Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ffkffkffk
Posty: 18
Rejestracja: 13 lis 2019, 11:00

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ffkffkffk »

dobra, ma ktoś całą audycję do posłuchania?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

mateko pisze: 19 lut 2020, 7:31 Allegro wyczuło fejka i tyle.
no szły sztuczne bidy dla jaj, po kilka milionów w prawie każdej ofercie, dzisiaj się kontaktował z allegro w tej sprawie manager Queby
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: dwupak »

Ta grupka na fb „jak będzie w romantic psycho?” Jest za mocna dla mnie. Nigdy nie zrozumiem jakim cudem aż tylu ludzi jest tępych, w jakich środowiskach te gówna się uchowały. Wspieram quebo myślami bo jakbym ja był na jego miejscu to bym jebnął przed płytą roku
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

a o co chodzi z tą grupą?
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

dwupak pisze: 19 lut 2020, 13:46 Ta grupka na fb „jak będzie w romantic psycho?” Jest za mocna dla mnie. Nigdy nie zrozumiem jakim cudem aż tylu ludzi jest tępych, w jakich środowiskach te gówna się uchowały. Wspieram quebo myślami bo jakbym ja był na jego miejscu to bym jebnął przed płytą roku
Nie chcę tutaj grać wyjątkowego płatka śniegu, ale prawda jest taka, że większość ludzi to idioci. Lecą za stadem, wolą przyjąć zdanie kogoś jako swoje, a po co samodzielnie myśleć. Mogę się założyć, że z 70% ludzi z tej grupki nie potrafiło by uargumentować co im się w tej akcji podoba, tylko by napisało coś w stylu "eee no był w Dzień Dobry TVN, dobra beczka". Obecnie w internecie dąży się do skrócenia przekazu i za jakiś czas nie zdziwię się jak będziemy się porozumiewać emotkami, albo taki Borixon nagra kawałek gdzie będzie krzyczał coś w stylu uga buga i nie będzie słów w tekście.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

słowa w muzyce są tylko dodatkiem, jak te uga buga będzie się broniło muzycznie to nie mam nic przeciwko
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Drmz »

oldschool pisze: 19 lut 2020, 14:11 za jakiś czas nie zdziwię się jak będziemy się porozumiewać emotkami, albo taki Borixon nagra kawałek gdzie będzie krzyczał coś w stylu uga buga i nie będzie słów w tekście.
Ale przecież ludzie już dzisiaj komunikują się za pomocą emotek i obrazków, a Broxion już nagrał taki numer
Spoiler
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Jakie "za jakiś czas"? Normalnie już latają takie kawałki, np. zajebista zwrotka maty na plycie sb
Drmz pisze: 19 lut 2020, 14:14
oldschool pisze: 19 lut 2020, 14:11 za jakiś czas nie zdziwię się jak będziemy się porozumiewać emotkami, albo taki Borixon nagra kawałek gdzie będzie krzyczał coś w stylu uga buga i nie będzie słów w tekście.
Ale przecież ludzie już dzisiaj komunikują się za pomocą emotek i obrazków, a Broxion już nagrał taki numer
Spoiler
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
ffkffkffk
Posty: 18
Rejestracja: 13 lis 2019, 11:00

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ffkffkffk »

no i prawilnie przypominam, że gugas nagrał całą płytę bez ani jednego słowa, niestety całą usunął i jedyny kawałek, który po niej został to
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

oldschool pisze: 19 lut 2020, 14:11 Mogę się założyć, że z 70% ludzi z tej grupki nie potrafiło by uargumentować co im się w tej akcji podoba, tylko by napisało coś w stylu "eee no był w Dzień Dobry TVN, dobra beczka"
Czaje o co chodzi, ale sam przykład wydaje mi się błędny. Nie może się komuś akcja podobać bo po prostu "dobra beczka"? Wiadomo jak ktoś "props bo Quebo" no to żegnamy, ale jeżeli komuś się podoba bo jest dobra beczka to ja nie widzę w tym nic złego.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Freestyle Jakuba Grabowskiego i Solara w newonce.radio (VIDEO)
Spoiler
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

ten freestyle zachęca do preorderu bardziej niż single, niektóre linijki bardzo dobre
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Dokładnie, propsy. Dużo lepsze niż single
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: staroć »

szkoda że nie dał normalnego freestyle'u
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Piters pisze: 19 lut 2020, 15:09
oldschool pisze: 19 lut 2020, 14:11 Mogę się założyć, że z 70% ludzi z tej grupki nie potrafiło by uargumentować co im się w tej akcji podoba, tylko by napisało coś w stylu "eee no był w Dzień Dobry TVN, dobra beczka"
Czaje o co chodzi, ale sam przykład wydaje mi się błędny. Nie może się komuś akcja podobać bo po prostu "dobra beczka"? Wiadomo jak ktoś "props bo Quebo" no to żegnamy, ale jeżeli komuś się podoba bo jest dobra beczka to ja nie widzę w tym nic złego.
a chłop przebrany za babę w kabarecie koń polski to też dobra beczka?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Quebo powoli czas kończyć to prowo bo zaczyna już irytować. Czekam na fajne numery wierzę że będzie dobrze i w klimacie JESIENI.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: JoeyJoeJoe »

Tracz pisze: 19 lut 2020, 16:18 Tracz powoli czas kończyć to prowo bo zaczyna już irytować.
Poprawiłem.
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Spoiler
Nie będzie mnie chłystek z 130 postami instruował co mam robić.
Quebo czekamy.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4375
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oyama »

jesli pojawi sie jeszcze na wbw i stoczy jakas walke to totalny bowdown dla tego goscia
taktyczny bowdown, bo czytalem, ze zamierza sie pojawic na bitwach
jeszcze jak sianko z ciuchow przeznaczy na zwierzeta czy inny cel charytatywny to mega ogromny props i biore ten preorder w ciemno
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: bsergio »

ocb z linijką z kapitolem
ODPOWIEDZ