taka odwrócona postać jokera z ostatniej ekranizacji.

Cud że Prokop przeżył :rotfl:
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

ether pisze: 15 lut 2020, 14:22 obejrzalem jeden malutki urywek tego calego wywiadu i kurwa to jest to dlaczego rap zawsze bedzie dla mnie jednym wielkim przypalem. Muzyka gdzie najwieksza grupe odbiorcow stanowia dzieci oznacza przymus, w przypadku kiedy koniecznie chcesz byc na topie, robienia z siebie idioty blagając dzieci o atencje przy premierze plyty.
Trochę prawdy w tym jest. Ostatnio zastanawiam się, co w głowach muszą mieć Ci gracze z topu pisząc to co piszą i wiedząc kto tego słucha. Taki Paluch na przykład. Czy on serio się utożsamia z tym co wypisuje?
Albo taki Quebo? Nie żebym odbierał im prawo do wyrażania siebie, ale kurde, no dla mnie to musi być niesamowity state of mind. Masz powiedzmy już około 30 lat, słucha Cię głównie 14-20 i Ty jakoś się musisz do tego dopasowywać. Przecież to niemożliwe być w takim stanie emocjonalnym w wieku 30+, żeby z przekonaniem pisać takie teksty pod 15-stki i się z tym utożsamiać. Przynajmniej tak mi się wydaje. Nawet robienie tego czysto dla kasy musi budzić jakieś takie wewnętrzne rozdrażnienie.
Niestety takie są polskie realia. Też by mi się marzył taki żywot hip-hopowca luźny ale bez cringeu, taki zajawkowy, coś jak Marco Polo, albo DJ Premier ale w Polsce to jest bardzo trudne. Dlatego właśnie, cytując Pana Jerzego wielu to rzuca kiedy kończy 20-stkę . Ci którzy jakoś odbili od młodocianego fanbaseu mają trochę łatwiej. Paradoksalnie w pewnym wieku mniej wczuty w to wszystko wydaje mi się, że pomaga i pokazuje, że rap to fajna forma wyrazu, bez względu na wiek. Tylko trzeba samemu się szanować i nie wpychać w formę dla nastolatek na siłę.
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: sven22 »

kurwa, zastawiam się czemu nie ma na twarzy tatuazy i jak to zakrył, na chuj wy się tam spinacie na górze? :dunno:
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: VBSW »

Spoiler
Bo z milion razy już było o tym pisane i nawet wstawiane linki. ^


E: Jak już tak spiskujecie to:
Spoiler
On już wtedy wiedział, co odjebie.:v
Ostatnio zmieniony 15 lut 2020, 15:07 przez VBSW, łącznie zmieniany 1 raz.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mlody jelcz »

tak jak pan patokalips powiedział
Obrazek
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: JoeyJoeJoe »

mario995 pisze: 15 lut 2020, 14:58 Niestety takie są polskie realia.
co to ma do rzeczy z Polską?
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1188
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Hazardzista »

Wybitny influancer, znakomity aktor, wspaniały performance, jakby jeszcze tylko wyjebał z tego contentu rapowanie byłoby idealnie.
Awatar użytkownika
Stary_G
Posty: 138
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:58
Lokalizacja: Mobbyn Cinematic Universe

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Stary_G »

Jakis mirror do tej szopki w DDTVN? Bo wszystkie spadły z rowerka, a ostał się tylko 3-minutowy fragment xD
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Opieronie »

Nie no jak Prokop siadł obok niego to już nie wytrzymałem. :lol:
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

JoeyJoeJoe pisze: 15 lut 2020, 15:09 co to ma do rzeczy z Polską?
Wydaje mi się, że u nas, choć może plotę głupoty hip-hopu ze względu na relatywnie krótką historię i taki społeczny stereotyp słuchają jednak przede wszystkim młodzi i to oni kształtują taki a nie inny obraz sceny i w ogóle hip-hopu jako takiego
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

nie wciąga mnie ta akcja, choć przyznam że tego występu w tefałenie nie oglądałem
ciekawi mnie jednak, czy jakby ktoś inny ciągnął dokładnie tak samo i takie samo prowo, np. Solar, czy reakcje slizgerów byłyby takie same

no a poza tym, que nigdzie nie sugeruje małolatom, że ma depresje, no nigdzie, ni chuja :lol:
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

mario995 pisze: 15 lut 2020, 14:58 Taki Paluch na przykład. Czy on serio się utożsamia z tym co wypisuje?
A czym konkretnie mordo
#BOR4LIFE
jhator
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: jhator »

Tracz pisze: 15 lut 2020, 15:45
mario995 pisze: 15 lut 2020, 14:58 Taki Paluch na przykład. Czy on serio się utożsamia z tym co wypisuje?
A czym konkretnie mordo
Tym że Paluch podobno zagłusza patrole w akcji, OKO OKO OKO
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

[mention]Tracz[/mention]
To akurat proste. Ma 34 lata, a ciągle nawija o wyjaśnianiu lamusów, osiedlowych ziomkach, blokach i że BOR to sprta, która jedzie jak tirrrr. Nie wierzę, że tak na 100% jest w stanie w tym wieku wierzyć w to co pisze. To potężny cringe. Taką przewózkę lubią gimnazjalne gangi, a nie człowiek, który ma 34 lata i troszkę poważniej patrzy na życie ( Tak mi się tylko wydaje, mogę się mylić )
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

mario995 pisze: 15 lut 2020, 16:14 [mention]Tracz[/mention]
To akurat proste. Ma 34 lata, a ciągle nawija o wyjaśnianiu lamusów, osiedlowych ziomkach, blokach i że BOR to sprta, która jedzie jak tirrrr. Nie wierzę, że tak na 100% jest w stanie w tym wieku wierzyć w to co pisze. To potężny cringe. Taką przewózkę lubią gimnazjalne gangi, a nie człowiek, który ma 34 lata i troszkę poważniej patrzy na życie ( Tak mi się tylko wydaje, mogę się mylić )
Hmmm okej, dzięki za kulturalną odpowiedź, akceptuję twój punkt widzenia. Wątpię, że w tym wieku może się z tym w 100% utożsamiać ale też nie wydaje mi się że są to teksty zarezerwowane wyłącznie dla najmłodszych, Paluch przewija jednak od początku kariery tzw. ''przekaz'' w swoich tekstach pomijam czy wygórowany górnolotny itd, a te burackie teksty to po prostu takie liryczne narzędzie pracy.

Btw. na ostatnim albumie
ulica jest pełna modeli
a scena jest pełna pozerów
wole tu propsy od dzieci
niż bandy nadętych klakierów
To chyba wiele mówi.
#BOR4LIFE
ODPOWIEDZ